Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Midrace kitevi?!6.str pitanje??  (Posjeta: 7913 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Midrace kitevi?!5.str pitanje??
« Odgovori #100 : 22 Listopad, 2009, 00:21:44 »
da stavis samo od starog runnera brembo celjusti bolje ce kocit..
na aprilij imam te kocnice, sa ovim zamjenskim ferodo plocicama odlicno koci. kad se zagriju kocnice i gume svako klizanje i naglo kocenje je kontrolirano. aprilij jedino fali malo vec diska naprijed i po meni nema onda potrebe za uope jacim kocnicama za skuter.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Midrace kitevi?!6.str pitanje??
« Odgovori #101 : 02 Studeni, 2009, 00:34:50 »
eh ovako imam sad jos pitanja ...nesto gledam i citam po forumu ....ako uzmem metrakit sp2 ....gdje cu ja kad mi bude npr trebo klip i karike nove da nadjem za njega ??? nisma nigdje vidio da se prodaju ?? a neznam jel pasu od drugog kita kojeg ??

2...Radi problema nabavke karika i klip rezervnih razmisljam o TPR ...jel ima za nejga rezervnih karika ,klipa ??

3.Koja je razlika izmedju due+ i tpr ?? jel bas sad razlika velika ili ?? jer nesto razmisljam i o due+ jer svi ga hvale i koliko sam cito po forumu nebi bio problem za njega nabavit klip i karike rezervne ....ajde uglavnom najbitnija mi je razlika ova due + i tpr jel bas velika ili ??
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Midrace kitevi?!6.str pitanje??
« Odgovori #102 : 02 Studeni, 2009, 01:01:10 »
pa tpr je ipak alu, ima vise momenta, cistokrvni midrejs.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Midrace kitevi?!6.str pitanje??
« Odgovori #103 : 02 Studeni, 2009, 02:06:13 »
je i due midrace..za oba se daju nabavit klipovi i dodu oko 450-500kn