Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: speedfight puca iz auspuha i gasi se !?????  (Posjeta: 2687 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lazartb89

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 48
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: speedfight
speedfight puca iz auspuha i gasi se !?????
« : 17 Siječanj, 2018, 11:02:05 »
Drugari ako moze pomoc bio bih zahvalan :

prije jedno 20-ak dana izvezem ja malo skuter da se provozam cisto da me zelja mine , predjem jedno 4-5km normalno , i odjednom na pravcu puce meni nesto iz auspuha nisam ni obracao paznju , ka ono za 10 sekundi puce opet i motor jednostavno kao da poce da se gusi u ugasi se . ja malo verglao ,verglao  i upali kad posle 500metara opet isto puce 2-3 puta iz auspuha i jednostavno kao da se pocne gusit i ugasi se, opet 2-3 min verglanja upali i dovezem ga nekako blizu kuce i opet isto mi se ponovi. Od tada parkiran , nisam nista ni gledao sta je i kako je nisam imao vremena , pa reko ajde da vidim sa vama sta bi moglo da bude , prije toga skuter isao i palio sasvim normalno bez greske . Upitanju je speedfight 1 , 98god.

Pomagajte !!!!!  ??? :'( :'( :'( :icon_scratch:

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1317
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: speedfight puca iz auspuha i gasi se !?????
« Odgovori #1 : 17 Siječanj, 2018, 11:14:43 »
pocni od svijecice sto je naj vjerovatnije kupi novu jednostavno ti je kroz sic kljuc 21 bi trebo bit.
0981674245

Offline lazartb89

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 48
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: speedfight
Odg: speedfight puca iz auspuha i gasi se !?????
« Odgovori #2 : 17 Siječanj, 2018, 12:20:27 »
pocni od svijecice sto je naj vjerovatnije kupi novu jednostavno ti je kroz sic kljuc 21 bi trebo bit.

ok stara je oko 2god. ako ona moze da bude problem to mi je najjeftinije i najlakse probati , hvala nadam se da ce da uzpe

ako ko ima jos kakav predlog pisite

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: speedfight puca iz auspuha i gasi se !?????
« Odgovori #3 : 17 Siječanj, 2018, 12:35:31 »
pocni od svijecice sto je naj vjerovatnije kupi novu jednostavno ti je kroz sic kljuc 21 bi trebo bit.

ok stara je oko 2god. ako ona moze da bude problem to mi je najjeftinije i najlakse probati , hvala nadam se da ce da uzpe

ako ko ima jos kakav predlog pisite

posle toga lulica/kabel, bobina, cdi, pickup, namotaji..... sve pregledas sa multimetrom

Offline lazartb89

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 48
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: speedfight
Odg: speedfight puca iz auspuha i gasi se !?????
« Odgovori #4 : 17 Siječanj, 2018, 16:21:20 »
pocni od svijecice sto je naj vjerovatnije kupi novu jednostavno ti je kroz sic kljuc 21 bi trebo bit.

ok stara je oko 2god. ako ona moze da bude problem to mi je najjeftinije i najlakse probati , hvala nadam se da ce da uzpe

ako ko ima jos kakav predlog pisite

posle toga lulica/kabel, bobina, cdi, pickup, namotaji..... sve pregledas sa multimetrom


Nadam se da ce promjena svecice da pomogne , jer ja te djelove sto ste vi naveli ne znam da ispitam iako imam multimetar ja to nikada nisam ispitivao tj. ne znam uopste koje vrednosti su normalne za te djelove

Offline lazartb89

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 48
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: speedfight
Odg: speedfight puca iz auspuha i gasi se !?????
« Odgovori #5 : 17 Siječanj, 2018, 16:47:07 »
Evo upravo skunuo svjecicu , odma sta sam primjetio nije uopste bila dobro zavrnuta , tj. skinuo sam je rukom nije mi ni trebao kljuc , vjerovatno se vremenom otpustila sta li , e sada svjecica je suva al je dosta izgorela tj. oko zazora i po cjeloj svjecici ima kao dosta garezi *(gorevine , crnila) , sutra cu da uzmem novu pa ce da vidimo kad bude fino vreme da se proba

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: speedfight puca iz auspuha i gasi se !?????
« Odgovori #6 : 17 Siječanj, 2018, 17:44:49 »
suha svjecka malo goriva. ocisti frgu isto. te mini dizne u 12 gurtneru zacepe se lako. i ugradi si filter goriva.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline lazartb89

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 48
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: speedfight
Odg: speedfight puca iz auspuha i gasi se !?????
« Odgovori #7 : 03 Veljača, 2018, 00:31:39 »
vjerovatno je bila svjecica , posto sam je promjenio provozao sam jedno 5-6km i bilo je sve ok , vise nisam mogao zbog loseg vremena