Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rimac Automobili Concept  (Posjeta: 5179 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marracc

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 951
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: Scorpion EXO
  • MojSetup: TP remen i vario, Malossi FLY
  • MojSpuh: Gianelli NRX
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #40 : 24 Studeni, 2011, 19:39:21 »
i uvijek ko i na svakom hebenom forumu bilo kojeg internet portala sve zavrsi na srbima i hrvatima, velikim ljudima i domoljubima, kao nasa hrvatska u kojoj smo svi robovi. Ako netko nemoze prihvatit tudje misljenje onda to puno govori o njemu. da nema rasprava nebi bilo ni foruma. za mene je projekt totalno promasen ili koncept ili kaj vec i totalno bezveze i nikakve koristi osim u zid se zakucat. ali to sam ja i MOJ stav. I moje misljenjee i od kolege vrijedi kao i vase sto ga hvalite tako da ne serite lopate. nitko se nemora slozit s mojim misljenjem niti cu je sa slozit s necim tudjim
EDIT:
neznam di ste svi vi te clanke citali i projekte i podatke i sve jer nema nis na internetu o tome poput koliku dugo se pune te baterije, koliko im je rok trajanja,  daa li ce trebat jedna elektreana da puni to vozilo? razmislite malo kolko bi se vise struje trebalo proizvodit u svijetu da se sva ta elektricna vozila pune! nuklarke se nesmiju gradit u nekim zemljama, znaci preostaje na mazut elektrana, sto ti je oneciscenje jos vece nego da se vozimo kak se vozimo. a i sigurno kad to zazivi ce struja kostat jednako u omjeru kolko je sad benzin, ako ne i vise
« Zadnja izmjena: 24 Studeni, 2011, 19:47:00 marracc »

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #41 : 24 Studeni, 2011, 19:45:41 »
i uvijek ko i na svakom hebenom forumu bilo kojeg internet portala sve zavrsi na srbima i hrvatima, velikim ljudima i domoljubima, kao nasa hrvatska u kojoj smo svi robovi. Ako netko nemoze prihvatit tudje misljenje onda to puno govori o njemu. da nema rasprava nebi bilo ni foruma. za mene je projekt totalno promasen ili koncept ili kaj vec i totalno bezveze i nikakve koristi osim u zid se zakucat. ali to sam ja i MOJ stav. I moje misljenjee i od kolege vrijedi kao i vase sto ga hvalite tako da ne serite lopate. nitko se nemora slozit s mojim misljenjem niti cu je sa slozit s necim tudjim
Ko je spominjao srbe i hrvate?
http://p.webwombat.com.au/motoring/car-photos/bmw-m1-homage-concept-6-big.jpg
Jel to sranje?
Shvati covjece da to nije auto za masu nego koncept koji tek treba da evoulira u nesto konkretno

Offline marracc

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 951
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: Scorpion EXO
  • MojSetup: TP remen i vario, Malossi FLY
  • MojSpuh: Gianelli NRX
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #42 : 24 Studeni, 2011, 19:50:21 »
Ko je spominjao srbe i hrvate?
http://p.webwombat.com.au/motoring/car-photos/bmw-m1-homage-concept-6-big.jpg
Jel to sranje?
Shvati covjece da to nije auto za masu nego koncept koji tek treba da evoulira u nesto konkretno
da al covijek shvati da je to BMW a ne faking rimac koncept, koji vec ima svoje kupce i musterije utaban put, i prepoznatu kvalitetu i brand po cijelom svijetu ( da nabrajam dalje?)

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #43 : 24 Studeni, 2011, 20:12:02 »
http://p.webwombat.com.au/motoring/car-photos/bmw-m1-homage-concept-6-big.jpg
Jel to sranje?

auto koje izgleda ko raketa a cuje se ko aku busilica? ma kakvi, nije to shranje lol :toothy12:
dok god imam za benzin, vozit cu benzinca, drazi mi je zvuk stojadina neg tesla roadstera...

a po pitanju rimca, liku svaka cast :notworthy:
kakve veze ima ko ga financira, da je meni njegov caca vjerojatno bi kupio diplomu i trosio na kurvaluk, stoga mu prvo skidam kapu za to, a drugo jer se upusta u to u sto vec je...

mada meni konkretno auto s baterijom se nesvidja, kad nestane benzina idemo na vodik i zivio, prakticki 0% zagadjivanja, ono malo ulja sto se potrosi ko ga šiša...

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #44 : 24 Studeni, 2011, 20:21:30 »

dok god imam za benzin, vozit cu benzinca, drazi mi je zvuk stojadina neg tesla roadstera...

U cijelom tekstu,jedna po meni najpetnija koju sam cuo...
 :icon_thumright: :icon_thumright:
 :notworthy: :notworthy:

Molim modove da obrisu sve postove osim ovoga,tj.ovoga sto sam oznacio (citirao).
Hvala.
 :sign113: :sign113: :dobraideja:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #45 : 24 Studeni, 2011, 21:41:29 »
marracc ti il si jebeni nacionalista il nemres procitat post i razumijet ga u isto vrijeme..
okreces temu u smjeru koi nema veze sa njenim pocetkom ni svrhom..
jel ga ti financiras pa te briga kakav auto i za kakvo i cije trziste ga on razvija?
jel znas kaj znaci rijec koncept i tehnologija u razvoju?
s takvim razmisljanjem ko tvoim nie ni cudo da zivimo u bannana state!
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #46 : 24 Studeni, 2011, 21:46:43 »
bas mu dns prolazio pored kuce u uhvatio ujaka da ga pitam nes posto si je dobar s njim,kaze mi da mu je stari pomogao s ljudima koji rade na projektu,tj on ih je financirao dok je djelove sam rimac nabavljao i izradivao na svoju ruku,rekao mi je jos da mu je stari izasao iz cuze nedavno zbog neke kriminalne radnje koje mi nije htio reci jer nije bio siguran u istinu,zna samo da je covjek snalazljiv jer je kupio negdje zemlju za milju kuna i prodao za 13 milje kuna,neznam zbog cega je zavrsio u zatvoru ali volio bih da mi neko objasni?uglavnom divim se covjeku i vidim da   dosta ljudi imaju lose misljenje o njemu zbog njegovor starog i to je glupost kakvu dugo nisam cuo.

Offline anton55

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sinj
  • Moj Skuter: luna vision2
  • Moja Kaciga: neka kineska
  • MojSetup: Dr EVO 70
  • MojSpuh: leo vince zx
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #47 : 24 Studeni, 2011, 22:30:06 »
svaka čast za projekt i zelim mu puno uspjeha
hhhhhhhh