Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rimac Automobili Concept  (Posjeta: 5064 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zika

  • Tržnica : (+13)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Štitar city
  • Moj Skuter: Aerox 50
  • Moja Kaciga: Cross
  • MojSpuh: LeoVince ŽX
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #20 : 22 Studeni, 2011, 20:23:29 »
:laughing7: :laughing7: :laughing7:

Tko se još u 'rvackoj obogatio od patenta???
Daj ne pričaj gluposti

Da mu nije tatnih ukr...pardon, zarađenih miliona sastavljao bi on električne bicikle u Pevecu za 2500kn mjesečno
sad svako ko ima vise para je lopov? ukradeni ne ukradeni decko je napravio najjaci elektricni auto na svijetu,hrvatska za koju pola svijeta nezna ima nesto ovako,trebali bi bit ponosni!!
ko ce kome ako nece kome ako

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #21 : 22 Studeni, 2011, 21:48:09 »
:laughing7: :laughing7: :laughing7:

Tko se još u 'rvackoj obogatio od patenta???
Daj ne pričaj gluposti

Da mu nije tatnih ukr...pardon, zarađenih miliona sastavljao bi on električne bicikle u Pevecu za 2500kn mjesečno
nazalost moram ti reci da si u krivu,ja sam se osobono u to uvjerio i tvoju tvrdnju ne prihvacam
« Zadnja izmjena: 22 Studeni, 2011, 22:06:53 wonderkid »

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #22 : 22 Studeni, 2011, 22:26:53 »
Neznam, da imam ovakav auto, prvo što bi napravio je ulupavanje para
u audio sustav, da ne kupim pješake koji me ne čuju (ljen sam čistiti usis).  :frajer:
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline bosko_matica

  • Tržnica : (+8)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 452
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brdovec
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #23 : 22 Studeni, 2011, 23:51:33 »
nazalost moram ti reci da si u krivu,ja sam se osobono u to uvjerio i tvoju tvrdnju ne prihvacam

Prihvaco ili ne prihvaco od tog njegovog patenta, retrovizori bez mrtvog kuta, mislim da je dosta tesko mogo pokrenut, a na kraju i poslovat s dobitcima, firmu u kojoj radi 20 inžinjera i koji su svi masu vremena radili samo na njegovoj kockici od koje nije ni kune zaradio, a fala bogu u same te dijelove za  kockicu, ulupano je para i para, mozda i vise nego kaj je on mogo dobit za taj patent od bmw-a...neznam, mozda sam u krivu.

A i pricalo se da mu je i stari redovita mušterija heinzlove i svjetski muljator... :dontknow:
http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/ivan-rimac-izasao-iz-zatvora-slobodu-platio-527-milijuna-kn-234660
http://www.vecernji.hr/tema/Ivan+Rimac/

Al nebitno, isto je tak mogo otić i ubit te pare na kurvama i janjetini, slusat vucu i slupat 4 ferarija i kaj ja znam kaj, al eto bio je pametan pa je to ulozio u nekaj drugačije i zanimljivo, i na tom svaka cast jer takvi su danas ne rijetki, nego endemi!!
 Debili, ubili smo temu...

« Zadnja izmjena: 23 Studeni, 2011, 10:58:08 bosko_matica »
kak´ taj svemir i sve to...??

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #24 : 23 Studeni, 2011, 00:45:22 »
ja sam od njega cuo da se upravo na tome financijski osvjestio i krenuo u projekt kockica na temelju tog uspjeha

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #25 : 23 Studeni, 2011, 01:06:41 »
Svaka cast momku kad ima muda za takvo nesto
a kaj je ovo bilo???? probna voznja?? hahahahah

covjece... kad napravis tak nekaj i oces vidjet dal to valja, fino na slepicu i na stazu i vrtit ga 2,3,7 dana da se vidi dal to kaj valja... sranje je kaj ga moze unistit puno baby problema... cuo sam da je lik samo upakirao americke baterije i tehnologiju u to vozilo... mislim... treba tak nesto nama al ne na takav nacin. tko ce to kupit? za koga je to auto? za obitelj? za na posao ic? zaa hrvatske ceste? za bilocije ceste? tu jedan lezeci u zapresicu bi pol auto odvalio! kakav je na snijegu auto?baterije po zimi? hm.... puno toga visi o konac kak bi se reklo... po meni je ovo zazivjelo jedino jer je mladic dobro potkovan novcem i svakom od nas bi to uspjelo u takvoj situaciji... ali da je napravio obiteljski auto sa 100tinjak konja da trosi litru benzina i ostalo na struju za 20000 E, onda bi to bio uspjeh.
Ovo se i zove zato koncept ::)
I to sto si naveo,ne znaci da nije rijesio ako nije spomenuo u videu...
Po bmw-u sta je uradio,sumnjam da je izostavio vozne sposobnosti na snijegu,baterije po zimi i slicno


