Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji auto vozite ???  (Posjeta: 664450 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1280 : 20 Travanj, 2011, 23:36:27 »
Kako ne, pogledaj opel
stoji mi u dvorištu. opel vectra 1,6   1997
minimalno zahrrđali pragovi sve ostalo čitavo

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1281 : 20 Travanj, 2011, 23:39:58 »
neće svaki, ali daj švabi redovno nove potrošne djelove i vidjet ćeš da će ih jako puno odvrtit.
natovari 2 euro palete cementa u sprinter i to isto napravi sa talijanom ili japancem. za zadnja dva si naruči šlepslužbu za svaki slučaj
hmm...
Iskreno nemam pojima kolko teži jedna euro paleta cementa,ali moj stari je napravio kucu koristeci za transport materijala iskljucivo Lancera sedan i fiat punta mkI  :dontknow:
Natovario ih je tako da bi skoro strugali po cesti.Na ovjesu nije bilo nikakvih problema,Lancer odvrtio 300tkm dok je bio kod nas,a punto 180tkm  :)

Offline tajfun

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 190
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Korčula
  • Moj Skuter: tph
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1282 : 20 Travanj, 2011, 23:45:27 »
imamo i mi u obitelji čisto za posao t4 i nije imao kvarova ali golfovi koje se svakodnevno voze stvarno se previše kvare.neću za svih govorit.npr.1.8 iz GTie je solidan ali 1.6D,a da ne govorim 1.6TD su malo reć sranje.možda nisu do 150tkm ali kad počne odlazit nema kraja.općenito na golfovima i dosta drugih stvari odlazi i bogu hvala tog se nagledam na poslu.jučer su na poslu bila 3 golfa 1.6D(ležajevi amortizera,kotača,jednom klipnjača probila blok ali to je šofer kriv,račva vode,redovito sve cijevi ispucane itd. da ne nabrajam,a čudim se kako ovom jednom kotač nije ispao.nikad nisam vidio da je na nekom autu se toliko sjebao ležaj amortizera),audi 1.9TDI(getriba) i golf 3 1.9TDI (amortizeri).e sad da me netko pita jesam fan vw-a?nisam.kockica se vozi baš gomilu tu kod mene,kao i ostalih bmw-mercedes i slični i svi dolaze samo zamjenit potrošne materijale stavrno rijetkost da je nešto mehanički otišlo,a radim u najpoznatijoj radionici tu kod nas.poanta je u tom da jedan vlasnik kao što je robert će svaki auto vozit i pazit ko o samom sebi i naravno da će trajat.i yugo će trajt uz pravog vlasnika.jettu sam ja kratko vozio jer je tvrda i neudobna pa mi se nije imala vremena kvarit,a stari dok ju je vozio otkad je stavljen 1.6D uvijek nešto,a ja svog forda toči pali vozi ima 20 godina,kod nas 12-13godina,a ja ga osobno vozim zadnjih 5 godina ali možda sam odvrtio 100000 jer ga nevozim često i nikad zucnuo nije.ja o autima govorim u globalu,a ne koliko će dobrom vlasniku trajat jer rijetki su auti koji kod pedantnog vlasnika neće odvrtit 500tkm bez većih kvarova.

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1283 : 21 Travanj, 2011, 01:19:12 »
mozda u globalu je najvise golfova na popravku jer ih najvise i ima pa ima i tu istine neke

Offline mara_046

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 204
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner 180,runner 50,kawasaki zx 10r
  • MojSetup: seriski
  • MojSpuh: seriski sa 34mm granom
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1284 : 21 Travanj, 2011, 01:20:59 »
E pa ja se na tvoj nivo nespuštam nit sam ikada ulazio u temu s tobom,ti očito imaš gadnih problema.Riješi ih pa se vrati ili najbolje nemoj se uopče vračat. :jerk:

mislim prijatelju da je drnda jako daleko ispred tebe...btw nisi dorasto u raspravu sa njim jer on ima 4 auta ispred kuce...nisan,fiat,golf i mercedes cini mi se tako da sigruno zna o cemu prica...a drndalo moje razumijem te u potpunosti i ja se tako isfrustriram na pojedince al ko ih jebe nes ti... vidimo se na kavi  :toothy9:

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1285 : 21 Travanj, 2011, 01:57:54 »
Prije par godina auto s najvise km u hrvatskoj na satu i prvom masinom bio je suzuki swift gti.Imao je 700 000.

1.6 D masine,koje slove kao najpouzdanije tesko prelaze vise od 250tkm bez polugeneralke,a TDI sumnjam da ce prec vise od 200tkm s original turbinom.

A price da auti prolaze 300tkm nadalje bez kvara su mi  :toothy12:


ovo ti je provala najveca do sada !  :toothy12:

pricas gluposti stalno , sto se tice vw motora, svaki 1.6d motor od vw mora preci barem 300 tkm , bez generalke ako je redovito i stalno odrzavan  :glasses9:

imam u susjedstvu golfa 2 ,1.6 d, ima sad na km/h stvarnih 290.000 ,jer je auto u prvom vlasnistvu
na -20 je palio bez problema,i dan danas vozi bez ikakvih kvarova, naravno da je odrzavan redovno, ulje ,filteri,grijaci,dizne,remenje....itd...

