Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: rolice za malaguti f12 lc  (Posjeta: 455 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zlaja-st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: malaguti f12 digit
rolice za malaguti f12 lc
« : 16 Svibanj, 2014, 16:05:14 »
Pozdrav svima, zanima me jel mogu stavit malo lakse rolice(serijske su 6.5g) da ubijem rupu u ubrzanju? Centralni feder je zuyi, federi na kvacilu su crveni, pa san planira stavit rolice 5.5 g. Ako neko ima bolje misljenje, nek slobodno napise, bia bi jako zahvalan! I naravno, zahvaljujem svima na pomoci u vezi generalne, po vasim savjetima sam to radio, i stvarno ste majstori svog zanata! Spajanjem moga teoretskog znanja o radu 2t motora i vase prakse, napravia sam doslovno cudo, kakvi je bia, a kakvi je sad, to je za ne virovat :) inace sam inzinjer brodostrojarstva, nadam se brzom ukrcaju na brod, pa bi organizira jednu vecericu kad se vratim za sve moje virtualne prijatelje koji su, bas kao pravi prijatelji, gubili svoje vrime da mi objasne kako, di sta...

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17042
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: rolice za malaguti f12 lc
« Odgovori #1 : 16 Svibanj, 2014, 16:08:23 »
imas rupu u ubrzanju jer serijala na zutoj centrali ne radi kako treba, a crvene suste su isto promasaj
najbolje ti  na serijskom auspuhu ide s 5.1 rolicama, serijskim novim centralnim federom ili  bijelim malossi i  najmeksim sustama za 107 kuplung i sa  serijskim mitsuboshi remenom