Ima 4 zasebno kontrolirajuca motora sa 2 getribe,ako ste pametni skontacete sta rezultuje to
« Zadnja izmjena: 23 Studeni, 2011, 01:13:44 Miki-speedy-sm »

Offline bosko_matica

  • Tržnica : (+8)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 452
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brdovec
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #26 : 23 Studeni, 2011, 10:55:47 »
ja sam od njega cuo da se upravo na tome financijski osvjestio i krenuo u projekt kockica na temelju tog uspjeha

Ok, valjda on zna, ali mi je to svejedno dosta tesko prihvatit..tim vise jer sam se nasluso kolko je para ubijeno u tu kockicu, raznih motora, baterija i ostalih pi*darija koje koštaju ko svetog petra kajgana pošto ništa od toga nije u serijskoj proizvodnji, a na kraju krajeva ta hala u kojoj rade,ti ljudi kojima daje plaću, kooperante koji ne rade za badava a njih je navodno puno jer rimac nema strojeve za proizvest tak nesto poput felgi, karoserije, ovjesa, tih karbonskih dijelova, ..., tak da mislim da je patent odigro sitnu ulogu u toj cijeloj prici...neznam.

Makar mislim da je mozda pametnije krenuo od onog (sad) žalosnog Dokinga i XD-a jer ipak mislim da ce ovo, ako ikad zaživi jer nije još ni blizu toga, lakše nać kupce nego taj XD. Samo kaj auto od 700 kila eura mora nes ponudit za tu lovu, a pitanje je kaj taj Rimac moze posebno ponudit za te novce, četri obična elektro motora, par displaya i pun kufer ledica!?, neznam, jer ovo kaj se do sad moglo vidit nebi trebalo koštat 100 iljada eura, a ne 700. Te njegove price ima ovo ima ono, ide 300 i izdrži 600 km, dela malu djecu po kućama i kaj ja znam kaj su samo na papiru, a svaki supersportski auto, da bi to bio, ide na pistu, testiranja, pi*darije, kolko je s onim veyronom bilo komplikacija to nisu istine(npr. michelin je MORAO posebne gume radit samo za taj auto), a ovaj to sve ima samo na papiru i to misli prodavat, ajde boga ti...

Dobro je marac reko kaj bi bio uspjeh, ovo je sve tak li-la, ljepo izgleda, ljepo je te specifikacije pročitat al mislim da je to sve od te priče...
« Zadnja izmjena: 23 Studeni, 2011, 19:30:00 bosko_matica »
kak´ taj svemir i sve to...??

Offline pOha

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: u djelovima
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: ispilan
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #27 : 23 Studeni, 2011, 13:15:53 »
koliko san ja skuzia vec ima par narudzbi  :dontknow:

p.s. ovo nije auto za hrvate  :icon_thumright:
Došao unuk-narkoman kod babe i pita:
 - Baba, jesi li vidjela one moje tabletice sa stola?
Na to kaže baba:
 - Ma kakve tabletice, jesi ti vidio one zmajeve u kuhinji?!?

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #28 : 23 Studeni, 2011, 14:32:40 »
vide se rvatine na djelu,j#bote sami jal i posprdavanje..
kaj ima veze ak mu stari finacira to?nemate pojma kolko košta razvoj tak nečeg i baš bi se isplatilo da radi i prodaje auto od 10 soma evra sad dok je još sva tehnologija u razvoju.kog boli k**ra* jel on ide prek ležećih bočno il ima magnetski ovjes ovjes pa ga digne??
auto je koncetp,HALLO??i nebude za masovne proizvodnje.
kaj se baterija tiče,još na koskici je rješeno to da kroz zimu rade ko i ljeti p da vozi auto najnormalnije..
u ovom sad je vodeno hlađenje i motora i baterija..
najbolje je dok se nevaspitanci počnu vatat teme a nisu ni jedan članak pročitali.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline bosko_matica

  • Tržnica : (+8)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 452
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brdovec
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #29 : 23 Studeni, 2011, 19:09:00 »
ja, ili neko drugi, sam manje hrvat od tebe jer sam napiso da mu stari mafijaš financira projekte?? i manje sam hrvat ak realno pogledam neke stvari pa ne dižem u nebesa nešto samo zato kaj je hrvatsko?? o čem pričaš...
a ovo ostalo stoji kaj si napiso, samo neznam zakej cim neko nekaj napiše s čim se neko drugi ne slaže, odma ovaj drugi udari vrjeđat i napadat. jos pogotovo kad takvog nekaj radi neko ko bi trebo bit primjer forumu...
« Zadnja izmjena: 23 Studeni, 2011, 19:11:13 bosko_matica »
kak´ taj svemir i sve to...??

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #30 : 23 Studeni, 2011, 19:47:30 »
vide se rvatine na djelu,j#bote sami jal i posprdavanje..
kaj ima veze ak mu stari finacira to?nemate pojma kolko košta razvoj tak nečeg i baš bi se isplatilo da radi i prodaje auto od 10 soma evra sad dok je još sva tehnologija u razvoju.kog boli k**ra* jel on ide prek ležećih bočno il ima magnetski ovjes ovjes pa ga digne??
auto je koncetp,HALLO??i nebude za masovne proizvodnje.
kaj se baterija tiče,još na koskici je rješeno to da kroz zimu rade ko i ljeti p da vozi auto najnormalnije..
u ovom sad je vodeno hlađenje i motora i baterija..
najbolje je dok se nevaspitanci počnu vatat teme a nisu ni jedan članak pročitali.
:icon_thumright:  :icon_thumright: :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 23 Studeni, 2011, 20:13:27 Miki-speedy-sm »

Offline oki1983

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 476
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Zip 2t,Derbi GP1 250
  • MojSetup: malossi,multivar 2000......
  • MojSpuh: zx
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #31 : 24 Studeni, 2011, 00:58:59 »
Najmanja je zarada na prodaji serijskih automobila,oni žive od dijelova i servisa.
što se tiče ovog projekta,svaka mu čast,bitno je da si ispred konkurencije i da ona hvata korak za tobom,a ne ti za njom.
Vjerujem da će prodat sigurno 50 komada, jer to je stvar prestiža među višim slojem, i oni ne pitaju za cijenu, sličan primjer je bila ona nokia 8800 sa dijamantima,tko je kupio tada taj mobitel,sad ima staru ragu od mobitela kojim ne može ni mms poslat a platio ga skupo.
On cilja na bogate,jer za njih nema krize,ako im se nešto sviđa oni će to uzet bez obzira na cijenu.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #32 : 24 Studeni, 2011, 02:38:47 »
ja, ili neko drugi, sam manje hrvat od tebe jer sam napiso da mu stari mafijaš financira projekte?? i manje sam hrvat ak realno pogledam neke stvari pa ne dižem u nebesa nešto samo zato kaj je hrvatsko?? o čem pričaš...
a ovo ostalo stoji kaj si napiso, samo neznam zakej cim neko nekaj napiše s čim se neko drugi ne slaže, odma ovaj drugi udari vrjeđat i napadat. jos pogotovo kad takvog nekaj radi neko ko bi trebo bit primjer forumu...


malo si zabrijo al dobro..to nie vrijeđanje bilo nego posprdna izjava ko i vaše.
ako je njegov stari došel sumnjivim putem do love koju ima,nije to napravil ON i neznam kakve to ima veze s ovim..super da ima ko uložit u njegovo znanje,ne financira dilere il terorističke skupine  ::)
super da on ima muda i izvor financija za upustit se u tak nekaj..
niko ga ne diže u nebesa al napravil je nekaj kae vrijedno spomena,otvori se tema o tome na forumu i odma krenu spike kak mu je stari mafijaš i još koje kaj..stvarno ima svega.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline bosko_matica

  • Tržnica : (+8)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 452
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brdovec
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #33 : 24 Studeni, 2011, 08:14:22 »
Neznam koji si ti dio mog posta vidio kao sprdnju a ne kao, po meni, realno razmišljanje...al ajde nek sam ja zabrijo.
Po meni, niš do sad nije bilo sprdnja, a pogotovo se niko nije sprdo s tobom tak da ne vidim razlog da se ti takvim izjavama sprdaš s nama...
Bilo bi super da neko može uložit pošteno stečene novce u njegovo znanje, a ne pokradene, i zbog takvih razmišljanja i ljudi poput njegovog starog nam je država tu di je. Jedina svjetla točka toga je to kaj financira `znanje`, a ne teroriste kak si reko, ali je zbog prošle rečenice to daleko od nečeg super.
A kaj se tice junior Rimca, svaka cast na njegovom znanju i sposobnosti upustit se u takvog nekaj i sigurno da je bolje to nego da se drogira, razbija i sjedi na hladnom betonu... i daleko od toga da nije vrijedno spomena i to niko ne osporava..

to je to od mene, NHF :toothy12:
kak´ taj svemir i sve to...??

