Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Iphone 3gs za xperiu u  (Posjeta: 822 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline skoda90

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 971
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • MojSetup: 1 N 2 3 4 5 6
Iphone 3gs za xperiu u
« : 13 Prosinac, 2013, 10:59:21 »
Dakle dobio sam ponudu kljuc za kljuc pa daj mi recite jel se to isplati posto nisam nikad imao android,radi se o xperii U u odlicnom stanju

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_u-4437.php

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Iphone 3gs za xperiu u
« Odgovori #1 : 16 Prosinac, 2013, 15:37:03 »
Ajfon je zaostao za vremenom...ta xperia ima dual core proc,dok 3gs ima 600mhz  :toothy12: ,ima 5mpx dok 3gs ima 3....tak da mjenaj  :headbang:

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Iphone 3gs za xperiu u
« Odgovori #2 : 16 Prosinac, 2013, 15:51:12 »
3gs je u rangu s nokiom 3310 za danasnje potrebe :D tak da mozes mijenjat  :icon_thumright:
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Iphone 3gs za xperiu u
« Odgovori #3 : 16 Prosinac, 2013, 16:16:21 »
neusporedivo

iOS i Android - to je bitka u kojoj nema pobjednika

razlika 600mhz i dual core - usporedivo na androidu sa androidom - ios - android opet druga priča

o kameri neću komentirat jer posjedovao sam mobitel sa kamerom od 3 i imao je bolju sliku od nekog 8mp mobitela....

xperia serija mi je jako loša pogotovo ove low budget tipa miro, tipo, a sada u to spada i U, SW je neprilagođen sa karakteristikama aparata, dosta su loše izvedeni (plastika je loša), mehanizacija zvučnika, vibracije, mikrofona.... jako loše

jedini xperia model koji se pokazao kvalitetnim je ARC i ARC S, ove modele koji su svi isto izvedeni mogu obrisat mačku pod rep (identičan izgled a karakteristike zanemarivo bolje i veći ekran)

dok za iphone koliko god bio protiv jabučnih proizvoda se pokazuje puno boljim od xprerie, jedino što je 3 godine stariji

ja bi ostao na iphone-u iako je stara mašina

@anabellas - zašto je u rangu nokie 3310, ako ne igra neke divlje igre ili ako nije foto freak ili bilo što drugo

današnji mentalitet je takav da se mora ima ono što je najnovije, ako mob koristiš za pozive i poruke (SMS ne MMS) šta će ti iPh5s ili Galaxy S4, ali ne dići ći minus ili kredu da se mogu pokazivat jer je sramota izvadit neki non-touch mobitel na stol dok se kafenišeš u lokalnoj birtiji

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Iphone 3gs za xperiu u
« Odgovori #4 : 16 Prosinac, 2013, 16:26:05 »
imo sam ja 3gs i bio mi je super ali to je bilo  prije 6-7 godina :D vrijeme ga je pregazilo lagano, ja si nikad nisam 1 mob koristio dok ide nego kad vidis da je tehnologija napredovala a jos se moze prodat prodas i sitno nadoplatis za bolji i tak stalno :) inace ne volim xperie i nikad ju nebi kupovao ali mislim da je 3gs ipak losiji od nje.
Kad vec pitas zas usporedujem s nokiom 3310 naspram danasnjih .. cuj mob ima 256 rama,600mhz proc ,ekran s pixelima ko grašak , nema front cameru,bljeskalicu... a ima puno stvari koje nedostaju ioako je bio nekad No1  :icon_thumright:

a sto se mentaliteta tice ima svakakvih ljudi.. ja sam koristio iphone 4 do nedavno koji je dobijen za 600kn od buraza i prodan za 1400, nadoplatio sam 1000kn za galaxy s4 mini novi mislim da mi se to vise isplati nego cekat da mob tolko zastari da nemrem dobit 300 kn za njega pa onda iskesirat 2400 za novi :) kakvi krediti..  :toothy9:
« Zadnja izmjena: 16 Prosinac, 2013, 16:31:37 anabellas »
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline brunozupa

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Solin
Odg: Iphone 3gs za xperiu u
« Odgovori #5 : 18 Prosinac, 2013, 13:19:48 »
Stoji sve to da je iPhone 3gs "odjeban" od strane Apple-a.
iPhone 4 je puno brzi i sve nego pola mobitela koji su dual-core,i kamera je odlicna za 5mp za razliku od HTC sense od 8mp....
zυρα