Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: plastike  (Posjeta: 3648 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
plastike
« : 31 Kolovoz, 2008, 11:34:26 »
posto su mi plastike groblje odlucio sam ih malo urediti sad mi se neda smirglat a cuo sam da ssedesolom skida boja jel se uopce moze skinuti i hoce li nagrist boju.

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: plastike
« Odgovori #1 : 31 Kolovoz, 2008, 11:39:38 »
šmirgl i bok

s kemikalijama ces zaje*** a nakon lakiranja imas velike šanse da se boja "digne" -testirano 2 puta
« Zadnja izmjena: 31 Kolovoz, 2008, 14:03:11 Aleksandar »

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: plastike
« Odgovori #2 : 31 Kolovoz, 2008, 13:31:35 »
neda mi se smirglat ima puno posla.Jel se moze ista sa desolom da se ne zaj___?

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: plastike
« Odgovori #3 : 31 Kolovoz, 2008, 15:36:43 »
uzmi smirglu i probaj malo vidjeces uopste nije tesko niti je neka muka,vrlo lagano ide...

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: plastike
« Odgovori #4 : 31 Kolovoz, 2008, 16:01:16 »
ili jednostavno ako imas brusilicu sa potenciometrom odes i kupis plocu za smirglanje i brusnih papira za istu..... digne ti se boja i onda opet moras smirglat, al do kraja pa opet pokitat i to je sranje.... smirglaj majstore!!! moja preporuka
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: plastike
« Odgovori #5 : 31 Kolovoz, 2008, 21:13:20 »
A isse koda je to neki problem - 2-3 sata i plastike su u top stanju... Tolko mozes izdvojit za svog ljubimca.

Dakako, glasam za smirglanje. :D

Sretno!
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: plastike
« Odgovori #6 : 02 Rujan, 2008, 20:52:17 »
neda mi se smirglat ima puno posla.Jel se moze ista sa desolom da se ne zaj___?

vodobrusni i bok! ja sam farbo cijeli skut ispalo bolje neg sam zamislio sa sprejom,a nije mi se nista diglo stara boja ni slicno :headbang:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: plastike
« Odgovori #7 : 02 Rujan, 2008, 21:57:32 »
Jednostavno.Ak ti se neda das lakireru i on ti sve napravi pa ti lijepo dodjes kad je gotovo i platis ili poslušaj kaj ti deki kazu i primi se posla jel treceg nema. :laughing7:

Offline Kenny

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 424
  • Spol: Muški
  • < < < - > > >
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG
Odg: plastike
« Odgovori #8 : 03 Rujan, 2008, 01:29:00 »

Nema ti druge nego:


Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: plastike
« Odgovori #9 : 03 Rujan, 2008, 07:49:03 »
To je to.I primi se posla. :icon_biggrin:

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: plastike
« Odgovori #10 : 05 Rujan, 2008, 19:47:21 »
Ja razmisljam o farbanju cijelog skuta (najvjerojatnije crveno bijela kombinacija ili skroz crni)

Dal preporucate da sam doma to radim ili da ga dam nekom lakireru? Koliko bi me uopce kostalo farbanje cijelog skuta?

Ako se odlucim za farbanje sam molio bi neke savjete:

1. Na dijelove koju su tvornicki lakirani (prednja maska, prednji blatobran, rep) samo nanesem 2 ruke nove boje ili mora ići prvo primer?
2. Koji lak uopće preporučate i gdje bi bilo najbolje kupiti?
3. Ove sive plastike što se nalaze u sredini skutera (izmedu prednje maske i repa), dal da prvo išmirglam ili odma primer pa lak?
4. Bilo kakav drugi savjet dobrodošao.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: plastike
« Odgovori #11 : 05 Rujan, 2008, 19:54:12 »
Naravno da je uvijek bolje da to napravi majstor koji se s tim bavi.Sve ovisi koliko novaca mislis izdvojit za to i koliko oces da to lijepo izgleda.Ja sve sta sam si farbao na skuteru farbao sam si sam jer mi ne smeta ako mi negdje malo zacuri boja ili ako mi negdje ostane malo matirano.Jasam sve sebi farbao sa autolakom u spreju i ako mi ostane matirano pospricam sa bezbojnim i cist solidno izgleda.

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: plastike
« Odgovori #12 : 05 Rujan, 2008, 19:58:01 »
al kad uopce neznam kako se cijene krecu... znam da je za auto farbanje oko 5000kn, al za skut nemam pojma...

EDIT: sto se tice solo farbanja sad sam skuzio gore u "faq" da je sve objasnjeno...

jedino me zanima kolko bi me otp. kostalo kod lakirera
« Zadnja izmjena: 05 Rujan, 2008, 20:03:28 Antares »

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: plastike
« Odgovori #13 : 05 Rujan, 2008, 22:28:17 »
je qurac a sta ako moras brusit do temelja ko ja npr. a ima 4-5 razlicitih boja na plastikama .. ko pobrusi sve u 3 sata ja mu dam 1000kn na ruke odma...
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: plastike
« Odgovori #14 : 05 Rujan, 2008, 22:42:12 »
je qurac a sta ako moras brusit do temelja ko ja npr. a ima 4-5 razlicitih boja na plastikama .. ko pobrusi sve u 3 sata ja mu dam 1000kn na ruke odma...

Hmm..glupost je žuriti prilikom šmirglanja a posebno farbanja..treba polako i sa stpljenjem..niko ti nije rekao da moraš za 3 sata..odredi sebi vrijeme..uzmi jednu po jednu plastiku ako nemožeš već sve na jednom ili tako..

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: plastike
« Odgovori #15 : 05 Rujan, 2008, 22:48:16 »
Kaj vam je.Pa puno je lakse pofarbat nego napravit pripremu.Trebas imat jako puno zivaca a i nesto znanja kod smirglanja stare boje i kitanja sko je potrebno jer ti se lako moze desit da se naprave rupe koje nevidis dok ne ofarbas a onda je gotovo.Radje ti to odnesi lakireru.Nebi te trebalo kostat vise od 1500kn za cijeli skuter.Sve ovisi dal je jedna boja ili vise.

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: plastike
« Odgovori #16 : 06 Rujan, 2008, 17:54:13 »
Jel ima netko preporuku di bi mogao u ZG-u odnijeti plastike da mi ih izlakiraju, a da je cijena pristupacna s velikim izborom boja i kvalitetnim radom?

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: plastike
« Odgovori #17 : 06 Rujan, 2008, 20:08:46 »
imas na ss jednu temu trazio sad bio ali nemog nac :sad1:,ugl cca 750kn waynder je lakiro.... :icon_thumleft:

Offline hARisson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jajce
  • Moj Skuter: Gilera Runner ..
  • MojSetup: Engine, styling > Under Construction !!!
Odg: plastike
« Odgovori #18 : 08 Listopad, 2008, 22:35:57 »
nadam se da je  ovo mjesto za moje  pitanje , s obzirom da se o plastikama  radi :D 
trazim trazim i opet trazim al' nikako da nadjem . radi se o plastici koja  se stavi ispod  motora , tacnije  ispod zadnjeg djela  motora  gdje  stoji posuda  za ulje itd .   znaci sto pokriva taj cjeli donji dio i zatvori ga , samo ima rupu za amortizer ... :S   

mozeli neko pomoci ? ili dali neko prodaje  ?

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: plastike
« Odgovori #19 : 08 Listopad, 2008, 22:49:33 »
nadam se da je  ovo mjesto za moje  pitanje , s obzirom da se o plastikama  radi :D 
trazim trazim i opet trazim al' nikako da nadjem . radi se o plastici koja  se stavi ispod  motora , tacnije  ispod zadnjeg djela  motora  gdje  stoji posuda  za ulje itd .   znaci sto pokriva taj cjeli donji dio i zatvori ga , samo ima rupu za amortizer ... :S   

mozeli neko pomoci ? ili dali neko prodaje  ?
mislis na undertail,javi se nekom od ovih koji narucuju sa attacka i centra pa nek ti naruce...