Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Derbi GP1 Open- :help:  (Posjeta: 3141 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kipar13

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Open
Derbi GP1 Open- :help:
« : 29 Travanj, 2007, 13:46:39 »
Bok ekipa! Kupio sam novi gp1 u petak i stavio benze a mehanicar je rekao da ima ulja za 500km... i napravio sam 200km i lampica za ulje se pali na uzbrdici??  :dontknow: i kad stanem i ugasim i ponovo upalim- sve ok ??? i tako na svakoj uzbrdici... e sad, jel to mene ovaj zaje... ili to trosi ulja vise nego sto bi trebao???  :hmh:  :help:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Derbi GP1 Open- :help:
« Odgovori #1 : 29 Travanj, 2007, 13:50:15 »
ma to ti je skoro kod svakog skutera

meni se uzbrdo ugasi lampica od rezerve, a na ravno i nizbrdo se opet pali :):)

to ti je do plovka ili senzora.. sta ima vech...

uli lipo jos ulja i rijesen problem :):)
« Zadnja izmjena: 29 Travanj, 2007, 14:00:03 Nikon »
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline kipar13

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Open
Odg: Derbi GP1 Open- :help:
« Odgovori #2 : 29 Travanj, 2007, 13:59:44 »
zaboravio sam napisat da se ne gasi lampica na nizbrdici nego samo kad ugasim  :confused5: jel moguce da je potrosio vise zbog "zivlje" (50km/h) :toothy12: voznje?

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Derbi GP1 Open- :help:
« Odgovori #3 : 29 Travanj, 2007, 14:00:34 »
Ja neman nikakve lampice, pa mi se i ne pale... Šta su ti kinezi... Čudo tehnike... :laughing7:

Sad ozbiljno, vjerojatno je sve OK, ali ka šta ti je Nikon reka, ako te nervira, a ti češće doljevaj... :dontknow:

Onda si siguran, ne svijetli, i ti miran... Problem je šta će vrlo vjerojatno brzo opet zasvijetlit, jer je plovak osjetljiv na nagib, a možda i na jače kočenje/ubrzanje... Najbolje ti je upitat u servisu, jel lampica mora stalno svitlit pa je onda frka, ili... :icon_scratch:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Derbi GP1 Open- :help:
« Odgovori #4 : 29 Travanj, 2007, 14:06:55 »
vjerovatno je lampica znak da si u rezervi, da imas jos par deci  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Derbi GP1 Open- :help:
« Odgovori #5 : 29 Travanj, 2007, 14:07:06 »
ma nije sve ti je to rock n roll...

to ti ima ulja malo vise nego kad se pali lampica od rezerve i onda po polozaju skutera ti se pali/gasi (zbog polozaja tanka za ulje odnosno oblika :):))

uli ulje i nece te zekit ni zbrdo ni nizbro a ni ugasen :icon_biggrin:

npr na hondi x8r nalijes ga punog ulja vozis se 2 dana i nagnes skuter a ona se pali...

:):)

eto i doom ti je reka :):) livaj ga cesce i nece se palit :)

ja ti preporucan da uvik imas bocu ulja ispod sica jer se zna dogodit da pofali a nema pumpe blizu i sl.

SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline kipar13

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Open
Odg: Derbi GP1 Open- :help:
« Odgovori #6 : 29 Travanj, 2007, 14:11:32 »
Pitao sam ja bas posebno za to ulje (jer imam uljnih problema i s Alfom147  :binkybaby:) i reka je frajer da se to moze povremeno palit(i gasit :confused5:) i da je to ok. a kad svijetli cijelo vrijeme da onda dolijem... e sad il oni nisu nalili toliko ulja koliko su mislili ili ga ja previse vrtim... btw, jel mu moze sta biti kad je ovako nov a odvrnete mu gas...? ne bas stalno al i ne bas rijetko :icon_scratch:   koliko vama trose ulja skuteri?

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Derbi GP1 Open- :help:
« Odgovori #7 : 29 Travanj, 2007, 14:25:41 »
pa sa bocon ulja bi triba proc 1000km
i da moras ga malo razradit.. dobro on ima blokadu sad i nemoz bit gazen, al nemoj mu drzat full gas stalno..

morali su ti rec doli koliko mu traje razrada i toliko ga nesmis cipat (full gas cilo vrime)

ja iman 4t i ulje mi se ne trosi a traje cca 5000km

to sta pisa ulje pa livan svaku 500km bocu od 100 kuna nema veze  :toothy12:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline antonioh0st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: GP1 50 race
Odg: Derbi GP1 Open- :help:
« Odgovori #8 : 29 Travanj, 2007, 14:38:41 »
Citat:
ok ekipa! Kupio sam novi gp1 u petak i stavio benze a mehanicar je rekao da ima ulja za 500km... i napravio sam 200km i lampica za ulje se pali na uzbrdici??  dontknow i kad stanem i ugasim i ponovo upalim- sve ok {$default_huh_smiley} i tako na svakoj uzbrdici... e sad, jel to mene ovaj zaje... ili to trosi ulja vise nego sto bi trebao???

Ej pozdrav, daj reci ak si bio u RPM-u jesu im u petak stigli GP1 50 Race??

Offline kipar13

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Open
Odg: Derbi GP1 Open- :help:
« Odgovori #9 : 29 Travanj, 2007, 14:42:09 »
hvala ljudi idem naci di se sad moze kupit ulje... to je jedina dijagnoza :toothy9: :hello:   
antonioh0st-e kupio sam ga u RI pa ti nemrem :laughing6: pomoc. imaju ga u RI jednio to to migu reci

Offline antonioh0st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: GP1 50 race
Odg: Derbi GP1 Open- :help:
« Odgovori #10 : 29 Travanj, 2007, 15:26:50 »
aha, hvala svejedno :hello:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Derbi GP1 Open- :help:
« Odgovori #11 : 30 Travanj, 2007, 08:05:22 »
koliko buke ni zbog čega...
ako je mehaničar rekao da ima OKO 0,5 l ulja, nakon cca 250 km bi trebalo doć na rezervu. No možda i prije, ako ga u stvari ima manje. Derbijev spremnik za ulje sadrži 1,25 litara, od čega je 0,25 rezerva. Dakle, kad lampica počne stalno gorit još bi se trebalo moć proć oko 200 km. No, s time se nije za zahebavat. bolje je nalit što prije barem u početku dok se ne vidi kako stvarno funkcionira...
konkretno nakon što naliješ ulje, prema onome što eventualno ostane u litrenoj boci znat ćep koliko ga je bilo u vrijeme ulijevanja. inače, ulijevaj samo kvalitetna sintetička ulja i po mogućnosti benzin s prefiksom EURO, jer je mnogo čišći od  obična supera, barem kad je riječ o INI.
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Derbi GP1 Open- :help:
« Odgovori #12 : 30 Travanj, 2007, 10:36:36 »
Nemoj ga sad gaziti... prođi barem 500 km bez punog gasa, onda mu već možeš maknuti blokadu ali ga opet nemoj full stiskati... kad prođeš 1000km onda ga možeš jače derati...
A što se tiče ulja možda nije stavio onoliko koliko ti je rekao da će proći... nalij ulja pa ćeš vidjeti, ako se ugasi lampica sve ok, a ako ne možda je nešto u k**cu.
Who's looking for punishment ??

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Derbi GP1 Open- :help:
« Odgovori #13 : 30 Travanj, 2007, 14:57:28 »
Bok ekipa! Kupio sam novi gp1 u petak i stavio benze a mehanicar je rekao da ima ulja za 500km... i napravio sam 200km i lampica za ulje se pali na uzbrdici??  :dontknow: i kad stanem i ugasim i ponovo upalim- sve ok ??? i tako na svakoj uzbrdici... e sad, jel to mene ovaj zaje... ili to trosi ulja vise nego sto bi trebao???  :hmh:  :help:
nalij ulja i nemaš beda!
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon