Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje Aerox????  (Posjeta: 5066 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje Aerox????
« Odgovori #20 : 14 Rujan, 2008, 21:03:22 »
koliko si platio mašinu ???
nisam ju jos kupio,prodajem gianellia pa kad ga prodam odma uzimam masinu...
Ako se ne varam, taj frajer je na ovoj listi:

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=5296.0
mislis na phantoma

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje Aerox????
« Odgovori #21 : 14 Rujan, 2008, 21:05:36 »
reko mi frajer ak nekaj ne valja s masinom da mu ju mogu slobodno vratit,i to je koji ju prodaje Malaguti F12 sa SS foruma...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Pitanje Aerox????
« Odgovori #22 : 14 Rujan, 2008, 21:05:54 »
mislis na phantoma

Ne, dobro mislim :icon_thumright:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje Aerox????
« Odgovori #23 : 26 Rujan, 2008, 17:56:09 »
evo sad imam pare za masinu i dvoumim se koju da uzmem,imam onu od aeroxa kaj je frajer reko ali je od firefoxa ili nekog malagutija,kaj ima polini hpc radilicu,struju(magnet i ono),ima vodenu poklopac vodene,getribu,dekl,disk sa kljestima(grimeca),brijo sam tu masinu uzet zato kaj ima ovu radilicu unutra koja ima 1700km,a i onda kad cu slagat nemoram kupovat novu,,e a sad imam jos jednu masinu,znaci komplet,dekl,remen,polutke,kuplung,zvono,vario,radilica,termo grupa,magnet i ono,vodena,poklopac,disk bez kljesta,ali je masina original aerox 2006 god sa 6000km naspram one kaj je 2003,e sad razlika u cijeni je oko 300 kn ,sad se dvoumim koju da uzmem...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Pitanje Aerox????
« Odgovori #24 : 26 Rujan, 2008, 18:10:27 »
evo sad imam pare za masinu i dvoumim se koju da uzmem,imam onu od aeroxa kaj je frajer reko ali je od firefoxa ili nekog malagutija,kaj ima polini hpc radilicu,struju(magnet i ono),ima vodenu poklopac vodene,getribu,dekl,disk sa kljestima(grimeca),brijo sam tu masinu uzet zato kaj ima ovu radilicu unutra koja ima 1700km,a i onda kad cu slagat nemoram kupovat novu,,e a sad imam jos jednu masinu,znaci komplet,dekl,remen,polutke,kuplung,zvono,vario,radilica,termo grupa,magnet i ono,vodena,poklopac,disk bez kljesta,ali je masina original aerox 2006 god sa 6000km naspram one kaj je 2003,e sad razlika u cijeni je oko 300 kn ,sad se dvoumim koju da uzmem...

Ja bi uzeo ovu iz 2006 ako je 6000km stvarnih. I ta masina vjerojatno nije nikad otvarana.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje Aerox????
« Odgovori #25 : 26 Rujan, 2008, 18:28:19 »
evo slika masine iz 2006-e:


1400 bi bila zadnja veli frajer...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje Aerox????
« Odgovori #26 : 26 Rujan, 2008, 23:32:02 »
kaj mislite koju je bolje uzet prvu onu ili ovu iz 2006...

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Pitanje Aerox????
« Odgovori #27 : 26 Rujan, 2008, 23:40:20 »
Ovu iz 2006 definitivno

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Pitanje Aerox????
« Odgovori #28 : 26 Rujan, 2008, 23:52:06 »
ovu drugu.
aerox panasonic replica iz 2003 ima zlatne čeljusti brembo isto..
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje Aerox????
« Odgovori #29 : 27 Rujan, 2008, 00:03:59 »
ovu drugu.
aerox panasonic replica iz 2003 ima zlatne čeljusti brembo isto..

da znam,samo frajer mi je reko kao da je masina od roxa ali je zapravo od firefoxa,on ima grimeca kljesta,a iste su masine i to kaj je slow reko samo su kljesta i dekl drukciji...
nekak mi se vise svida ova druga masina,...

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pitanje Aerox????
« Odgovori #30 : 27 Rujan, 2008, 03:23:05 »
Jel ta starija mashina sa Narx-ovog F15?

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje Aerox????
« Odgovori #31 : 27 Rujan, 2008, 14:41:10 »
Jel ta starija mashina sa Narx-ovog F15?
ne,to je masina od malagutija f12 sa svijet skutera foruma,vjerovatno sa malagutija f12...

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pitanje Aerox????
« Odgovori #32 : 27 Rujan, 2008, 14:42:32 »
Jel ta starija mashina sa Narx-ovog F15?
ne,to je masina od malagutija f12 sa svijet skutera foruma,vjerovatno sa malagutija f12...

Znam da je Narxova prije godinu dvije zavrsila u Zadru pa sam mislio da je to ta jer ak se ne varam, on je imao tu radilicu

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje Aerox????
« Odgovori #33 : 27 Rujan, 2008, 14:54:11 »
ova druga masina je od onog frajera kaj prodaje djelove od roxa masinu i neka sranja...
sam frajer je iz vinkovca i niko jos s njim nije trgovo pa neznam dal da uzmem jer ak me zajebe,bolje da ga nema...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje Aerox????
« Odgovori #34 : 01 Listopad, 2008, 14:03:36 »
ovo frajer neki se prije mene javil za onu masinu iz 2006 i osla,i frajer mi javlja da ima jos jednu,iz 2005 sa 9000km,ima sve na sebi osim vodene pumpe,reko sam da cu uzet jer vise mi se isplati ta uzet jer je komplet nego ona sa plini radilicom unutra samo...kaj velite...i da cijena masine je 1200kn...