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1286 : 21 Travanj, 2011, 07:28:12 »
Taj Suzuki Swift je imao preko milijun km,a ne 700 tisuća! Sestra ima Mercedes 190 D,Mario kao tvoj isti,sat mu stoji oko 5 godina na 478 tisuca,a sestra svaki dan tih 5 god ide radit 30 km do posla i nazad! Auto je jednostavno nepoderiv! Guta malo ulje i dimi,al brate sjedi upali i vozi!

Offline Aprilia00

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 541
  • Spol: Muški
  • Nije Bolest Sve Sto Boli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kuca :D
  • Moj Skuter: Kak'i Skuter Wakasaki :))
  • Moja Kaciga: Shark
  • MojSetup: Kita tu je
  • MojSpuh: Oba su tu :)
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1287 : 21 Travanj, 2011, 07:57:28 »
Kako ne, pogledaj opel

pogle moju astru dti iz 99godine, hrdjavi pragovi vec ono dost, truli boktee e...al masina pali i vozi  :laughing7:
:D

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1288 : 21 Travanj, 2011, 08:30:44 »
netko gore je vita spomenuo

sve je dobro dok se ptica ne posere i počne hrđat

kak su oni to jako u turskoj zeznuli, taj kompi hrđa ko lud, ali ono od nikud iz sredine strane

Offline runnersp49

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: bauštelska
  • MojSpuh: leo tt
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1289 : 21 Travanj, 2011, 09:09:36 »
hmmmmmmmm daaaa   :toothy12:
« Zadnja izmjena: 31 Svibanj, 2011, 15:27:41 runnersp49 »

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1290 : 21 Travanj, 2011, 09:13:38 »
Prije par godina auto s najvise km u hrvatskoj na satu i prvom masinom bio je suzuki swift gti.Imao je 700 000.

1.6 D masine,koje slove kao najpouzdanije tesko prelaze vise od 250tkm bez polugeneralke,a TDI sumnjam da ce prec vise od 200tkm s original turbinom.

A price da auti prolaze 300tkm nadalje bez kvara su mi  :toothy12:




moj audi vec 250 tisuca s original turbnom... auto je mazen i pazen.... i dalje ide ko i prvog dana.... tako da :)
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1291 : 21 Travanj, 2011, 10:34:01 »
Taj Suzuki Swift je imao preko milijun km,a ne 700 tisuća! Sestra ima Mercedes 190 D,Mario kao tvoj isti,sat mu stoji oko 5 godina na 478 tisuca,a sestra svaki dan tih 5 god ide radit 30 km do posla i nazad! Auto je jednostavno nepoderiv! Guta malo ulje i dimi,al brate sjedi upali i vozi!
to je mercedes , za te km i godine je normalno da uzme ulja...  :icon_thumright:

isto tako sam imao i ja 190 d, mi ga kupili napoznato imao je na satu 100.000 km

nakon 15 godina sto je bio kod nas,motor nikad nije otvaran i sad ima na satu 440.000 km,prodali smo ga al i dan danas se vozi i pali ko sisa  ;D


faba prica neke nebuloze , ajde da si reko za vw td ( turbo dizel ) motor da odlaze turbine nakon 200.000 km  :frajer:

al tdi   :toothy12:
« Zadnja izmjena: 21 Travanj, 2011, 12:07:16 mario_f15 »

Offline Go-Go RUNNER

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1292 : 21 Travanj, 2011, 11:57:56 »
Prije par godina auto s najvise km u hrvatskoj na satu i prvom masinom bio je suzuki swift gti.Imao je 700 000.

1.6 D masine,koje slove kao najpouzdanije tesko prelaze vise od 250tkm bez polugeneralke,a TDI sumnjam da ce prec vise od 200tkm s original turbinom.

A price da auti prolaze 300tkm nadalje bez kvara su mi  :toothy12:



Također smatram da pričaš u najmanju ruku pi*darije! Meni je octavia prodana sa 250tkm imala je original turbinu i nije bilo uopće naznaka da će otići, dajem ruku u vatru da će proć do 500tkm,  a swift vezane za tolike kilometre, bio je jedan i w123 s oko 1000000km..
Vito je odličan samo kao što je netko spomenuo mana mu je što jako voli hrđati, što kod t4 to nije primjer..

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1293 : 21 Travanj, 2011, 12:01:30 »
Također smatram da pričaš u najmanju ruku pi*darije! Meni je octavia prodana sa 250tkm imala je original turbinu i nije bilo uopće naznaka da će otići, dajem ruku u vatru da će proć do 500tkm,  a swift vezane za tolike kilometre, bio je jedan i w123 s oko 1000000km..
Vito je odličan samo kao što je netko spomenuo mana mu je što jako voli hrđati, što kod t4 to nije primjer..
prijatelj ima passata 1,9 tdi,99 godinu, ima na satu 470.000 , ja nisam vjerovao kad sam vidio..

turbina radi ko nova, niti baca ulja niti sta..  :icon_thumright:

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1294 : 21 Travanj, 2011, 12:17:12 »
Prije par godina auto s najvise km u hrvatskoj na satu i prvom masinom bio je suzuki swift gti.Imao je 700 000.

1.6 D masine,koje slove kao najpouzdanije tesko prelaze vise od 250tkm bez polugeneralke,a TDI sumnjam da ce prec vise od 200tkm s original turbinom.

A price da auti prolaze 300tkm nadalje bez kvara su mi  :toothy12:



šta ti pricas? golf 3 tdi 90 konja odvrti 500 000 sa original turbinom (dok onaj sa 110 konja nemoze)
ja sam osobno imao volva s70 2.5 tdi (redni petak audijev stroj koji se ugraduje u stariji a6 passat itd ) koji sad ima 940 000 km (mi smo ga prodali sa preko 700 000) isao je kao mutav i nije čađio nimalo
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1295 : 21 Travanj, 2011, 12:39:26 »
faba dokazo si da nemas pojma o autima , turbinama i ostalom...

ja bi ti zabranio pisanje u ovoj temi,samo da sam mod, al nisam ::),  jer me ljute jako takvi sto nista neznaju a pisu gluposti...

šutnja zlata vrijedi...  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 21 Travanj, 2011, 12:41:03 mario_f15 »

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1296 : 21 Travanj, 2011, 12:57:08 »
Jbg,sizifov posao  ::)

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1297 : 21 Travanj, 2011, 13:08:18 »
najviše u ovu temu pišu ovi od 15-16god koji još auta nisu vozili, a kamoli imali pa znaju o čemu pričaju.
ja ne kažem da imam neznam kakvog iskustva, ali ono što sam imao i probao, o tome mogu nešto reć

i ja mogu ić pisat na motori forum kako je yamaha r6 nevalja zato jer je od babine susjede sin imao prijatelja čiji je brat imao r6 i krepala mu, pa onda nevalja

činjenica je da se svi auti kvare, i naravno tako i vw, pogotovo ovi noviji, recimo 2,0tdi pd koji je promašen slučaj, čak i 1,4/2,0 tsi koji isto imaju svojih bolesti, ali kad mi netko kaže da 1,6d, 1,9d ili 1,9 tdi nevaljaju, to su doslovno nebuloze
rab

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1298 : 21 Travanj, 2011, 13:15:16 »
najviše u ovu temu pišu ovi od 15-16god koji još auta nisu vozili, a kamoli imali pa znaju o čemu pričaju.
ja ne kažem da imam neznam kakvog iskustva, ali ono što sam imao i probao, o tome mogu nešto reć

i ja mogu ić pisat na motori forum kako je yamaha r6 nevalja zato jer je od babine susjede sin imao prijatelja čiji je brat imao r6 i krepala mu, pa onda nevalja

činjenica je da se svi auti kvare, i naravno tako i vw, pogotovo ovi noviji, recimo 2,0tdi pd koji je promašen slučaj, čak i 1,4/2,0 tsi koji isto imaju svojih bolesti, ali kad mi netko kaže da 1,6d, 1,9d ili 1,9 tdi nevaljaju, to su doslovno nebuloze

baš tako ! ciste nebuloze i gluposti ...  :icon_thumright:

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1299 : 22 Travanj, 2011, 01:20:37 »
najviše u ovu temu pišu ovi od 15-16god koji još auta nisu vozili, a kamoli imali pa znaju o čemu pričaju.
ja ne kažem da imam neznam kakvog iskustva, ali ono što sam imao i probao, o tome mogu nešto reć

i ja mogu ić pisat na motori forum kako je yamaha r6 nevalja zato jer je od babine susjede sin imao prijatelja čiji je brat imao r6 i krepala mu, pa onda nevalja

činjenica je da se svi auti kvare, i naravno tako i vw, pogotovo ovi noviji, recimo 2,0tdi pd koji je promašen slučaj, čak i 1,4/2,0 tsi koji isto imaju svojih bolesti, ali kad mi netko kaže da 1,6d, 1,9d ili 1,9 tdi nevaljaju, to su doslovno nebuloze

ajde drago mi je mario i vale da ste jedni od nekih sta ocete rec realno, 190D i golf 2 1,6D 2 nepoderiva auta od frenda 86 godina presao 550tkm jos ide ko lud , moj 540tkm radio ko sat utegnut a sta je namjestaja,tereta,15 čiča zimapodnio  led snijeg svee doslovno i jos vozi bi li to jedan puntič i uno podni bi mos mislit, necemo se svadjat al tako je i moze TDI prec slobodno kao i ostali zasto bi on mogao manje nego ostali
Ne brže od života!!