Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Leovince GP  (Posjeta: 2480 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Leovince GP
« Odgovori #20 : 02 Rujan, 2009, 19:17:54 »
@radomir, nemam kevlar, a nisam bas ni siguran dal mi je potreban, jer sam cuo da ga treba mjenjat svakih 5000km kako bi se sprijecilo da pukne, posto je napetij od serijskog pa bi mogo onda i mikroremen puknut i ne znam sta jos.. za busenje dekla nemam potrebe jer piaggio ima vec rjeseno hladjenje.. koje bi trebalo bit sasvim dovoljno, drugo je mina ili pug koje imaju skroz zatvoreno deklo.


@dino, znam ja to, na kitu mi je imo odlican start sa serijskim federima na serijskom kuplungu.. tj bila je mala rupa izmedu 30 i 60, ali to je radi centralnog sto ga nisam mjenjo. ali sugavih 50ccm nemaju snage za s6 na niskim okretajima majku im.  :toothy11:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Leovince GP
« Odgovori #21 : 02 Rujan, 2009, 19:21:38 »
pitaj dinija ili majica kako su nastelali s6 na majicevoj srki.......
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Leovince GP
« Odgovori #22 : 03 Rujan, 2009, 12:14:06 »
@radomir, nemam kevlar, a nisam bas ni siguran dal mi je potreban, jer sam cuo da ga treba mjenjat svakih 5000km kako bi se sprijecilo da pukne, posto je napetij od serijskog pa bi mogo onda i mikroremen puknut i ne znam sta jos.. za busenje dekla nemam potrebe jer piaggio ima vec rjeseno hladjenje.. koje bi trebalo bit sasvim dovoljno, drugo je mina ili pug koje imaju skroz zatvoreno deklo.

Deklo ne trebas dirat jer je hladjenje OK, ali kevlar je pozeljan. Serijski se jednostavno rastegne, a ako se zna da i inace na Piaggiu remen ne stoji otraga u polutkama u idealnom polozaju nego je malo u njima, nema dileme sto te muci.
Kuplung se u voznji ne pregrijava - dapace. Uopce se ne grije dok vozis jer je spojen sa zvonom i vrte se zajedno. Ali remen se grije.

Offline stefan94pn

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: nemam ga
Odg: Leovince GP
« Odgovori #23 : 01 Studeni, 2009, 23:13:13 »
el ima neko dimenzije ovog spuha....trebaju mi jer hocu da ga napravim kuci....