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #34 : 24 Studeni, 2011, 13:07:26 »
stvarno se moram objašnjavat u detalje i politizitrat da bi ti koi očito jedini ne kužiš shvatil tu izjavu..
takav je općeniti mentalitet nas hrvata,prije budu tražili dlaku u jajetu nego nekom nešt pohavalili,vlada zavist i surovi kapitalizam.tak si i ti odma spomenul njegovog starog koi nema veze s temom i počel on je ovakav on je onakav i dalje se držiš tog ko pijan za plot...kaj onda s političarima za koje glasate a kradu?znači njima praktički daješ dozvolu za legalnu krađu i oni su najveći mafijaši samo kaj to niko ne spominje jer oni kradu za sebe i ulažu u svoje guzice a ne u neke veće stvari.
otišlo je ovo u off off-a i ak se nemremo držat teme buder se zaključalo da se ne nastavi trloanje.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #35 : 24 Studeni, 2011, 18:21:01 »
Ma takav auto moze kupit samo neki kolekcionar automobila, da imas tolko kese kupit ces si nesto sta mozes natankat i opet vozit, a ne punit pa opet ispocetka... to je dobar koncept ali trenutno su akumulatori pre slabi, tj. ne postoji tehnologija jos koja nam omogucuje da puno energije pohranimo u malo prostora, sve je jos u razvoju.. i ovi smartphonovi nis im ne traje baterija, tako da je cak i dobro da njemu tolko traje, medjutim to je auto prije svog vremena. Ja vidim da ce se njime samo koj sin seika vozit po dubaiju da ode po nove krpice od armanija od 2500 eura  :glasses9:, vratit ce se doma, uparkirat ce ga i sutradan ce mu stic novi ferrari od 500 soma eura  :). Ako se kroz 10 godina napravi tehnologija koja ce omogucit da se sa onim akumulatorima vozis 1500 km to ce onda biti to i pokopat benzin, ali tada ce bit i druge kuce vec spremne, tako da njemu je spas samo u daljnjem razvoju, znaci samo ulagat, ulagat i ulagat u posao  :)

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #36 : 24 Studeni, 2011, 18:27:43 »
ja nemogu vjerovat...serete kako smo mi hrvati nesposobni ovo ono...i sad napokon netko je nesto uspijo i umjeto kao ljudi da ga pohvalim ipak je nas i napravio je nesto sto nitko do sada nije...vi pljujete po njemu i po njegovom starom...kake njegov stari ima veze s ovim autom i njegovim porizvodima...naravno da ga je stari poguuro samo zastita izuma kosta ko svetog ptera kajgana a kamol sta dalje...ali nije bzvz ulozio i proj#bo lik je pokazno da zna sta radi...i ima on jos par proizvoda koje je vec prodavo velikim firmama poput bmw-a itd...

tak da niste u redu sto srete po liku bzvz

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #37 : 24 Studeni, 2011, 18:39:07 »
ja nemogu vjerovat...serete kako smo mi hrvati nesposobni ovo ono...i sad napokon netko je nesto uspijo i umjeto kao ljudi da ga pohvalim ipak je nas i napravio je nesto sto nitko do sada nije...vi pljujete po njemu i po njegovom starom...kake njegov stari ima veze s ovim autom i njegovim porizvodima...naravno da ga je stari poguuro samo zastita izuma kosta ko svetog ptera kajgana a kamol sta dalje...ali nije bzvz ulozio i proj#bo lik je pokazno da zna sta radi...i ima on jos par proizvoda koje je vec prodavo velikim firmama poput bmw-a itd...

tak da niste u redu sto srete po liku bzvz
;D

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #38 : 24 Studeni, 2011, 18:48:45 »
hrvatska za koju pola svijeta nezna ima nesto ovako,trebali bi bit ponosni!!
Da i Mirko Filipovic je svjetski sportas i dodji u jebenu Kinu i svi ce ti reci Mirko jebeni cro cop!!!
A j... Republika Hrvatska ga nije priznala kao sportasa!!
 :icon_thumright: :icon_thumright:
Necemo o drzavi,drzava je sranje i svi ste se uvjerili,ako ne svi barem neki od nas koji ne radimo nigdje,zbog cega i koga znate dobro ili ste glupi,ili se pravite ludi...  :dontknow: :dontknow: :drunken_smilie:

Za Rimca nemam sta reci osim da je decko jako puno znanja i truda,volje i svega ulozio u taj projekat el. automobila.
I svaka mu cast...  :notworthy: :notworthy:
A sad da li mu je stari nakrao se ili nije to je sve pitanje.Sto se mene tice trebao je jos vise.
Tko je lud pa bi sjedio kuci dok drugi kradu nek sjedi.
Ja bi kao njegov stari (ako je) samo lapaj,pa nek naivci budu ljubomorni sto nisu nista ucinili!!!
 :toothy3: :toothy3: :toothy3:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Rimac Automobili Concept
« Odgovori #39 : 24 Studeni, 2011, 19:22:38 »
;D

a dobro miki sada nisam znao da si ministar pravopisa...piso sam brzo cudi me da se moze i procitat..hehe...to su ti nasi kvartovski izgovori...hehe... :toothy9: :toothy9: