Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )  (Posjeta: 5062 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Putnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dalmacija
  • Moj Skuter: Vozim

Da krenemo kako je sve počelo. U listopadu prošle godine sam se počeo svima javljati za sponzorstvo za put. Nitko, ali ama baš nitko osim gosp.Dinka Jakovljevića mi se nije javio. Lako je sad mudrovati ali zbilja sam imao osjećaj da bi on se mogao javiti jer čitajući razne moto časopise uvidio sam da je on uvijek " tu negdje " kad se spominju putovanja sa Kymcom. Tako i bi. Prvo da kažem da sam imao i luđu i dužu ideju ali vrijeme i novac se nikako nisu slagali, tko zna, možda idući put ?
Fast foward.
Preuzeo skuter puno prije kretanja da se malo upoznam s njim, razradim ga i sl. Bio je u Auto Hrvatske u Zadru, ljudi su bili uljudni, u skutericu gorivo i 2 km na satu Smile
Vozio sam se kao veliki po gradu, guštajući i upijajući, opet na dva kola Smile
Dok sam polako sređivao stvari na poslu za godišnji, pripreme, kupovina i nabavka stvari i planirao ( koja je ovo gluposti, Bog se najviše smije dok mi planiramo...) gdje, što i kako - uhvatila me teška upala bronha i na kraju sam završio na antibioticima koje mrzim kao i sve tablete - al' što je - tu je. Polako sam izluđivao jer sam bio svjestan da nema šanse da obiđem sve što sam htio kako je vrijeme prolazilo...
No, Bogu hvala, bolest se koliko toliko povukla ( još imam simptome...) i odlučio sam krenuti sa 3 tjedna zaostatka a put je trebao trajati 6 tjedana sa oko 10 000 km. Sad mi je itekako bilo jasno da ništa od toga...

Offline Putnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dalmacija
  • Moj Skuter: Vozim
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #1 : 24 Travanj, 2014, 19:34:47 »
Polazak preko Paga i trajekta Prizna - Žigljen. Dolazak u Krk sa malo zakašnjenja jer cestari obožavaju faktor 10000 i Sunce. Dinko me počastio sam ručkom, zadnje pripreme, slikanje i krećemo. Jedini problem je ispao što meštar nije radio jer je bio praznik a Dinko ne želi zvati svoje radnike da dođu na posao za praznik ( očito jedan od rijetkih Hrvatskih poduzetnika...) tako da sam u biti krenuo bez da je Malu Zvijer pogledao itko osim nas dvojice astronauta.
Pičim ja, mjesečina prati...tako nekako...samo je više bilo - Bježi kišo s prozora - il' sa vizira, bolje rečeno. Ubila me prvi dan kiša u pojam i toliku sam sreću imao što sam uzeo u Krk moto kvalitetnu kišnu opremu a ne neku iz Peveca. Prvi dan odlučih spavati blizu granice sa Slovenijom u nekom starom, napuštenom, punom fekalija prostoru na nekom stajalištu, budili me štakori malo manji od mog mačka Boška, ipak nekako sam od umora uspio zaspati, ujutro dva policajca u civilnom autu, da što tu radim - ja im kažem -oni sretno al' nisi normalan di si spavao. Smile
Dolazak na granicu se malo oduljio pošto ima dosta brda a Zvijer "obožava" brdo i ubrzava kao CBR na njima.
Lipa mlada policajka: - Ste krenuli u Sloveniju ? -
Ja : - Ne, obić' Europu!. -
Njezin kolega se odma okrene a ona širom otvori predivne plave oči.
Kolega: - Daj me nemoj jebat, frend ?!? Pa kako si brdo ovo prošao, 3 na sat ? Jel to čudo odblokirano ? -
Ja : - Neman ti ja prika pojma o blokadama, ja san ti DIF - ovac, glup ka qurac za mehaniku, ide pedesetak na sat i to je to! -
Kolega ( dok lipa kolegica i dalje netremice bulji u mene pa u skuter ) : - Šta da? Aj neka, sretno ti bilo, svaka ti čast, nisu ti sve daske na broju, znaš ? -
Ja : - Odavno mi to mater govori! -

Offline Putnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dalmacija
  • Moj Skuter: Vozim
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #2 : 24 Travanj, 2014, 19:35:24 »
Nakon ugodnog časkanja sa našim policijotima pičim preko Slovenije kao Boeing 747, dakle 50 km/h prosječno, brzina zvuka i taj đir. Slovenija lipa, ljudi nako i eto nas u Italiji. Došao u Trst, tražim put za Udine. Pitam Talijana on počme pričat pola Hrvatski pola Slovenski, kaže radio s našim ljudima pa naučio, aj super. Krenem i zaj****. Ma, di san doša u 3 PM. Vidim dva policajca na motoru, sičem im put i pitam na talijanskom kako do Udine. Ovi prvi me mrko gleda, mislim se, zajeba si se sad, kad odjedanput počme veselo pričat. Talijani. Draga nacija. Zatvore usta a glas još ide.

Offline Putnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dalmacija
  • Moj Skuter: Vozim
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #3 : 24 Travanj, 2014, 19:35:56 »
Dolazim u Udine bez nekih većih problema. Ajmo prema Austriji kad sam već odi doša, el tako? Muvam se po Austriji i uviđam kako je jebeno uređena i lipa. Predivna država. Pred noć se dovlačim do Lienza i nalivam gorivo i kupujem 2T ulje. Čovjek vidi moji regu i poćme pričati na našem. Uglavnom, 91. pobjegao iz Slavnoskog Broda, sad ima svoju pumpu, vozi BMW 530d, napao me da moram naći smještaj, da nemogu voziti po mraku itd. Pa me vozia vamo - namo. Nikako ništa naći, na kraju se ja lipo zahvalim i otpičim sam u mrak Smile Našao Zimmer frei kod stare babe koja nezna riči engleskog a ja njemački pričam isto kao što moj Boško laje. Znači - nix. Aj, na mote, ruke , noge, dogovorim se za 15 eura bez doručka, gremo dalje.
Pokušavam preči za DEU, al nebi dragi Bog. Sve ceste zatvorene ( ovo sa cestama mi je stvaralo ogroman problem doslovno sve do kuće...). Kaže mi čovjek da moram preko Italije za Njemačku,da je odi put zatvoren. A ništa, pun gas, 35 km/h i idemo dalje. Što sad, oš plakat Ante? Neš ! E onda piči. Preko predivnih Alpi ulazim u Zapadnu Njemačku. Lipa, lipa. Uređena, nema policijota ( a što će ti, svi poštivaju zakon...) SVI, ali baš SVI voze 30 km/h kroz naselja, NITKO ali baš NITKO me nije pretekao ako nije bio sasvim siguran da može da me prođe. Uživam u krajoliku, kuluri vožnje, moš' spavat i vozit'. Eto, toliko je opasno. Nalazim smještaj u kampu i pičim leći. Ujutro se i dalje vozam po predivnoj Švabiji i opet nalazim smještaj u kampu.

Offline Putnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dalmacija
  • Moj Skuter: Vozim
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #4 : 24 Travanj, 2014, 19:36:40 »
Sutra je dan D. Al za Francusku. Preko rječice sa trajketom ulazim u France. Lipa, nitko ne priča engleski, skupa. Ljudi voze ka maniti. Žabari. Vozam se vozam, slikam, goriva polako nestaje, idem na pumpu, kad na pumpi nema ljudi. Matere ti, što je ovo sad. Objašnjava mi švabo : - ZIS IZ FRANZ, NO FJUL. ONLI KARD.
Ja : - Koja kartica, jebala te kartica ? Keš, understand, samo keš , Balkan i taj đir ?
Švabo : - BIG PROBLEM. GO TU ĐRMANI MAJ FREND. -
Friend my ass. Lipi zajeb. Što sad.
Bogu hvala pa me mater rodila pametnog, nosim uvijek 5 litara goriva sa sobom, taman na bicikli bia, onda je samo u drugačijem pakovanju Smile
Vraćam se u DEU na ljutoj rezervni, ljubim pumpu i j**** sve po spisku Francuskoj.
Kamp i spavanje.
Pičim za Belgiju i srećom susrećem oko Luxumburga Njemačke motoriste.
Švabo : - Di'š ned'ljet ?
Ja : - Evo iđen za Belgiju, proslavit naš ulazak u EU! -
Švabo : - Oš qurac, kako'š goriva nal'ti ? -
Ja : - Lipo, ned'ljet. Na pumpi.
Švabo : - Odi ti isto kao i Francuska, samo Autobahn ima ljude na pumpi.
Ja j**** sve po spisku i vraćam se u majku Njemačku. Suđena mi, da ga jebeš. Mislin se, oke, ništa od Belgije al kako ću u UK ? Planiram preko Nigdjezemske al malo kontam i skužim da je trajket preskup a i vrijeme je problem. Ništa, ajmo do Berlina, ko mu j..e mater.

Offline Putnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dalmacija
  • Moj Skuter: Vozim
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #5 : 24 Travanj, 2014, 19:37:19 »
Vozin se do Berlina i naravno ne ulazim u njega. Zašto. Dva ulaza koja nisu preko autobahna i oba zatvorena zbog radova. Vesel, idem dolje za Leipzig, u gradu promenada, 10203043440988 ljudi točno u gradu, neki događaj, pitaj Boga. Krepan jer spavan po zemlji i jer iman već otučenih 2500 km na Zvijeri, odlučih se za prvi smještaj, pa koliko koštalo da koštalo. Nalazim mali motel za 31 euro noć, skup al ima sve. DAVAJ!
Idućih par dana uživam po Leipzigu, čekam suprugu jer idemo na koncert od Bruce Springsteena. Upijam. Upijam da nemaju veze sa Zapadnom Njemačkoj. Da brzo i manito voze. Da trube. Da nije neka razlika u cijeni a standard je gori. Da mi nije neki đir...
Supruga dolazi. Kad sam je vidia nisam zna oću je poljubit il odma' livin kružnim u glavu. Donila tobru za poć' na Himalaju a ja vozim Harleya od 1200 kubika, pa što je meni, što se mislim. Jeli?
Što ću od nje, neću je sad kuć' poslat', sjedamo i idemo. Naravno, nemože bit drugačije, Zvijer je Alpe proša i pola EU i nije zaštucala eto te Bože, ugasi se. Palim motor - upali al neće vuče. Što sad. Polako do motela, možda se pregrija mada nebi smio. Čekamo par sati u motelu, palim iz prve kad neki čudan zvuk u vožnji - fććććzzzzzzzzzzz- u motoru. Stajem, javim se Dinku, on odma kaže da će nazvati servis u Leipzigu ( ima masu Kymco skutera na ulicama, bez zajebancije...) ja čekaj da svječicu promjenim pa da vidimo. Tako i bi. Promjenim i radi kao metak Smile

Offline Putnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dalmacija
  • Moj Skuter: Vozim
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #6 : 24 Travanj, 2014, 19:37:55 »
Nabavljamo karte za koncert na crno za 150 eura i čekamo 2 fuckin' ure na fuckin' suncu a ljudi ka telad se ne bune. Koji roboti. Uglavom, Bruce kralj i vrijedan 1500 eura a ne 150 al publika anemična, nisu razumjeli njegove šalje i sl. Razočarani, odlazimo ća i kunemo se da idemo na njega samo doma il u anglosaksonskim zemljama. Roboti, ma da imam 5000 eura misečno nebi tamo živia. Eto ! Ima sam 3400 eura dok sam plovio kao oficir na kemikalcu i sve sam odjeba i upisa DIF- e pa odjeba bi i to!
Pičimo za Češku. Česi nas dočekuju radosni, razumiju kad pričamo, piva je 1 euro u restoranu, cure su lipe. Slavenska braćo.
Česi na ispraćaju radosni, i dalje razumiju što pričamo, piva je i dalje 1 euro, cure su i dalje lipe al su ceste grozne, krcate kamiona, zemlja nije previše lipa nekome tko živi kilometar od plaže, vozači grozi i tu smo imali jedinu ( Bogu hvala...) opasnu nepriliku kad nas je bus skoro pokupio. Obavezni srednjak i jebanje sve po spisku. Da je sta - kacigu bi mu u glavu zabia. Mada sam pacifist Smile
Mađarska.
Ružna zemlja sa dragim ljudima koji pričaju svemirski jezik i qurca ih ne razumiješ Smile
Jeftina klopa, piva, ljudi dragi, vole Hrvate, mi volimo njih kad oni nas vole, ceste najgore na putu, vozači bolji od Čeških. Oni su kamikaze.

Offline Putnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dalmacija
  • Moj Skuter: Vozim
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #7 : 24 Travanj, 2014, 19:38:34 »
Dolazak na granicu, ULAZIMO U EU!!!

Policajci na gledaju u čudu, i Mađarski i naši, viču svaka čast. Odlazimo u Zagreb kod tete i zaspivamo nakon par piva u roku odma'.
Ostalo nam nešto šoldi, nećemo to doma nosit, Trakošćan, Sljeme, okolica. Sve lipo. Lipa domovina. Oduševljen ljepotama našeg Zagorja ( mada baš ne razumijem kad pričaju he he ) , kuće uredne, ljudi me ne gaze dok vozim sa strane, svi ti oće pomoć, MOJA DOMOVINA !
Pitao me policajac na granici kad sam mu rekao što sam prošao kakva je EU. To ću reći i vama. MI SMO EUROPA ZA EU !
Samo da nam je malo pameti, da se držimo skupa, da se ne varamo - imamo sve ljudi moji, Hrvatska je predivna od Slavonije do Dubrovnika, narod ti hoće pomoći, nismo roboti, imamo malo ali dati ćemo i imamo veliko srce.
"Oni" imaju sustav, uređeni su, lipo im je sve na okolo al nisu sretni. Roboti su i tako i žive.

Offline Putnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dalmacija
  • Moj Skuter: Vozim
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #8 : 24 Travanj, 2014, 19:39:25 »
A sad malo o sponzoru  ;D

 Dakle, gospodin Dinko Jakovljević, diplomirani vječito nasmijani ekonomist, kojeg svi vole na Krku ( to se vidi...) je vlasnik Cro Future i Krk moto. Ja sam mu se prvo javio sa idejom da ja kupim Kymco Zing 125 ( jer su mi čoperi napeti...) i položim A kat a on da plati gorivo u vrijednosti 8000 kn. Računao sam, kriza je, svi se na to izvlače, nema šanse, kad on iz prve - Može! Ja oduševljen. No, desilo se to da sam si morao kupiti drugi auto jer mi je stari skroz bio van funkcije i još neke životne sitnice i ode moja A kat i Zingić u vjetar. Odmah sam iskreno rekao sve Dinku i rekao mu ako želi mogu samo ići sa nekim skuterom od 50 ccm jer jednostavno nemam novaca. Računam si, sad će čovjek reći - Ma, koga ti zajebavaš - kad on vraće mail - Može, hoćeš People S 50, to ti je dosta veliki skuter? Ja nisam mogao doći sebi od sreće i na proljeće nakon par mailova stiže na Krk, uživamo, zajebavamo se, pričao od žena do politike, skužim da je tip legenda. Nema veze sa tipičnim hrvatskim poduzetnikom. Časti me ručkom i ja pičim doma. Uskoro stiže skuter i što se desi, moja upala bronha. Računam, sad će me sigurno poslati u qurac, stalno nešto a on doslovno OVO napiše u poruci - Ma daj, zdravlje je najbitnije, kreni kad se ti budeš osjećao da možeš, upala pluća nije zajebancija, ja sam ti najmanja briga!
I što da čovjek kaže na to.
Da ne zaboravim, imao sam u cijeloj EU podršku od Kymca. E da, mislite da mi je dao manje novaca od obećanih 8000 kn zbog toga što NEMA ŠANSE da ću proći 10 000km jer kasnim 21 dan? Think again. Dobio sve na ruke uz smješak i želju da me Bog čuva.

Offline Putnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dalmacija
  • Moj Skuter: Vozim
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #9 : 24 Travanj, 2014, 19:40:04 »
Činjenice:
- Prošao 9 zemalja. Slovenija, Italija, Austrija , Lihenštajn, Njemačka, Francuska, Luxemburg, Češka, Mađarska.
- Krenuo od kuće sa ispod 300 km sad imam malo ispod 5000 km.
- Kymco me nije iznevjerio niti jedanput.
- Prošao je ono što bi mnogim jačim motorima predstavljalo težinu.

Kymco People S 50.
Neke činjenice.
- Dok sam bio sam ( ja imam 190 cm i oko 90 kg ) sa prtljagom od cca 30 kg je trošio između 2.5 i 2.8 lit.
- Kad je došla supruga ( 168 cm i oko 58 kg ) sa prtljagom za Himalaju oko 3.5 lit.
- Ulja je potrošio u ovih 5000km niti 3 lit, nije ni Dinko mogao vjerovati kako malo.
- Zaštucao dva puta, oba puta promjenio svjećicu i piči dalje.
- Nosivot je 160 kg, ja sam daleko više vozio na njemu.
- Prošao Aple sam i Sljeme sa suprugom.
- Uz brdo vozi oko 25 km/h, na ravnici oko 60 km/h a nizbrdo brzinom svjetlosti.
- Velik i prostran, vidi se da se ugrađuje motor od 200 ccm.
- Nisam bio ispod 200 km dnevno a najveća dnevna malo više od 300 km.

Što se tiče mene.
- My ass is killing me. Prijevod vam ne treba.
- Miogeloze ili nakupine u gornjem ramenom pojasu sa kojima imam problema odavno su me uništile. Sad to treba ubit sa masažama i tisućama sklekova i zgibova - jedva čekam Smile
- Sretan što sam doma, u glavi već kujem planove za sljedeće putovanje a obavezno a većim motorom he he.

Offline Putnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dalmacija
  • Moj Skuter: Vozim
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #10 : 24 Travanj, 2014, 20:04:33 »

Offline zrakoplovac

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner sp50
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #11 : 24 Travanj, 2014, 20:44:19 »
kaj reć, osim svaka čast  :notworthy:  :notworthy:
vjerujem da je posebano dobar osjećaj kad dođeš doma nakon tolkog puta  :laughing7:
i da, mislim da si fulal profesiju, novinar si trebal bit  :toothy12:
« Zadnja izmjena: 24 Travanj, 2014, 20:46:46 zrakoplovac »
:skuter:

Offline Josip-98

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #12 : 24 Travanj, 2014, 20:49:31 »
nebi ima zivaca ic 25 km/h a uspon takav dug par kilometara triba imat za to zivce itekakve, a bome nebi ni sa 50 ccm otisa 50 km dalje a ne toliko drzava
Svaka cast  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Offline vukas

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio NRG mc2
  • MojSetup: TP Trophy 70, Multivar 19x15.5 , Dellorto PHVA 17.5 TS
  • MojSpuh: LeoVince ZX

Offline njacte290

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 101
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Kawasaki er6n
  • Moja Kaciga: Takachi
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #14 : 24 Travanj, 2014, 21:19:15 »
Svaka čast, sigurno nezaboravno iskustvo  :icon_thumright:

Offline Putnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dalmacija
  • Moj Skuter: Vozim
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #15 : 24 Travanj, 2014, 21:20:57 »
Fala decki    ;D
Jos dok sam bia dite svi su mi rekli da triban pisat :)
Uglavnom,opet bi ja na duzi djir al triba spojit solde i vrime  :(

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #16 : 24 Travanj, 2014, 21:52:53 »
wooooow

a mnogi se useru do grla kad moraju sa skuterom 30km u komadu i otvaraju teme hoće li skuter to izdržat!

Offline sikirica

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 536
  • Spol: Muški
  • what?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novalja
  • Moj Skuter: Aprilia SR 150
  • Moja Kaciga: Airoh Joker
  • MojSetup: serijska zrakača
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #17 : 24 Travanj, 2014, 22:11:41 »
bas lijepo. jos samo da je malo jaci motor neki vxr bar da mozes malo potegnit vise

al kad sam procitao "livim kruznim u glavu" ahahahha

Offline monetri

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 249
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #18 : 24 Travanj, 2014, 23:51:13 »
Procitao sve u dahu! Obozavam citati ovakve avanture pogotovo s 50ccm jer naravno da se moze, sporije dozvoljava vise uzivanja u prirodi, cesti i manje stresa. Posebna pohvala g. Dinku, danas se definitivno ovakva susretljivost ne srece....
« Zadnja izmjena: 24 Travanj, 2014, 23:55:14 monetri »
Bolje se vozit nego sarafat!!  :D

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Sa Kymcom u EU - skuterom do 50 ccm preko Europe ( ljeto 2013 )
« Odgovori #19 : 25 Travanj, 2014, 08:24:35 »
ahaha vrhunski,svaka cast  :hello:
Iduci put polozi A kat i uzmi nesto od 400-500ccm sto je doraslo zadatku  :icon_thumright: :headbang:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka