Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox - Bravica  (Posjeta: 667 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Aerox - Bravica
« : 23 Svibanj, 2009, 14:31:38 »
Okrenem ključ i nema kontaksta uopće, kao da ga nisam ni okrenuo.. I tak okrećem simo tamo par puta i onda dobije kontakt i to mi se dogodilo par puta i danas uopće neće.. Neznam kaj mu je al valjda na bravicu nejde struja..
Ima ko kakvu ideju kaj je, akumulator valja danas sam ga nosio na ispitivanje..  :icon_thumright:

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Aerox - Bravica
« Odgovori #1 : 23 Svibanj, 2009, 14:34:31 »
da se nije otpijla masa, tako je meni bilo pa sam za žicom zalemio struju  :icon_thumright:
Frajer pere zube petardama ...

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox - Bravica
« Odgovori #2 : 23 Svibanj, 2009, 15:02:37 »
da se nije otpijla masa, tako je meni bilo pa sam za žicom zalemio struju  :icon_thumright:

Evo rastavio sam upravo i došao do bravice.. Oko bravice sve normalno, žice su skroz oke.. A ostatak je izoliran skroz tak da neznam kam da gledam više i kaj da gledam.. Ima tko savjet izmjerit dal dolazi struja do bravice, koje žice ? 2005 je godina aeroxa

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: Aerox - Bravica
« Odgovori #3 : 23 Svibanj, 2009, 17:51:03 »
pogledaj kad rastaviš bravicu,dali onaj utor plastični u koji upada osovina od mehanizma ključa nije sjeban...možda ti i preskače jer nije ušarafljen dobro donji u gornji dio brave
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox - Bravica
« Odgovori #4 : 23 Svibanj, 2009, 18:18:23 »
pogledaj kad rastaviš bravicu,dali onaj utor plastični u koji upada osovina od mehanizma ključa nije sjeban...možda ti i preskače jer nije ušarafljen dobro donji u gornji dio brave

Rastavio sam to prvo i okreno simo tamo i složio natrag i radi, malo sam i ošmirglo akumulator + i -, neznam el to utječe kaj al sad radi ;)
Hvala svima na pomoći, možete lock  :icon_thumright: