Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pozdrav  (Posjeta: 650 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zoki

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Pozdrav
« : 13 Kolovoz, 2008, 21:04:45 »
Evo, prvi put se javljam, imam jedan problem...
Imam gileru DNA, pukla mi je nedavno sajla od gasa, pa sam ja to slagal... Eh sad, ta sajla ide od ručke i onda se dijeli na onu koja ide na fergazer i na onu pumpu za ulje, sigurno znate na kaj mislim... Problem je u tome da nakon kaj sam ja to zamjenil skuter više nije ko stari, vozim se na konstantnom gasu i broj okretaja počne varirati, pogotovo se to osjeti dok prelazim preko neravnina na cesti, događa se ko da se sajla u vožnji "raspusti" i jednostavno više nema puni gas. Jedanput mi se čak dogodilo da je ručka bila do kraja okrenuta, a brzina mi je bila 20 km/h... Dok sam mjenjal sajlu diral sam onaj feder na fergazeru, sve sam ono rastavil, i stvarno mi nije jasno kaj se sad događa. Već sam lud, sve isprobavam sve čega se sjetim i ne pomaže. Ako neko ima ideju kaj se događa, bil bi jako zahvalan...

Hvala unaprijed
Zoki

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Pozdrav
« Odgovori #1 : 14 Kolovoz, 2008, 00:13:49 »
pa vidi jesi dobro zakačio sajlu na klipić u karbu, jesi šta čačkao po onom šarafu di ulazi sajla u karb?
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Zoki

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pozdrav
« Odgovori #2 : 14 Kolovoz, 2008, 00:18:02 »
Sajla je dobro zakačena, više puta sam to provjeraval... Onaj šarafić isto nisam diral, sve je kak je bilo, samo sam taj klipić i feder rastepel... Čudno mi je to da se to događa samo dok se skuter trese (u biti dok se trese se jako brzo sajla otpusti ). Nakon nekog vremena sve opet dođe na mjesto i normalno radi, dok se opet ne počnem voziti.

Offline Zoki

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pozdrav
« Odgovori #3 : 14 Kolovoz, 2008, 12:45:31 »
Evo, danas nakon cjelojutarnjeg skidanja i stavljanja natrag te igle nekaj mi je zapelo za oko  ;D
Gore di sajla ulazi kroz onu crnu plastiku do klipića unutra, malo je raspuknuta plastika, pa vjerojatno može vući zrak kroz tu pukotinu. Da li bi možda to mogao biti uzrok mojih problema?

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Pozdrav
« Odgovori #4 : 14 Kolovoz, 2008, 13:32:31 »
fals zrak???pa mogao bi sve mora biti fino zadihtano sto se tice usisa  :)

Offline Zoki

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pozdrav
« Odgovori #5 : 14 Kolovoz, 2008, 14:48:11 »
hvala, budem kupio novo pa onda probam...