Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: test 250ccm skutera moto puls  (Posjeta: 2139 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
test 250ccm skutera moto puls
« : 26 Lipanj, 2007, 08:24:47 »
sta kazete?  :toothy9:


..ja sam vec negdje komentirao da je nekako ofrlje na kraju napravljen  :redface: :toothy3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ivbura

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: aprilia sportcity
Odg: test 250ccm skutera moto puls
« Odgovori #1 : 26 Lipanj, 2007, 12:21:35 »
Evo poslije malo razmišljanja ipak da ti odgovorim  :frajer:
Pročitao sam tvoj komentar na forumu motora i mogu se djelimično složiti i s tobom i s vozačima moto pulsa i nadalje mislim da je subjektivan dojam  :glasses9:a financije najviše presudne  za odabir prometala pri kupovini istoga i da djeluje ženska logika (bolje je veče) a samim tim šta se moto puls upustio u test govori samo za sebe (ipak  se velika populacija motorista grozi na spomen skutera),e sad  koliko je kome subjektivan dojam to prepuštam svakom da pročita između redaka posebice danas kad nemoš gristi ruku koja te hrani  apropo sponzorstva itd, stoga i tebi pomalo packa za zalaganje ...mada sve u svemu ok ,za sve nas i postoje i iskustvene recenzije forumaša  :icon_thumright:

Kotrlj !   

Offline zicka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: yamaha x-max 250
Odg: test 250ccm skutera moto puls
« Odgovori #2 : 26 Lipanj, 2007, 13:49:17 »
Test je katastrofa, točno se vidi da se boje šta će sponzori reć tak da opće nisu govorili o pravim nedostacima nego samo pohvale, uostalom kak mogu testirat skutere raznih zapremina i primjena, npr apriliu sportcity stave na test 200 cc a ima verzija sa 250 i još uvijek je jeftinija 10 000 kn od yamahi i sličnih, da ne govorim da zapravo nema gubitnika na testu neg su svi kao isti, molim te, pola tih motora sam gledo po salonima i stvarno su razlike ogromne. Da ne govorim o derbiu GP1 250, najveće razočaranje a svi testovi ga hvale na sva zvona. Čitam motopuls kad ono napišu za yamahu x-max da ima lošu završnu obradu i jeftine plastike. Što onda reći za beverlya 250 ili malagutia? To je loša završna obrada a da ne govorim o prekidačima koji izgledaju ko da su skinuti sa jawe iz 1970 !
Naše novine previše ovise o sponzorima (reklamama) pa si nemogu dopustit da neke popljuju kak i zaslužuju, zato čitajte strane testove, naročito engleske ! Dobar primjer vam je Auto Blic koji stalno favorizira golfove a svi znamo da je zadnji dobar golf napravljen prije 20-tak godina....

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: test 250ccm skutera moto puls
« Odgovori #3 : 26 Lipanj, 2007, 16:57:13 »
Test je katastrofa, točno se vidi da se boje šta će sponzori reć tak da opće nisu govorili o pravim nedostacima nego samo pohvale, uostalom kak mogu testirat skutere raznih zapremina i primjena, npr apriliu sportcity stave na test 200 cc a ima verzija sa 250 i još uvijek je jeftinija 10 000 kn od yamahi i sličnih, da ne govorim da zapravo nema gubitnika na testu neg su svi kao isti, molim te, pola tih motora sam gledo po salonima i stvarno su razlike ogromne. Da ne govorim o derbiu GP1 250, najveće razočaranje a svi testovi ga hvale na sva zvona. Čitam motopuls kad ono napišu za yamahu x-max da ima lošu završnu obradu i jeftine plastike. Što onda reći za beverlya 250 ili malagutia? To je loša završna obrada a da ne govorim o prekidačima koji izgledaju ko da su skinuti sa jawe iz 1970 !
Naše novine previše ovise o sponzorima (reklamama) pa si nemogu dopustit da neke popljuju kak i zaslužuju, zato čitajte strane testove, naročito engleske ! Dobar primjer vam je Auto Blic koji stalno favorizira golfove a svi znamo da je zadnji dobar golf napravljen prije 20-tak godina....

 :notworthy: :notworthy: :notworthy:
da,da...ima pravo....