Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sprica za bojanje?  (Posjeta: 3078 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TheBili

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 688
  • Spol: Muški
  • Da je bolje bilo bi sumljivo.........
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Makarska
  • Moj Skuter: Gilera stalker i Gilera runner vx
Sprica za bojanje?
« : 09 Veljača, 2008, 20:59:19 »
Evo ovako imam pitanje.... posto u tome nemam bas iskustva.... a ovdje vas ima dosta koji to znaju.....
Imam par pitanja u vezi bojanja... kad bi npr. htio bojat plastike od motora.... koja bi mi sprica trebala? S koliko bara se boja?
I kakve su te dizne u sprici...:??  :binkybaby: :binkybaby:



p.s Hvala unaprijed na odgovorima.......

Offline sven

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: TGB r50x
Odg: Sprica za bojanje?
« Odgovori #1 : 11 Veljača, 2008, 14:27:43 »
pa ne mogu vjerovat da nema nikakih odgovora... svi idete do lakirera?
mene bi isto zanimale osnove lakiranja....

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Sprica za bojanje?
« Odgovori #2 : 11 Veljača, 2008, 21:12:19 »
Ev copy mog odgovora na slicno pitanje koje je postavio Mali odwaljivac...ja mislim da bi ti trebalo pomoc koliko toliko...pogotovo clipovi sa youtube..

nema suza nikakvi....farbo sma i prije neke sitnice ...tipa bicikla frendovima tj rame ...par felgi i tak...uglavnom oko skuta mi je frend malo pomogao sto se tice onih grubih plstika na runneru pa da ispadnu ono glatke i lakirane...to mi je on mal pomogao...uglavnom ako ces sebi farbatt....nabavi par komada kakvi plastike ili nekog lima ...kupis najmanju kolicinu crne boje ...obicne jeftine ....i probas malo ...po tim limovima da ih ofarbas po mogucnosti ti je najbolje ako ces farbat da u toj prostoriji nabavis jedan ventilator da izbacuje prasinu napolje ....ili nesto drugo skontas....uglavnom predjes jedan sloj tanak farbe onak iz mal vece udaljenosti...pa poslije jos jedan lijepo sve da ispadne..max 3 sloja farbe...a lak mozes po 2-3 sloja...cak 4 ali previse bi bilo.....uglavnom da ti ne bude kapljica moras dobro nastimat spricu tj koliko siroko i koliko boje ce da baca ...imas gore na vrhu se stima ...uglavnom probaj na nekom limu ili najbolje plastici dok ti ne bude ok ...i cisti cesce spricu ...da se nebi gore na vrhu skorilo boje ..ocistis pa malo u stranu negdje probas pa ak je dobro nastavis :)nemoj samo zurit

http://www.youtube.com/results?search_query=Custom+Paint+car+how%3F&search_type=&search=Search
et ti na youtube imas 20 otprilike clipova kako od pocetka se mjesa boja pa do kraja sve...ak znas engleski imalo sve ti je objasnjeno...sve jedno ispod drugog imas 2,3stranice klipova ..jedna te isti covjek i sve prica...svaki isto pocinje clip da te ne zbunjuje to...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Sprica za bojanje?
« Odgovori #3 : 11 Veljača, 2008, 21:16:08 »
možeš špricu u razrjedjivat stavit preko noci da ti se ne zastopa i prospricat sa zrakon onako malo
...........1...........8...........7...........