Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Superkombi  (Posjeta: 3538 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Superkombi
« : 13 Prosinac, 2013, 21:42:30 »
Evo,napokon nešto što će smanjiti broj naših forumskim frajera tipa "kaj bu meni rega" ili "zakaj se nebi vozio,pa nebu mene baš zaustavio".

http://autoklub.jutarnji.hr/policijski-superkombi-vrijedan-1-3-milijuna-kuna-strah-i-trepet-za-prekrsitelje/1146728/

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6731
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Superkombi
« Odgovori #1 : 13 Prosinac, 2013, 22:46:32 »
nista novo. svaki dan to cudo stoji u ulici kneza Ljudevita Posavskog tam kod baumaxa u sesvetama vec cijelu ovu godinu. kad god kraj njega prodem uvjek ima musterija.
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Peksy

  • Tržnica : (+28)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1617
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Aprilia Sr 180
  • Moja Kaciga: Glava
  • MojSetup: Money
  • MojSpuh: Drnda
Odg: Superkombi
« Odgovori #2 : 13 Prosinac, 2013, 23:15:30 »
Odlicna stvar,nema vise cile mile.....kad bude u st-u javite  :laughing7:
Bolje ne moze :)

Offline nodius

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • 098 975 1160
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: sf2 LC
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: solidan
  • MojSpuh: neki od rođaka
Odg: Superkombi
« Odgovori #3 : 13 Prosinac, 2013, 23:22:58 »
@Drnda, pa ovaj je mala maca za nasega dole :toothy12:
s6 sport pro 70, bgm evolution, yasuni R, multivar 5.6g, remen top perf.755x18, polini crne opruge, org. centralni, s6 usis(lamele 0.30mm), dell19 bs, airbox(red sponge), bgm zvono, ser. kvacilo...

tto rpm, bgm 16led stop, h4 xenon svjetla

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Odg: Superkombi
« Odgovori #4 : 14 Prosinac, 2013, 08:42:39 »
Zivim u Gorskom Kotaru vise od godinu dana. A prije nego sam doselio sam vidio tu skalameriju u Slavoniji..

Sent from my HUAWEI

Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Superkombi
« Odgovori #5 : 14 Prosinac, 2013, 09:41:59 »
đabe im je to kad sam u dubrovniku uvijek legalan, sigurno kamera nece snimit celave gume na golfu i izvaljen nosac motora a da ne govorim o tome da nece moc snimit trap da nije namjesten sto cini auto tehnicki neispravnim! 1:0 za narod!

Ali super stvar to sa kamerama.. Nesto kao csi!
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline SrkiB94

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 563
  • Spol: Muški
  • Kina sine Kina
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Poreč
  • Moj Skuter: Aprilia SR150
  • Moja Kaciga: AGV K3 Donkey
  • MojSetup: bit će aBd
  • MojSpuh: Giannelli Freeway
Odg: Superkombi
« Odgovori #6 : 16 Prosinac, 2013, 12:02:27 »
eh za sta mi porez placamo
ma samo gass
:peugeot: :aprilia:
iznad svega čast

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Superkombi
« Odgovori #7 : 16 Prosinac, 2013, 12:57:18 »
Dabog da im zgoril taj kombi

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Superkombi
« Odgovori #8 : 16 Prosinac, 2013, 13:09:55 »
zasto?

ljudi rade svoj posao...

a kao sto vidis, zaustavljaju uglavnom one bez tehnickog i osiguranja...

mislis da je u redu da ti placas sva davanja da bi mogao svoj motoric voziti po cesti, a da se taj netko drugi vozi okolo bez icega?

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Superkombi
« Odgovori #9 : 16 Prosinac, 2013, 13:14:23 »
eh za sta mi porez placamo

Pa to je najbolje ulozen novac. Taj kombi sam sebe isplati za valjda tjedan dana, a nakon toga daje cisti profit  ;D

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Superkombi
« Odgovori #10 : 16 Prosinac, 2013, 13:17:45 »
Ne volim nikaj kaj ima veze s murijom,tak ni taj kombi,mada ga se ja nemam razloga bojat,odnosno imam jer navodno ima valjke.
A kontrola vozila se može radit i na staromodni način,samo da balvani panduri ne sjede po birtijama i spavaju po grmlju za vrijeme smjene.

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Superkombi
« Odgovori #11 : 16 Prosinac, 2013, 14:43:33 »
Ne volim nikaj kaj ima veze s murijom,tak ni taj kombi,mada ga se ja nemam razloga bojat,odnosno imam jer navodno ima valjke.
A kontrola vozila se može radit i na staromodni način,samo da balvani panduri ne sjede po birtijama i spavaju po grmlju za vrijeme smjene.

Tu si sve rekao. Naj idealnije bi bilo kad uopće nebi bilo policije, jel'da? Onda bi mogao voziti svoj skuter koliko god na sat on išao, i svijet bi opet bio na mjestu. Pa kad te premlati skupina idiota nasred ulice jer znaju da ih nitko neće ganjati, možda bi drukčije razmišljao. Ili kad bi ti provalili u kuću. Možda i ukrali auto? Kužiš gdje idem sa ovim? Bez njih naše društvo ne može funkcionirati, nikako. A svjedoci smo svaki dan kakvom smo stokom od ljudi okruženi, pa si sada zamisli šta bi ta bagra radila da nema barem tu zadnju, misaonu kočnicu, kako će ih ista ta murija ispendrekati i strpati u prdekanu gdje će im neki Joža širiti čmarne vidike. Kompletna anarhija u kojoj bi možda dio nas i mogao živjeti, ali sigurno nebi slao kćer/ženu/sestru/majku u dućan/školu/na posao..

Možda si to napisao jer je danas "kul" mrziti plavce, a možda si samo ograničen. Ako baš ne voliš sliku kakvu ostavljaju u javnosti, budi veća osoba od toga i prijavi se među njih, pa svojim primjerom pokaži kako bi trebalo to izgledati.

Napokon naprave nešto što nije sisanje proračuna i što doprinosti kažnjavanju stvarnih prometnih prekršitelja i punjenju blagajne i opet ne valja... Staromodan način ti je bio bolji? Ajde mi reci, po čemu je tebi osobno bio bolji? Kako ti vidiš razliku kad si zaustavljen? To što imaju fotku i više ne prolazi podmićivanje? Ja u tome ne vidim ništa loše, ali možda nešto nije u redu samnom...

Dečki nisu uvijek u pravu, to stoji (kao i svi mi drugi, i oni su ljudi koji rade svoj posao), ali mi je više pun kufer mularije (mislim na mentalitet, ne godine) koja pljuje po njima šta god da napravili. ACAB i te fore i parole si ispisujte po haustorima (dok vas netko ne uhvati i polomi), jer ovdje nije mjesto tome.

A ti ih slobodno slikaj dok "sjede po britijama i spavaju po grmlju za vrijeme smjene", 24 sata će ti dati pare za takve fotke. Ako misliš na one dvije fotke koje kruže netom (jedna je od BiH policije), zbroji si koliko ih svakodnevno časno radi taj posao naspram slikanih 4 u zadnjih 20 godina, pa vidi je li i dalje tvoja primjedba na mjestu..

« Zadnja izmjena: 16 Prosinac, 2013, 14:45:10 Reponja »
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6731
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Superkombi
« Odgovori #12 : 16 Prosinac, 2013, 15:00:17 »
đabe i 500 takvih kombija jer kad oni sami sebe otplate i počnu stvarat profit, oni svejedno neče izvuč ovu državu iz krize, kao ni jedna šema koju je izmislila ova naša vlada.i dalje će se povečavati porezi i izmišljati novi nameti. ovo je još jedan veliki udar po đepu građana ( koji su se švercali )
« Zadnja izmjena: 16 Prosinac, 2013, 15:05:49 zvonkec92 »
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Superkombi
« Odgovori #13 : 16 Prosinac, 2013, 15:03:49 »
Reponja kak ti se to dalo pisat  :toothy12:
Ne radim ja pi*darije da radi tog ne volim muriju da se razumijemo,nego zato kaj ti panjevi dave poštene ljude a one koje bi trebali sankcionirat samo okrenu glavu,to govorim iz onog kaj sam vidio/doživio.
A da idem među njih kaj si naveo gore pa prije bi prosil na trgu nego među tu bagru.
Ak si ti drotoljubac ne znači da su i ostali,svako ima pravo na svoje mišljenje  :icon_thumright:

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Superkombi
« Odgovori #14 : 16 Prosinac, 2013, 15:12:17 »
Prvo i osnovno, nisam "drotoljubac" (bokte, di izvučeš tu riječ?  :toothy12: ), jednostavno ne volim kad netko pljuje po cijelom zvanju zbog svojih par loših iskustava. Nije u redu, kako po pitanjima vjere, boje kože i nacionalnosti, tako ni po pitanju zaposlenja. Ne dave samo poštene ljude, dave oni sve ljude, takav im je opis posla. Idealno bi bilo društvo koje ih ne treba, ali ljudska priroda nije takva. Zato imamo tv inkasatore, bakule (kontrola putnih karata), inspektorat, carine i ostale nemile organizacije... Da smo svi fini i pošteni, nitko od njih nebi imao posla.

Jedno je imati mišljenje, drugo je neargumentirano laprdati i širiti glupost.
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Superkombi
« Odgovori #15 : 16 Prosinac, 2013, 15:27:00 »
Prvo i osnovno, nisam "drotoljubac" (bokte, di izvučeš tu riječ?  :toothy12: )
Imam inspiraciju danas  :icon_biggrin:
Osobno poznajem par murijaka,sadašnjih/bivših i ok sam si s njima,samo jedan je normalan,svi ostali nisu baš pošteni kaj sve rade,još se razno raznim tim pi*darijama i hvale,eto da ne ispadne da sam neki mrzitelj koji ih ne voli jer su ga ulovili u prekršaju ili radi sranja.
Znam da sam malo brutalno nastupil u vezi s tim al nemoj da se sekiraš  :icon_thumright:

Offline SrkiB94

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 563
  • Spol: Muški
  • Kina sine Kina
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Poreč
  • Moj Skuter: Aprilia SR150
  • Moja Kaciga: AGV K3 Donkey
  • MojSetup: bit će aBd
  • MojSpuh: Giannelli Freeway
Odg: Superkombi
« Odgovori #16 : 17 Prosinac, 2013, 15:25:19 »
Ma sramota su ti kombiji velika,samo će ispaštati siromašni ljudi,kao da nitko ne bi htio imati uredan,registriran i osiguran auto ili motor.Po meni su puno veća opasnost oni koji jure brzinom 3 puta većom od ograničenja jer im to njihova skupa vozila dozvoljavaju i ova lova se trebala uložiti u presretače i ostala policijska vozila (civilni auti),ovo je stvarno glupo,pružit im sve,a oni da sjede i čekaju nekog jadnika koji s renaultom 4 vozi drva za ogrjev svojoj obitelji.
ma samo gass
:peugeot: :aprilia:
iznad svega čast

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Superkombi
« Odgovori #17 : 17 Prosinac, 2013, 15:37:16 »
Ma sramota su ti kombiji velika,samo će ispaštati siromašni ljudi,kao da nitko ne bi htio imati uredan,registriran i osiguran auto

kako bi ovo trebalo shvatit? Nije mi jasno....


Ako sam dobro shvatio sto zelis rec, onda se nadam da ce te neki takav neregistriran i neosiguran razbit pa ti onda vidi kako ces do naknade za stetu. Dobit ces ju na kraju, al samo zato jer ce ti osiguranje od krivca to plati a onda njega sudski tjerat za novce. Ali kad to nebi bilo tako, opcija bi ti bila ganjat se po sudovima godinama (desetljecima) da dodjes do onog sto te pripada


Mala je kazna za vozit neosigurano i neregano vozilo - ja bi ih plijenio, presao i naplatio visestruko vecu kaznu
« Zadnja izmjena: 17 Prosinac, 2013, 15:41:17 3alfa3 »

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Superkombi
« Odgovori #18 : 17 Prosinac, 2013, 16:19:36 »


kako bi ovo trebalo shvatit? Nije mi jasno....


Ako sam dobro shvatio sto zelis rec, onda se nadam da ce te neki takav neregistriran i neosiguran razbit pa ti onda vidi kako ces do naknade za stetu. Dobit ces ju na kraju, al samo zato jer ce ti osiguranje od krivca to plati a onda njega sudski tjerat za novce. Ali kad to nebi bilo tako, opcija bi ti bila ganjat se po sudovima godinama (desetljecima) da dodjes do onog sto te pripada


Mala je kazna za vozit neosigurano i neregano vozilo - ja bi ih plijenio, presao i naplatio visestruko vecu kaznu

Kao i uvijek Alfa je u pravu.  :icon_thumright:

Grubo je i teško je za reći,vremena su odvratna i ako nemaš za regu i benzin onda se ne vožiš,ako nemaš za kavu onda ne ulaziš u kafić i bezbroj takvih primjera.
Prioritet treba biti hrana i režije,preživljavanje a onda sve ostalo ali nama je vožnja autom važnija od drugih stvari i zato sam za još takvih kombija jer 20 god vozim registrirana vozila,ne samo jedno već i 2-3 rege u godini i kao što je Alfa rekao imao sam sudar sa neregistriranom budalom a ja u 7 mj starom autu plaćenom 158 000 kn koji je završio na deponiju nakon toga.
Pa ti budi protiv zakona i kombija ali ne zaboravi da kad nastradaš onda češ kukati kako te zakon ne štiti a sada protestiraš protiv provedbe zakona.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Superkombi
« Odgovori #19 : 17 Prosinac, 2013, 16:22:34 »
Meni je ranih 90tih zenska u posudjenom autu (jer je njem bio na propravku jer ga je razbila par dana prije) napravila totalku. Naravno, auto kojeg je vozila je bio neosiguran. Dan danas nisam novce vidio


btw, stajao sam na crvenom semaforu i glupaca se zabila u mene sa 60 km/h i izgurala me kroz cijelo krizanje (palmoticeva u ZG, srednja traka na krizanju sa zelenim valom), a oko mene i lijevo i desno prazne trake koje idu u istom smjeru
« Zadnja izmjena: 17 Prosinac, 2013, 16:24:48 3alfa3 »