Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VESPA CLUB CROATIA  (Posjeta: 352794 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #460 : 20 Veljača, 2007, 20:55:39 »
gledaj, mrci.
opet silne riječi i riječi...ajmo ovo, ajmo ovak, a zakaj ne onak, a možda ipak da...
neda mi se to više slušat. nije poanta vespa kluba da sad svi znaju statut napamet i da imaju neznam kakve sve obaveze i slično. povremeno druženje i neka lagana vožnjica - to je sve!
ak se nekom da zajebavat sa statutom, taksama, poglavarstvom, biljezima, čekanjem, ispravcima...samo nek izvoli.

a možda da ipak odustanemo od svega? koji će nam to kua zapravo? ak se hoću družit, zvrcnem na mob par vespaša i odemo se vozikat/zapit/družit....i kaj nam fali.


istina, treba se učlanit u AAMK Sveučilište što iznosi vrtoglavih 50 kn godišnje. i nema tu nepoznatih osoba, kolko tolko se mi vespaši ipak poznajemo.

o AAMK sveučilite više informacija na http://www.autoskola-sveuciliste.hr/index.htm
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #461 : 21 Veljača, 2007, 10:39:16 »
Mrci,

Prvo, nemoj se ljutit al sam da ti kažem da je ć na tipkovnici točno između č i ž.  :toothy12: Sori, nisam se mogo suzdržat. Češće češće najčešće, češće nego rjeđe...

Drugo, ja bi tebe svakako za pridruženog člana jer si rođen za opoziciju a nijedna vlada nevalja bez dobre opozicije.

Treće, ja sam već rekao da nisam neki "sektaš" al me fakat pali ovaj Vespa klub. Zašto? Jer mi je to do sad najjebeniji motiv za bit dio neke ekipe (Aj lajk tu mit nju pipl). A ovaj tvoj prijedlog?!? Stari, nas pale Vespe a ne skuteri, daj shvati!!! E sad, normalno da sve mora počet sa nekom pivicom i zajebancijom i ak se sve posloži i stvar krene onda će statut, prostor, članarine i kajaznam ić same po sebi, pogotovo uz takvu opoziciju. A ak si ekipa ne "klikne", ha onda koji će nam K klub?!?

Četvrto, ja sam protiv AAMK, rađe si nađemo neku birtiju sa većim parkingom i odredimo vrijeme. Evo ja predlažem Limb - preko puta ETF-a (FER-a). Samo prijedlog, možda nekom padne na pamet neko bolje. Mrci papak si ak ne dođeš i platiš rundu !!!  :toothy9:
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #462 : 21 Veljača, 2007, 10:44:20 »
BTW, kaj je s r.e.-om?
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #463 : 21 Veljača, 2007, 10:50:15 »
BTW, kaj je s r.e.-om?

izmaglio negdje, čovjek ima ''obaveze''.

sad mi je palo na pamet, pa kaj će nama klub uopće?  družimo se tu malo na forumu, tu i tam neko prdne pokoji post i to je to. nalazit se možemo npr. petkom u XX:YY sati na mjestu xy, uopće nije bitno jer bi nas se skupilo 2 do maksimalno 3.
što bi mi zapravo dobili s tim jebenim klubom, kad malo bolje razmislim?  :dontknow:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #464 : 21 Veljača, 2007, 10:58:00 »
STATUT:
1. Vespa je iznad svih nas, ko to ne kuži nek plati pivu i objasnit će mu @nte.
2. Svaki član kluba mora prvo s Vespom po kiši i mraku preć kilometražu SB-ZG. Savjete daje tajnik Latinovicz.
3. Svaki član koji nema Vespu odmah ide u opoziciju, predsjednik opozicije Mrci el diavolo.
4. Članarina se određuje u visini jedne runde na prvom skupu. Novi član kluba mora na prvom skupu platit članarinu.
5. Ak ne plati članarinu na prvom skupu, mora na karti Zagreba pokazat di je Gospić. Dok ga ne nađe, plaća runde.
6. Ajd sad vi dalje, ponestalo mi ideja...
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #465 : 21 Veljača, 2007, 10:59:30 »

što bi mi zapravo dobili s tim jebenim klubom, kad malo bolje razmislim?  :dontknow:

STATUT!!! A možda za nekih 10 godina i kakve popuste  :headbang:
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #466 : 21 Veljača, 2007, 11:15:59 »
fora ti je statut, moram priznat  :laughing7:

