Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pozz svima  (Posjeta: 545 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kikky

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 0
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio X8, 200ccm
Pozz svima
« : 27 Prosinac, 2013, 00:09:15 »
Bok svima.
Kristian iz Rijeke. Evo skuteras sam dugo jakooo dugo, dok nije bilo skutera bio sam motorist, ali poslije samo skuteras. Prvi mi je bio Aprilia AREA 51, super skut, napravljeno 27.000km bez frke, otisli lezajevi radilice onda, pa prodan, pa uzet 125ccm kinez (tek su poceli 2006) napravio 4000km, raspao se, nakon toga kupio polovni KYMCO GRAND DINK 125 sa 4000km (stajao u garazi, kao nov iz ducana) i sa njime napravio 40.000,00 km bez ijednog kvara. Puno se vozim, svaki dan, ljeto-zima, kisa, snijeg, nije bitno ali motor je svaki dan u pogonu, Sada imam PIAGGIO X8, 200 cm. Super je, veća i udobnija krstarica od GRAND DINKA (koji mi je isto super jer sam ga imao od 2007 do prije 3 mjeseca), ali PIAGGIO ima za mene jedan VELIKI , JAKO VELIKI,  ALI JAKO VELIKI PROBLEM. NEMA RAVNU PODNICU i to mi je tako veliki problam jer ne mogu RADITI!! Naime potrebno mi je svako toliko voziiti komjutere  i laptope po gradu (ATX kuciste lijepo stane na kymca na ravnu podnicu, drzim ga sa nogama i nikad probema, sve 5). Probao sam ATX kućište voziti na PIAGGIO X8, ali kako ima grbu kućište dođe previsoko pa se ne može vrtiti volan i kada se stane na semaforu komp padne na pod, pa sam tako i ja jednom lagano pljusnuo na semaforu sa kompon i skuterom na asfalt. Evo mislim da sam sve rekao.
« Zadnja izmjena: 27 Prosinac, 2013, 01:07:20 Reponja »

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Pozz svima
« Odgovori #1 : 27 Prosinac, 2013, 01:07:47 »
Dobro nam došao!  :hello:
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"