Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Cep od ulja  (Posjeta: 587 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bega

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bihac
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijski
Cep od ulja
« : 23 Svibanj, 2009, 14:40:14 »
Htio sam pitati da li mogu staviti neki drugi cep na rezervar od ulja za mjesavinu,jer ovaj dok se vozim na zadnjem pomalo curi ulje,pa sav bude od ulja ispod.

Vecina vas sigurno iskljuci uljnu pumpu pa pravi sam mjesavinu,ali ja sam mislio da li moze neki drugi cep se staviti ili mozda onaj napraviti bolje da ne izlijeva se ulje van.

Radi se o skuteru NRG power,na starijem modelu tih problema nisam imao jer rezervar je bio drugacije napravljen,pa nije uopste islo ulje van.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Cep od ulja
« Odgovori #1 : 23 Svibanj, 2009, 17:46:34 »
nemoze...

kad izvadis cep van vidjet ces di je zarezan...i onda gledaj kad zatvaras cep uvijek da ti taj zarezani dio pokazuje prema volanu onda ti se nece proljevati...

Nemsijes metnuti drugi cep.odnosno nesmijes zadihtati posudu na cepu jel bi se vakuum napravio u posudi i uljna pumpa nebi mogla vuc ulje...posljedica zacvikao bi..

Ja na svom nemam problema s tim..kad odkrenem cep prema volanu odnosno taj zartezani dio..inace ak ne okrenem onda mi se isto proljeva..
Under construction...