7. ko vozi vespu ispod 200 ccm je ''sitna riba''
8. male tablice = mali pimpeki
9. ko nemre žmirećki promijenit kotač, toči svima vespu do čepa + plaća 5 litara i pet voda za u gubicu svima

www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #467 : 21 Veljača, 2007, 12:27:02 »
sve je to super decki, samo kaj bute morali malo nauciti i o vespinoj povijesti, modelima itd....   da mi znate prepoznat bar neke legende, ne da blejite ko telci......  ;D   neke elementarne stvari morate znati, isto kak ju ja moram naucit bar rastavit i sastavit......  :glasses9:

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #468 : 21 Veljača, 2007, 12:48:39 »
o vespinoj povijesti nek predavanje održi r.e!  :redface:

www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #469 : 21 Veljača, 2007, 14:35:26 »
Tužno je vidit još jednu hrvatsku priču... Kako se nešto od dobre ideje razvodni u ništa... :sad1:

Ljudi, kako god da se organizirali, ja van želin najbolje, pa da se bar nekako organizirate... :icon_thumright:

A mene uvik možete smatrat simpatizerom bilokakvog Vespa kluba (ukoliko ne moran plaćat ture)... :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #470 : 21 Veljača, 2007, 15:06:01 »
Tužno je vidit još jednu hrvatsku priču... Kako se nešto od dobre ideje razvodni u ništa... :sad1:

Ljudi, kako god da se organizirali, ja van želin najbolje, pa da se bar nekako organizirate... :icon_thumright:

A mene uvik možete smatrat simpatizerom bilokakvog Vespa kluba (ukoliko ne moran plaćat ture)... :laughing7:

e, ova ti je odlična. svaka ti dala!
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline klanc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: PX 200
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #471 : 21 Veljača, 2007, 18:27:49 »
ja još nikog od vas ne poznam osobno, al i to bumo skoro rješili... mislim da osnivanje nekog kluba s članarinama i statutima i najamninama i ... nema smisla osim ak neko baš ima tešku želju zahebavat se tim papirologijama i inim pi*darijama... ja baš nemam ni volje ni vremena za to, al bi se rado podružil i provozal i ak baš treba popil nekaj sa svojim Vespašima :hello:, a sastajat se možemo, kaj se mene tiče, i u nečijoj garaži s flašom ledenog čaja. Ja sam se ko klinac s moto-bandom nalazil na jednom vuglecu u kvartu, a onda  :biker: i bilo nam je super.

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #472 : 21 Veljača, 2007, 19:35:24 »
a jel uopće izvedivo da se nađe nas 5-6 recimo u petak navečer, pa da se dogovorimo za stolom što ćemo i kako ćemo?
jer ovakve e-rasprave nemaju smisla ni rezultata, a vidim da su mnogi izgubili dio početne euforije (i ja sam među njima).
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #473 : 23 Veljača, 2007, 12:40:21 »
KAJ ŠTANGA? ja sam za...
samo vrijeme i mjesto?

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #474 : 23 Veljača, 2007, 14:37:03 »
nek se malo smire strasti  :laughing7:

nije klub ni osnovan, a već je previše frakcija...
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #475 : 23 Veljača, 2007, 14:43:45 »
jel ima onda kaj ili ne?
recite, da si mogu isplanirat vecer, j****u.... ???

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #476 : 23 Veljača, 2007, 15:12:43 »
niš za sad, kao što se vidi iz priloženog.
jednostavno je prevelik odaziv, a nismo na vrijeme rezervirali dovoljno veliku halu da stanemo svi.
odgađa se do daljnjeg  :dontknow:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #477 : 23 Veljača, 2007, 15:30:27 »
drito.... ;D    navala je ko da se otvara IKEA.... ;D

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #478 : 26 Veljača, 2007, 04:34:52 »
ni baš sve tako crno... Ante i ja smo se našli i osnovali u okviru budućeg vespa kluba frakciju crvene brigade... još da prefarbamo vespe u odgovarajuću boju i to je to...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #479 : 26 Veljača, 2007, 13:05:54 »
ni baš sve tako crno... Ante i ja smo se našli i osnovali u okviru budućeg vespa kluba frakciju crvene brigade... još da prefarbamo vespe u odgovarajuću boju i to je to...


 :laughing9:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!