Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)  (Posjeta: 175683 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1080 : 19 Ožujak, 2014, 07:22:59 »
Je da,šteta,bas je  puno uloženo i slagao sam ga za sebe ali jedno sranje promjeni totalno drugacije pogled na 2 točka i jebiga...ma nije mi sila za novce ali ne vidim smisao u tome sto skuplja prasinu u garazi jer se nitko ne vozi,ja sam se zadnji put provozao 30.8.2013  vjerovao ti meni ili ne...a samo mi ga je jos gore gledati u garazi po ovako lijepom vremenu...zato sam ga i odlučio prodati,iako ga nisam uopće stavljao na njuskalo i oglase,walkay mi je nasao kupca pa reko ajde...a ne isplati mi ga se odjavljivati i da stoji bezveze jer samo gubim na cijeni,gume stare i ostali gumeni dijelovi,tako da je ovo najbolji izbor...ako ikada opet nesto dode na 2 točka to ce biti nexus,ali ne vjerujem jer se prebacujem na 4 točka ako sve bude po planu :)
dobio sam 12 000 kn...

htio sam staviti slike u kakvom je stanju prodan(slikane su jucer i danas) ali me nesta jebe upload,ako uspije stavit cu...


yamaha raptor ili full oklop tj auto?

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1081 : 19 Ožujak, 2014, 09:53:28 »
auto prijatelju,ali nista odma,to kroz nekih godinu dana/godinu i pol a mozda i prije,ne znam stvarno,treba mi nesto sto moze povuci kada stisnes gas,sa ovim autima sto se krpam od mame i dede nemos ni auto zaobici a da glava nije na bubnju koliko fali snage...ovo sto ja planiram uzeti je samo za sebe,da se vise ne "krpam" sa ostalim i bar nekih 150 ks da je u igri,a sada koliko ce pisati u prometnoj to je druga stvar :D
idealno bi bilo uzeti nesta sa 1.9 tdi motorom kojeg ja po pravilu smijem voziti kao mladi vozač,to je nepoderivi dizelas sa 100 i nes sitno konja,koji se za relativno male pare moze bez problema dici na 150 ks a opet sam legalan :)