Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dvojba oko skutera!!!!!  (Posjeta: 8960 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spyd3r

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Nadam se ubrzo Luna 50 Vision 2, LandRover Freelander 2, Renault Twingo
Dvojba oko skutera!!!!!
« : 22 Kolovoz, 2008, 21:28:52 »
POzdrav ljudi...Nov sam ovdje tako da nemojte zamjerit ako je nesto krivo slucajno...
Planiram kupit u sljedecih par mjeseci skuter 50ccm do nekih 7-8,000kn. Skuter mi treba samo da me dopelje do faxa i doma te na ljetovanju po kruh i pizadrije poput toga tako da ne trebam nista specijalno...Malo sam gledao i razmisljao sam o kupnji nekog od sljedecih skutera: Xplorer Knight, Xplorer Rebel, Baotian Rocky49, Luna 50 Vision2, Longija Lj50QT-4. Sad bih vas molio ako mozete mi pomoc vasim strucnim savjetima oko toga te dal je istina da se isplati pocekat oko bozica i poslie nove godine kad budu popusti pa ako ga uspijem jos malo jeftinije ubost...Zahvaljujem na svim buducim komentarima...
« Zadnja izmjena: 22 Kolovoz, 2008, 21:48:57 spyd3r »
Živjeli!!!!!!

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Dvojna oko skutera!!!!!
« Odgovori #1 : 22 Kolovoz, 2008, 21:47:24 »
uzmi lunu...jer je 2t i sigurno kvalitetnija od ostalih...longjia je isto 2t ali mislim da je luna kvalitetnija

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: Dvojba oko skutera!!!!!
« Odgovori #2 : 22 Kolovoz, 2008, 21:49:01 »
Exploreri su 4T Baotiani s novom naljepnicom, a Luna je Longia s novom naljepnicom

dakle ipak dilema 4T vs 2T

Da sam na tvom mjestu uzeo bih SyM Symplija i ugradio mu kit 80 ccm...
« Zadnja izmjena: 22 Kolovoz, 2008, 21:55:36 Agil »

Offline spyd3r

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Nadam se ubrzo Luna 50 Vision 2, LandRover Freelander 2, Renault Twingo
Odg: Dvojba oko skutera!!!!!
« Odgovori #3 : 22 Kolovoz, 2008, 22:20:03 »
A mozes mi odg koja je razila izmedju 2T i 4T jer se ne kuzim ja bas u to pa ono... A cuj meni ne treba taj kit i to, meni samo treba da ide na fax i doma te na ljetovanju po kruh i novine u grad i to je to...nikakva ludovanja, cimanja na zadnji i ostale vratolomije sta uz to ide..
Živjeli!!!!!!

Offline babb0

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna Vision 2, Aerox
  • MojSetup: ubojica
  • MojSpuh: prdechi
Odg: Dvojba oko skutera!!!!!
« Odgovori #4 : 22 Kolovoz, 2008, 23:00:01 »
luna je u biti longjia lj50qt-k.
kad sam kupovao skuter imao sam slicno para kao ti, tj 7-7,5k...
kao prihvatljive nove tada sam izdvojio:

kymco agility - http://www.kymco.hr/modeli_info.asp?id=9
 - za: 12cola gume, frend s posla ga vozi vec godinu dana,nako lijepo toci-vozi
 - protiv: cijena ipak mrvu iznad para koje sam bio spreman izdvojiti

luna vision 2 - http://beta-moto.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=17
 - kupio na kraju, sta reci :)... za sada je toci-vozi, nekako mi je slicna mom
   proslom autu, renou 4: malo cvili, ima specificne zvukove dok se vozis, ali vozi (kuc-kuc u drvo),
   prvi mi je skuter, vec mi je srcu drag, pa mozda nisam objektivan, a i uvijek svaki cigo svoga konja hvali :)
   
generic cracker - http://www.jurec.hr/cracker50.html
 - za: 12cola, 2T
 - protiv: opet mrvu iznad budjeta...

italscooter  49-12 - http://www.ital-scooter.hr/bt_49qt-12.html
 - za: 12cola, jos mi ostane para
 - protiv: 4T, u biti nista, al nikad na kraju provozao/probo, luna mi bila ljepsa uzivo (ko neka baba sam hehe)

naso se jos koji, al se sad nemrem sjetit... mozda bar linkovi pomognu...
kakvog i kojegod plasticnog ljubimca na dva kotaca uzeo, zelim ti puno sretnih kilometara na njemu! :icon_thumright:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Dvojba oko skutera!!!!!
« Odgovori #5 : 22 Kolovoz, 2008, 23:02:48 »
A sto je sa ovim novim Kymcom agilitijem koji ima 16" kotace :icon_scratch:
« Zadnja izmjena: 22 Kolovoz, 2008, 23:19:02 SlowRider »

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: Dvojba oko skutera!!!!!
« Odgovori #6 : 22 Kolovoz, 2008, 23:05:26 »
tebi definitivno odgovara četverotaktaš...draže ti je ljetovati i odmarati na suncu, nego pričati u uskom krugu prijatelja kako zamijeniti primar i sekundar kako bi uhvatio 90 km/sat s 50 ccm, više te oduševljava bijeli kruh kod šiptara nego pretjecanje Rossija u zadnjem krugu, tata ti nije obećao Gileru Runner ako položiš popravni iz matematike i hrvatskog jezika, nego bi se samo vozio do faksa, vjeruješ u ravnopravnost spolova, a vrhunac seksualnosti ti nije uvijanje poremećene jadnice dok pijana gomila urla, ...čak i novine čitaš...

definitivno ti nisi bajker, nisi čak niti njihov jadni podmladak - dvotaktaš, ti si definitivno četverotaktaš....

nažalost, standardni 50 ccm 4T četvorotaktaši su nejaki, mlohavi i nemoćni...tek s ugradnjom 80 ccm kita znat ćeš da imaš bolji, trajniji, ekološki čistiji scooter s pristojnim zvukom i iskoristivošču goriva večom od 14 %....ukratko bolji skuter od bilo kojeg serijskog dvotaktaša ( odblokiranog)

S sto je sa ovim novim Kymcom agilitijem koji ima 16" kotace :icon_scratch:

ja da sad kupujem skuter kupio bih Kymco Agility city..i naravno ugradio mu kit 80 ccm

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Dvojba oko skutera!!!!!
« Odgovori #7 : 22 Kolovoz, 2008, 23:08:41 »
ja bih za 7000-8000kn uzeo polovni skut tipa piaggio, gilera, yamaha, peugeot... jer vjeruj mi da su ti skuteri polovni bolji, brži, kvalitetniji,... od novih kineza i sl.
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Dvojba oko skutera!!!!!
« Odgovori #8 : 22 Kolovoz, 2008, 23:09:06 »
Pa ugradnjom 80ccm ces vise zagadjivati atmosferu i kako ces onda proci na eko testu  :nono:
A tko bi drugi nego kinez, prodajem u dijelove xxxxx skuter 2007. god. Nikad nisam imao priliku vidjeti neki skuplji skuter koji je jos nov da ide u rashod. Bolji od bilo kojeg serijskog dvotaktasa gore sa popisa. Neda mi se uzimati fotic u ruke i neke stvari dokazivati...
« Zadnja izmjena: 22 Kolovoz, 2008, 23:22:32 SlowRider »

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Dvojba oko skutera!!!!!
« Odgovori #9 : 22 Kolovoz, 2008, 23:54:57 »
tebi definitivno odgovara četverotaktaš...draže ti je ljetovati i odmarati na suncu, nego pričati u uskom krugu prijatelja kako zamijeniti primar i sekundar kako bi uhvatio 90 km/sat s 50 ccm, više te oduševljava bijeli kruh kod šiptara nego pretjecanje Rossija u zadnjem krugu, tata ti nije obećao Gileru Runner ako položiš popravni iz matematike i hrvatskog jezika, nego bi se samo vozio do faksa, vjeruješ u ravnopravnost spolova, a vrhunac seksualnosti ti nije uvijanje poremećene jadnice dok pijana gomila urla, ...čak i novine čitaš...

definitivno ti nisi bajker,
nisi čak niti njihov jadni podmladak - dvotaktaš, ti si definitivno četverotaktaš....

nažalost, standardni 50 ccm 4T četvorotaktaši su nejaki, mlohavi i nemoćni...tek s ugradnjom 80 ccm kita znat ćeš da imaš bolji, trajniji, ekološki čistiji scooter s pristojnim zvukom i iskoristivošču goriva večom od 14 %....ukratko bolji skuter od bilo kojeg serijskog dvotaktaša ( odblokiranog)

S sto je sa ovim novim Kymcom agilitijem koji ima 16" kotace :icon_scratch:

ja da sad kupujem skuter kupio bih Kymco Agility city..i naravno ugradio mu kit 80 ccm
hahaha  :toothy12: :toothy12:

@spyd3r:  od ovih sta si ti nabroia Luna...
...........1...........8...........7...........

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Dvojba oko skutera!!!!!
« Odgovori #10 : 23 Kolovoz, 2008, 03:16:33 »
potpis, od nabrojenih, definitivno LUNA!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Dvojba oko skutera!!!!!
« Odgovori #11 : 23 Kolovoz, 2008, 03:38:43 »
...vrhunac seksualnosti ti nije uvijanje poremećene jadnice dok pijana gomila urla...

nažalost, standardni 50 ccm 4T četvorotaktaši su nejaki, mlohavi i nemoćni...


Kao i pišo od onih kojima je vrhunac seksualnosti uvijanje poremećene jadnice (dok pijana gomila urla)
 ;D

Offline DaBo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Miholjac- Velika Gorica
  • Moj Skuter: Kymco S9RR 70
  • MojSetup: Airsal T6 70
Odg: Dvojba oko skutera!!!!!
« Odgovori #12 : 23 Kolovoz, 2008, 08:58:55 »
Luna svakako..kvalitetnija..2T. Preporuka. :icon_thumright:
.....:::::2fast4you:::::.....

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Dvojba oko skutera!!!!!
« Odgovori #13 : 23 Kolovoz, 2008, 10:13:39 »
Bitno da je u igri 1.5L benzina vise za 600% bolje performanse.

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: Dvojba oko skutera!!!!!
« Odgovori #14 : 23 Kolovoz, 2008, 12:02:16 »
od ovih ja bi i preporucio Kymco Agiliti 4T provjerena i kvalitetna marka skutera i nije kineza max speed 65km\h kad mu stavis 80cc kit icice 75-80 km\h

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: Dvojba oko skutera!!!!!
« Odgovori #15 : 23 Kolovoz, 2008, 19:13:00 »
ja bih za 7000-8000kn uzeo polovni skut tipa piaggio, gilera, yamaha, peugeot... jer vjeruj mi da su ti skuteri polovni bolji, brži, kvalitetniji,... od novih kineza i sl.

VELIKI POTPIS :icon_thumright:

osim peugeot ako je moguće :frajer:
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Dvojba oko skutera!!!!!
« Odgovori #16 : 26 Kolovoz, 2008, 11:17:48 »
ja bih za 7000-8000kn uzeo polovni skut tipa piaggio, gilera, yamaha, peugeot... jer vjeruj mi da su ti skuteri polovni bolji, brži, kvalitetniji,... od novih kineza i sl.

VELIKI POTPIS :icon_thumright:

osim peugeot ako je moguće :frajer:

Eto čovek ti sve lijepo objasnio...

Za četverotaktnog kineza nikad neznaš na kakvog se možeš namjerit, možeš imat problema od prvog dana, a može ić i dvije godine bez nekih većih problema.

Dok kod 2t nije baš tako. Iz iskustva kolko sam vidio kod ljudi u okolici, 2t su se bolje isplatili i manje je problema oko njih. Ako želiš novi motor kupi lunu 2T, ako ne onda kupi polovni 2T skuter tipa Piaggio, Gilera ili Yamaha s naglaskom na prva dva.

Vodič za kupnju polovnog motora imaš ovdje na forumu. Evo ti link:
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=1683.0
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: