Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Voznja bez nosaca tablice  (Posjeta: 1227 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline NRGpower1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Voznja bez nosaca tablice
« : 23 Veljača, 2014, 14:51:27 »
Naime, imam plan skinut nosac tablice ali neznam jel se smije tako vozi..? Nacuo sam da tablica mora biti na vidljivom mjestu pa tako sam si i zamislio.. Bila bi mi na nosacu blatobrana koji ide sa variomata i dolazi tocno preko kotaca... Tablica bi bila tamo.. Citao sam po netu ali svi komentari su stariji od 3 god i sad neznam sta smijem a sta nesmije.. Neznam jel sam na dobrom mjestu otvorio ovu temu.. Ako netko nesto zna o takvim propisima neka mi pomogne!! ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Voznja bez nosaca tablice
« Odgovori #1 : 23 Veljača, 2014, 14:57:35 »
Ako želiš biti siguran da te nitko neće maltretirati, ostavi ju na originalnom nosaču.
Meni fali kontrolna tabla (dugmad povezana izolirkom), ali čim policija vidi čistu tablicu na original nosaču, prestane sa maltretiranjima jer pretpostave da sam ozbiljniji i normalniji sudionik u prometu. Po mom mišljenju, malo stila možda i nije vrijedno toga, sam procijeni.
Zakonski, mora stajati na originalnoj lokaciji, za kazne ne znam. Hoće li ti to tolerirati policajci i ekipa na tehničkom, ovisi isključivo o njihovoj volji. Time im daješ materijala da te prckaju.
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline NRGpower1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Voznja bez nosaca tablice
« Odgovori #2 : 23 Veljača, 2014, 15:04:37 »

Ako želiš biti siguran da te nitko neće maltretirati, ostavi ju na originalnom nosaču.
Meni fali kontrolna tabla (dugmad povezana izolirkom), ali čim policija vidi čistu tablicu na original nosaču, prestane sa maltretiranjima jer pretpostave da sam ozbiljniji i normalniji sudionik u prometu. Po mom mišljenju, malo stila možda i nije vrijedno toga, sam procijeni.
Zakonski, mora stajati na originalnoj lokaciji, za kazne ne znam. Hoće li ti to tolerirati policajci i ekipa na tehničkom, ovisi isključivo o njihovoj volji. Time im daješ materijala da te prckaju.
hm.. Nisam ni sam pametan.. Ali ako treba biti na vidljivom mjestu biti ce, samo malo nize cca 30cm ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Voznja bez nosaca tablice
« Odgovori #3 : 23 Veljača, 2014, 15:11:50 »
moze ti nju staviti da bude vidljiva kao na nosaču tablice,ali ako nije na nosaču tablice đaba ti...mene zbog tog nisu pustili na tehničkom,a i policajci te mogu zajebavati...kazna je 300 kn

Offline NOX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Cipelcug
Odg: Voznja bez nosaca tablice
« Odgovori #4 : 23 Veljača, 2014, 15:12:34 »
Meni ni na jednom skuteru nije bila tablica na original nosacu i nikad me nista nisu zafrkavali za to cak pitam policajca kaze bitno samo da se vidi cak me vise zafrkavao sto nemam osvijetljenu tablicu nego sto je na deklu

Offline NRGpower1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Voznja bez nosaca tablice
« Odgovori #5 : 23 Veljača, 2014, 15:15:26 »
Jedni kazu jedno a drugi drugo... Ja sam tocnije iz zagreba pa ako je netko imao u zg iskustva sa panjevima ili znaju ponesto o tome..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Voznja bez nosaca tablice
« Odgovori #6 : 23 Veljača, 2014, 15:22:46 »
Velike su šanse da će te kaznit,al nismo mi vidoviti milan da možemo 100% tvrdit hoće ili neće,ak imaš 300kn viška probaj,na tehničkom sigurno nećeš proć jer se slika odozada i tablica mora bit na original nosaču.

Offline NRGpower1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Voznja bez nosaca tablice
« Odgovori #7 : 23 Veljača, 2014, 15:24:57 »

Velike su šanse da će te kaznit,al nismo mi vidoviti milan da možemo 100% tvrdit hoće ili neće,ak imaš 300kn viška probaj,na tehničkom sigurno nećeš proć jer se slika odozada i tablica mora bit na original nosaču.
ok, mislim da je ipak bolje imati 300kn u dzepu i natociti gorivo u skuter ;))


Sent from my iPhone using Tapatalk