Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Općenita rasprava o Vespi  (Posjeta: 57490 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: Općenita rasprava o Vespi
« Odgovori #300 : 10 Svibanj, 2007, 11:17:10 »
Pričaj mi o imenima...
Za prvo dijete nije bilo (puno) problema al za drugo smo pet puta mijenjali nakon što se rodila. Kad sam je išao prijavit na općinu, pred onom zbunjenom službenicom sam zvao ženu da je pitam za koje smo se ono ime odlučili, od silnih imena, pluseva i minusa više ni sam nisam znao.
Još jedan dokaz da su prije ljudi bili pametniji, vrtilo se par imena u familiji i to je to.
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Općenita rasprava o Vespi
« Odgovori #301 : 10 Svibanj, 2007, 11:46:14 »
napišeš sva imena na ceduljice, tutneš u šešir i izvućeš, pa šta bude. ako sijete ima sreće, zvat će se rafo!
osinm toga, što brinuti... zašto postoji kum?
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Beler

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Trzista kapitala
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespa PX200E
Odg: Općenita rasprava o Vespi
« Odgovori #302 : 10 Svibanj, 2007, 12:26:56 »
hehe da kum daje ime zvao bi se siroliver ili bobrok ;P.

Offline vujo1

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SPALATO
  • Moj Skuter: vespa px 200(84 god) - bmw R50/5 /'69)
Odg: Općenita rasprava o Vespi
« Odgovori #303 : 10 Svibanj, 2007, 13:37:17 »
jučer stavija novu S 83 zada i sredija još par detalja na i ovako urednoj vespi.otiša se doma oprat a stari me
zove na parlafon da brže dođem isprid portuna.zna sam odma da je sranje i pogleda kroz prozor.
slika: vespa bačena s nogara,leži na livom bubrigu.susjeda išla u rikverc s karavanom i "malo je takla".
popizdija sam.nije tolka katastrofa od vespe.livi bubrig frižan,prednji blatobran zgužvan i maska od celera malo pukla.
sad se moram gnjavit s osiguranjima al moram to sredit jer je ne mogu gledat ovakvu
pari škovaca.....
...ko je kupija kartu putuje, ko nije ostaje

Offline Beler

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Trzista kapitala
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespa PX200E
Odg: Općenita rasprava o Vespi
« Odgovori #304 : 10 Svibanj, 2007, 14:31:32 »
j****ti identična stvar se meni desila nakon što sam joj motor sredio, meni ogreban isto lijevi bubreg, ali kako je bila blizu zidu shebao mi se prednji far i plastika gornja o onaj ormarić od plina žuti, i pukla mi ručica od gaa pri vrhu. Skoro sam joj oči izvadio :angry7:... joj što sam alergičan na žene vozačice koje ne paze.

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: Općenita rasprava o Vespi
« Odgovori #305 : 10 Svibanj, 2007, 16:46:15 »
Meni neko srušio 5 dana staru Vespu i još pljunuo na nju...
Mjesec dana nisam došo sebi, ne tolko zbog štete nego što ga nisam vidio mamicu mu
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: Općenita rasprava o Vespi
« Odgovori #306 : 10 Svibanj, 2007, 16:53:27 »
meni neko ubacio u prvu bez kuplunga dok je stajala na nogarima. upaljena   :evil6:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Općenita rasprava o Vespi
« Odgovori #307 : 10 Svibanj, 2007, 17:26:54 »
 :rofll:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline luky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Općenita rasprava o Vespi
« Odgovori #308 : 10 Svibanj, 2007, 22:24:35 »
moja px-ica je iz splita ja sam je kupio 2003 i prešla je tad bila 5500 km tipu sam reko da je neželim ni gledat samo da je dovede,tad je radio u dukata i svki dan vozio robu u dbk i tako dogovorimo se da je dpvede u petak jer ima najmanje robe ali taj petak je bilo puno robe i on je dovede u ponedjeljak ali desni bubreg istrugam ručica iskrivljena i i kromirana lajsna ispucala.ja ga pitam što je bilo a on će meni kako je nisam doveo u petak pošu sam na pazar auta u nedjelju i tamo se neki okrećo i obalio je na pod.i dan danas nisam riješio taj bubreg a stalno pregovaram sa lakirerima.
nego da nezaboravim kupio sam vindjaku spool-rafael 835 kn i prva liga je pokazo sam je prijatelju i reko je da će je i on kupit.pozdrav djedu i saga o vindjaci je okončana.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Općenita rasprava o Vespi
« Odgovori #309 : 11 Svibanj, 2007, 03:04:36 »
lijepo ime rafo....
mora da je jaketa mrak, čim se tako zove!
Lijep pozzz 2U
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT