Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Portiranje kanala  (Posjeta: 4586 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1317
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Portiranje kanala
« Odgovori #20 : 17 Kolovoz, 2008, 22:46:38 »
gle daj se malo ti skuliraj vaso jel sam sve s topom isprobal tak da mi nemres nis rec i ne pravi se pametan
0981674245

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Portiranje kanala
« Odgovori #21 : 18 Kolovoz, 2008, 08:06:58 »
zbog ovakvih stvari nikada ništa nečete naučit.....

Citat:
trofy-u dignes ¸ispuh do 19mm ko kak je 2+ ima a ostalo mozes ostavit kak je i motor ce ti se vrtit ko da imas 2+ mrvicu al mrvicu slabije i ice ce puno bolje uz potrosnju vecu do 1l nego sad

daj video prije-poslije,bar usporedbu ubrzanja 0-80 kmph,GPS top speed,okretaje prije-poslije.....jbg lako je bacat teoriju

Citat:
gle daj se malo ti skuliraj vaso jel sam sve s topom isprobal tak da mi nemres nis rec i ne pravi se pametan

gle ja sam vidio curu sa 3 sise,al ko če mi vjerovat ak nemam bar fotku
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Portiranje kanala
« Odgovori #22 : 18 Kolovoz, 2008, 09:16:06 »
po tvojim postovima ''aprilia'' ne bih baš rekao da si sve isprobao, možda si nešto probao...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Portiranje kanala
« Odgovori #23 : 18 Kolovoz, 2008, 09:20:53 »
Problem tih knjiga je što su stare i što nisu na našem jeziku. Sada će pogani jezici reći nauči engleski. Ali u dosta slučajeva razgovorni engleski nema veze sa stručnim engleskim i izrazima koji se koristi u literaturi. Tako sam pitao lika da mi nešto prevede s njemačkog (koji je živio 7-8 godina u njemačkoj) i kada je pročitao samo me blijedo pogledao. Treba puno muke za prevesti i razumjeti u konačnici literaturu.

Tako sam i ja malo probavao Exhaust Calculator i lijepo je išlo ispočetka ali kasnije kada je trebalo upisati tajminge, odustao i zaključio da je lakše kupiti gotov spuh.
Da li ima ko iskustava sa slanjem maila u gigant i piccicilo s upitima o cijenama??

Hac nisam baš pratio previše no je li gotov ljetni setup??

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Portiranje kanala
« Odgovori #24 : 18 Kolovoz, 2008, 09:49:28 »
po tvojim postovima ''aprilia'' ne bih baš rekao da si sve isprobao, možda si nešto probao...

je radio je puno toga  :icon_thumright:, samo vidim da je na forumu potpuno drugacija slika o njemu.

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1317
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Portiranje kanala
« Odgovori #25 : 18 Kolovoz, 2008, 17:12:29 »
oprostite decki ja sam to testiro ali nisam ko neki npr alfa,hac koji stvarno imaju zivaca sve pisat kaj je radio sory al meni se to neda ak koga kaj zanima neka me pita nemam nis protiv nikoga.imam doma 5 topovih cilindara (gusovih) koje sam friziral 2 od 2+ i 3 trofy-a i postoji njihova port mapa do kolko se smiju frizirat.hvala  pozdrav
0981674245

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Portiranje kanala
« Odgovori #26 : 18 Kolovoz, 2008, 18:47:05 »
Ne baratas bas najbolje tim nekim izrazima.Ajd ti meni malo bolje definiraj sta to znaci "postoji njihova port mapa do kolko se smiju frizirat"...nemoj mislit da ja imam nes protiv tebe,ali napisao si dosta stvari koje nemaju smisla NHF
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Portiranje kanala
« Odgovori #27 : 18 Kolovoz, 2008, 19:14:34 »
¸inace postoje preslice portova na papiru i radis ih na temelju njih imao dredjeno kolik mm u koju stranu prosirit nemozes ovak odokativno sve moras fino po mjeri ..to je zajeban astvar za radit to dr%anj3 s portovima

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Portiranje kanala
« Odgovori #28 : 18 Kolovoz, 2008, 19:17:53 »
ako se ne varam (i ako znam nazive)
portmapa -> sluzi tako "osnova" na konto koje racunas koliko ces turpijat cilindar, znaci to je nacrt cilindra
blueprint -> napravljen na konto portmape (znaci tak treba sredit cilindar)

barem koliko sam ja shvatio citajuci jenningsa (il kak se vec tip zove)

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Portiranje kanala
« Odgovori #29 : 18 Kolovoz, 2008, 19:41:23 »
Da vpucko tako je,ali pazi sta je ovaj reko:"i postoji njihova port mapa do kolko se smiju frizirat",ono bas nema smisla recenica,kad nesto pises po forumu se treba napisat da svi kuze,a ne nesto nasvrljat....
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Portiranje kanala
« Odgovori #30 : 18 Kolovoz, 2008, 20:33:56 »
pa dobro i blackrox kad je mene sprdao na svom forumu je isto mislio da su portmape preslike vec sredjenih cilindara i da onda cilindar trebas uzet i sredit ga da tako izgleda :) hehehe al et ;)

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Portiranje kanala
« Odgovori #31 : 18 Studeni, 2008, 22:37:28 »
Evo da ne otvaram novu temu.

Mozda vam ovo dobro dodje, neznam da li je vec bilo  :dontknow:





Zylinder: Malossi 70ccm Sport

Motor: Minarelli liegend LC

Steuerzeiten: 174/105



Zylinder: Malossi MHR Team II

Motor: Minarelli liegend LC

Steuerzeiten: 196/132



Zylinder: Metrakit SP2

Motor: Minarelli liegend LC

Steuerzeiten:


Zylinder: Polini Evolution

Motor: Minarelli liegend LC

Steuerzeiten: 191/132


Zylinder: Stage6 Racing

Motor: Minarelli liegend AC

Steuerzeiten: 186/126




I ovdje ih ima hrpa:

http://www.rprhosting.dk/nytsite/readarticle.php?article_id=8

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Portiranje kanala
« Odgovori #32 : 19 Studeni, 2008, 14:07:04 »
FAQ   :binkybaby:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Portiranje kanala
« Odgovori #33 : 19 Studeni, 2008, 21:10:26 »
Da vpucko tako je,ali pazi sta je ovaj reko:"i postoji njihova port mapa do kolko se smiju frizirat",ono bas nema smisla recenica,kad nesto pises po forumu se treba napisat da svi kuze,a ne nesto nasvrljat....
mislim da je htio reci da ima dosta port mapa ili blueprintsa za trofy-a, mislim nekoliko razlicitih portinga kanala, tako da je isprobano dosta razlicitih tipova sirenja i dizanja kanala, tako da zna koliko bi max smio siriti neki cyl. da bi imao vecu snagu od takvog stock cyl...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta