Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!  (Posjeta: 22090 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #100 : 17 Veljača, 2014, 01:24:00 »
Primjerak cega? Kakvi problemi s radilicom i bregastom, o cemu konkretno pricas? Stari LC4, nova generacija lc4, rfs?

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #101 : 17 Veljača, 2014, 01:38:35 »
kroz povijest lc4 motora, imali su probleme sa lezajima radilice, pa su to poslije rijesili, pa su imali probleme sto bi prozujali lezaji bregaste (zatvoreni su i predpostavljam da izgube mast iz sebe ili lose ulje koje bas i ne dopire do njih, motorex recimo kazu da je najbolji za lezaje) i na novijim 690 masinama nisam bas vidio da imaju ikakvih problema osim tps-a i pumpi...

otici cemo u off pa cu obrisati poslije, mozes mi i na pm objasniti ovo tvoje...
el mislis na onaj zatvoreni narancasti kod lancanika/remenice? Ajde pitaj ti Dartha nek ti kaze za lezajeve radilice na slabijim i na jacim LC4 masinama na kolko odlaze, i zasto na RFS ne odlaze...hehee, Darth voli uvijek vuci vodu na svoj mlin
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #102 : 17 Veljača, 2014, 09:09:59 »
osnovno je jedno.
nije isto skuter sa 4 ks koji se vrti na 8500 okr max i ide 75 i nabrijan skuter koji ima 12-13 ks na 12000 okr, a one od 20ks na 15000 okr da i ne spominjem.
na serijali će svaki lager držati kilometre i kilometre.. nema razloga da se raspadne jer se nit ne vrti a nit je moment motora velik i neće ga razbit.
kitanjem skutera sve je bitnije koji je lager u igri.
i ja sam se naslagao serijala sa svakakvim lagerima i nijedan nije proružio.

tak da sve te priče iskusnih mehaničara ostaju u teoriji jer ako se radi o serijskoj 50-ki, svaki će lager držat minimalno 20-30000km ako nema tvorničku grešku ili nije neispravno monitran.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #103 : 17 Veljača, 2014, 11:34:43 »
veliku vecinu lagera ubije pogresno montiranje, tj napregnutost, otpor...
mora se ici bez nabijanja ili ikakvog nacina prisilnog montiranja, takodjer, lezaji se nebi trebali upresavati na nacin da se steze blok sa sarafima, i klipnjaca mora odmah past lagano dole na blok , naravno i vrtjeti se bez otpora...
nije bezveze da se na turpijama toci veci postotak ulja i kvalitetnije, jer bolje se razmazuje i ostaje u lezaju, kao i na vecoj temperaturi izgara
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #104 : 17 Veljača, 2014, 15:06:17 »
osnovno je jedno.
nije isto skuter sa 4 ks koji se vrti na 8500 okr max i ide 75 i nabrijan skuter koji ima 12-13 ks na 12000 okr, a one od 20ks na 15000 okr da i ne spominjem.

Tocno tako  :icon_thumright:
Na nekim jacim sportivo cvajama (ne skuteri,al isti vrag) dizanjem snage ostrijim timingom cilindra, odnosno povecanjem okretaja, pa masina izvlaci max snagu na 1000-1500 okretaja vise, prvo na sta ce se to odrazti ce biti lezajevi, i to drasticno, a rijec je o "samo" npr 1500 okr. vise :toothy11:
Skuteri 50-70cc trpe puno vise te okretaje posto su u igri puno manje mase u igri :headbang:

@drnda: nemam ama bas nikakvog pojma o drugoj generaciji LC4 (07.+) masina... Provrt i hod su ostali na 654, snaga je skocila, glava je drukcija i cini mi se od magnezija (ili tako nesto), cilindar je skroz drukciji a i vjerojatno radilica, te komplet cijela masina...Da li su rotacione mase drasticno smanjene, kakvi su lezajevi i podmazivanje u odnosu na staru generaciju nemam blagog pojma... Problem je u tome sta je SM groznica odavno prosla, nekad je bilo cijelo stado tih motora, a danas (i to u gradu koji ih je nekad imao najvise po glavi) iskreno jedva da i vidim kojeg novog lc4 (sma,vojvodu...), vecinom su po cesti (i sumi  :icon_biggrin: ) exc modeli, tako da je tesko govoriti o pouzdanosti, ali budem jednom bas pitao ovlastenog serv. sta on kaze za ove nove,njegova iskustva, ali ni to nije pokazatelj, kad si nekad imao u optjecaju 50+ drloga, a danas ak ih ima 10ak u regiji je dobro, plus sta su to ipak jos novi motori... :dontknow:
Geometrija na radilici je ostala ista, sile su sada jos i vece, lezajevi vjerojatno "na isti kalup", ostaje jedino pitanje jel su smanjene rotacione mase i kolko je promijenjen sustav podmazivanja  :dontknow:
Znam za neke sm i dukce kojima su lezajevi otisli do 10k, al se ne sjecam jel su prije ili post 2007.  :dontknow:
Ja recimo nemam original dole, neg skf istih dimenzija, i za sada sve sljaka...ali se osjeti drukcija zracnost u odnosu na original koji ima vecu  :icon_thumright:
Ipak je to KatastrofalnoTerenskoMotorče  :toothy12:

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #105 : 17 Veljača, 2014, 15:17:54 »
...motorex recimo kazu da je najbolji za lezaje...

Tko to kaze? Opet darth?  :toothy12:
Na tim masinama je puno bitnija ispravna gradacija neg ime koje pise (kvaliteta se naravno podrazumijeva)...Sta zaista mislis da je jedan Motorex toliko kvalitetniji od Motula da ti lezaj nece otici radi toga?!  :toothy11:
Sjecam se kad sam jednom u yamahi kupovao ulje, nije bilo ni tog motula ni opcenito te gradacije koja mi je trebala, pa mi je vlasnik uducana htio uvaliti jednu kvalitetnu marku ulja, ali max. gradacije 0-30 (ili tako nesto), i jos me uvjerava ko da sam zadnji debil, kao on to toci u svoju R1 i neka odem pitat ovlastenog servisera da se to toci bez beda u ove motore...hahaa, svasta :klap:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #106 : 17 Veljača, 2014, 15:23:51 »
na serijali će svaki lager držati kilometre i kilometre.. nema razloga da se raspadne jer se nit ne vrti a nit je moment motora velik i neće ga razbit.

Mozda sam vec zaboravio, al mislim da je frendu (Grof, ak ga se sjecas, sa crnim Runnerom kojeg su poslije raskupusali lopovi u Gajnicama i pokrali pol skutera, sad vozi Z750R) lager na strani variomata proruzio na serijali debelo ispod 10.000km (Gilera Runner, noviji model, mislim da je to bilo 2007 ili tako nesto, uglavnom, skut mladji od godinu dana).
Onda sam ga uputio burazima (Bero) da mu to promijene. Srecom, takav lager je izdrzao voznju do njih i rijeseno bez vece stete, a zvucalo je bas gadno - probao vozit 100 metara i lager se cuo glasnije od spuha  ;D )



Ili je tada vec imao kit?  :icon_scratch: Ne sjecam se vise....
« Zadnja izmjena: 17 Veljača, 2014, 15:25:22 3alfa3 »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #107 : 17 Veljača, 2014, 15:46:40 »
sixpack, ovisno o ulju i kolicini lageri najebu, tj preko faznog se nosi ulje na bregastu, i bolje je imati na max ulje, a drugo.. motorex navodno duze ostaje u lezaju nakon gasenja. barem je tako netko stavio usporedbe sa nekoga testa, nemogu naci gdje sam to vidio tocno...
iako svi ti lc4 drlozi zuje, klapaju, pa ni sam neznas jel sve oke ( 625 kod mene je sa 660 najveci vibrator, pa onda nemozes lako ni zakljuciti ako bas nije glasan, jer na leru sve klapa)  :toothy11:

a za lezaje.. jbg, mi smo narod koji stvari mijenja kad se dogodi havarija.. tko jos osim alfe mijenja klip i karike kad je tvornica rekla.. vjerojatno 1% ljudi... tako da...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #108 : 17 Veljača, 2014, 15:49:21 »
tko jos osim alfe mijenja klip i karike kad je tvornica rekla.. vjerojatno 1% ljudi... tako da...

Cak ni ja  ;D

Prvi klip u replici promijenio (totalno nepotrebno, kako se pokazalo, a to se tice i karika) na 10.000km. Taj koji sam stavio sa karikama sam vozio narednih 20.000km i prodao skuter, a i tada je skut isao ko prvog dana.

Zazor karika nakon 10.000km je bio isti ko i na novim karikama koje sam stavio

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #109 : 17 Veljača, 2014, 15:52:55 »
znam to dobro..
mislio sam i na jos jednu stvar.. koliko u tih 10tkm puta pukne svjecica uz celo klipa, koliko explozija je tu, kakve to posljedice ostavlja na iglicaste, klip i to.. zamor materijala..

ruku na srce ni ja ne mjenjam kao sto bi trebalo, ali hocu reci da nemozemo puno stvari govoriti da ne valja ako ne radimo na nacin na koji je tvornica preporucila, jer ipak je tu puno radnih sati testiranja bilo prije nego je pusteno u proizvodnju...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #110 : 17 Veljača, 2014, 16:11:00 »
sixpack, ovisno o ulju i kolicini lageri najebu, tj preko faznog se nosi ulje na bregastu, i bolje je imati na max ulje, a drugo.. motorex navodno duze ostaje u lezaju nakon gasenja. barem je tako netko stavio usporedbe sa nekoga testa, nemogu naci gdje sam to vidio tocno...

Ma hebes lezaj bregaste...problem je kad odu oni dole, onda mozes  :upsja:  :toothy12:
Ne zamaraj se tim glupostima, samo redovito mjenjaj, najkvalitetnije, ispravna gradacija i uvijek grij to cudo...to je sve alu, nadrkano, izdrkano i izmrkano  :icon_biggrin:

iako svi ti lc4 drlozi zuje, klapaju, pa ni sam neznas jel sve oke ( 625 kod mene je sa 660 najveci vibrator, pa onda nemozes lako ni zakljuciti ako bas nije glasan, jer na leru sve klapa)  :toothy11:

Tak sam si ja razbijao uši mjesecima, osluskivao, slusao, non stop neki cudni zvukovi, pa kad je rastepan...sve bilo ok  ::)  :toothy11:
Kad ti odu dole, cuti ces kako cvile, skripe, i najgore je sta mozes danas otvoriti masinu, sve ok, slozis sa istima, pa ti se raspadnu za mjesec dana  :icon_biggrin:

a za lezaje.. jbg, mi smo narod koji stvari mijenja kad se dogodi havarija.. tko jos osim alfe mijenja klip i karike kad je tvornica rekla.. vjerojatno 1% ljudi... tako da...

Istina, ali ima ih, ima, bez brige  :angel9:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #111 : 17 Veljača, 2014, 17:46:23 »
ja mijenjam dijele kad vidim da nesto ne funkcionira kako bi trebalo, ali jbg, nekad se i havarija dogodi iznenada...

a za ulje i sve potrosno, ja osobno ne zelim sparati na tome. kad se vec radi, gledam da je najkvalitetnije sto mogu naci, jer ako jednom lose nesto sastavis, samo si povecao rizik da to moras ponavljati  :toothy11:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #112 : 17 Veljača, 2014, 23:10:58 »
Tocno tako  :icon_thumright:

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #113 : 18 Veljača, 2014, 00:04:54 »
Da se vratimo temi  :toothy11:
Vozit cu sad par mjeseci sam YR i multija dok ne rijesim kit i te lezajeve... Imam spremnu diznu .65  al mislim da ce mi to biti mrvu premalo na AC? Roknut oko 70? Je slagao tko to na serijalu AC? Airbox serijala,sam limic maknut?
Na kvacilo zuti malossi, bijela+tc i role sta ja znam 4.8-5.3  :icon_scratch:

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #114 : 18 Veljača, 2014, 01:48:19 »
Probaj tak, mada bi izbacil bijeli centralni i žute federe.
A dizne si uzmi radije par komada ili set, budu ti trebale kad tad opet.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #115 : 18 Veljača, 2014, 01:55:25 »
reci cu ti moj setup na 50lc prosli da imas neki okvir..
50lc pia
mhr replica spuh ( okvirno snagom kao YR)
polini hi speed vario
5.3 rolice
bijeli centralni
bijeli federi
dizna 66, limic skinut, tuljak unutra, pia mali box
start je oko 5t rpm  okretaji oko 10200 na full gasu
potrosnja oko 4l vecinom grada, otvorena ide debelo ispod

uzimam u obzir da imas novije linearne polutke (od 2005 na dalje), jer sa starijima tesko pogoditi, ili prevrtava u startu pa su okretaji oke poslije, ili oke u startu a oko 55 padnu..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #116 : 18 Veljača, 2014, 06:58:05 »

 lager na strani variomata proruzio na serijali debelo ispod 10.000km (Gilera Runner, noviji model, mislim da je to bilo 2007 ili tako nesto, uglavnom, skut mladji od godinu dana).
Onda sam ga uputio burazima (Bero) da mu to promijene. Srecom, takav lager je izdrzao voznju do njih i rijeseno bez vece stete, a zvucalo je bas gadno - probao vozit 100 metara i lager se cuo glasnije od spuha  ;D )
Ili je tada vec imao kit?  :icon_scratch: Ne sjecam se vise....

imao je već kit, da.. još je bero kod mene došo po neki ključ tada.. ;D
a čuj kažem svaki lager može proružit ali i trajat tisućama.. iste takve ležaje ja sam izvadio iz svog bloka na 12000km, ko novi, a iz frendovog runnera na 17000, ko novi.
voženo sve sa kitom skoro od početka..

Offline ajlavsrku

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1206
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Vxr
  • Moja Kaciga: Vise njih
  • MojSetup: Polini vario i zvono,polini bregasta,kevlar,alu polutke,e5
  • MojSpuh: Serdarević ili bez kata
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #117 : 18 Veljača, 2014, 11:50:24 »
reci cu ti moj setup na 50lc prosli da imas neki okvir..
50lc pia
mhr replica spuh ( okvirno snagom kao YR)
polini hi speed vario
5.3 rolice
bijeli centralni
bijeli federi
dizna 66, limic skinut, tuljak unutra, pia mali box
start je oko 5t rpm  okretaji oko 10200 na full gasu
potrosnja oko 4l vecinom grada, otvorena ide debelo ispod

uzimam u obzir da imas novije linearne polutke (od 2005 na dalje), jer sa starijima tesko pogoditi, ili prevrtava u startu pa su okretaji oke poslije, ili oke u startu a oko 55 padnu..

isto mi pari da su ti bile teške role,ja sam na piaggio 50 serijala,reversu,ima polini hi speed,3.0 role,tvornicki centralni i tvornicke federe,i nit je prevrtava ima je iste okretaje cilo vrime,odklican start i odaziv na gas i krajnju,okretaje neznam kako nemam djirometar...

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #118 : 18 Veljača, 2014, 12:00:59 »
imao je već kit, da..

E da, sad sam se i ja sjetio.... I to full friski kit - nije imao soma km....

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Dr.Evo vs Malossi Replica potrošnja!
« Odgovori #119 : 18 Veljača, 2014, 13:21:34 »
rolice ti jako jako puno ovise o centralnome federu.. meni sa serijskim federom nije imao konstantne okretaje, a sa bijelim ( kojeg nikad nisam volio) ima konstantne i ide super...

btw sad je polini sport umjesto 50ccm i isto bijeli centralni samo dizna 82, rolice 6.5 i malo siri tuljak u boxu i opet se vrti 10300 i ide super
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta