Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji auto vozite ???  (Posjeta: 686248 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #920 : 23 Siječanj, 2011, 02:30:13 »
18,i nemam svoj auto.No stari je prije 14 godina kupio protona 415 (90ks benzinac-masina od mitsubishi-a).I svi su govorili,a sto si kupio to malezijsko smeće,to ne valja,itd.I u otprilike isto vrijeme je rođak kupio golf 3 1.9tdi (naravno svabo-neunistiv) i u ovih 14god i 200 000km proton vozi kao i prvi dan.JEDINI kvar je bio pumpa vode,dok je rođak na golfu mjenjao kompletan ovjes i kocnice (proton jos uvijek ima tvornicke zadnje pakne),komplet getribu i kvacilo,turbinu i jos dosta stvari,a i morao je farbati cijeli auto nanovo zbog hrđe.A auti imaju podjednako km-a,jednako godina i voženi su u skoro pa u identičnim uvjetima.Pa mi ti reci da je svabo neunistiv i da mu "istočnjaci" nemogu konkurirati ::)
To su super autici(mislim na proton),motor mitsubishijev,lotus(!!!) im je radio ovjes...nema ih puno u hrvatskoj i jedini problem je nedostupnost dijelova.Naime,glavni(i jedini) uvoznik Protona za hrvatsku je bio Nikica valentic(http://hr.wikipedia.org/wiki/Nikica_Valentić)...sve je par godina islo super,ali onda se iz meni nepoznatih razloga,valenticeva firma raspala...i naravno vlasnici vise nisu imali ovlastene servise i nabava dijelova je bilo skoro pa nemoguca.

dam se kladit da uvazeni kolega maki nije ni cuo za marku Proton,ali bitno da ja imam 16 godina i da kolega Bokygs i ja nemamo svoj auto,jel tako?

Offline luka ns

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Malaguti Madison
  • Moja Kaciga: AIROH
  • MojSpuh: je šupalj
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #921 : 23 Siječanj, 2011, 10:29:15 »
kad alfa bude na razini kvalitete i ičeg drugog jedne honde, ja ću je prvi kupit
ma o cem ti..osd hondi bi jedino uzeo akordicu type-s...sta fali alfinoj kvaliteti..kad honda napravi dizela sa 175 ks i potrosnjom 6 litara onda se javi...btw kolko cesto vidjas honde a kolko alfe pa gradu :sad1:
Ko drugom jamu kopa, trećom gumu pali

:bero2:

Offline luka ns

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Malaguti Madison
  • Moja Kaciga: AIROH
  • MojSpuh: je šupalj
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #922 : 23 Siječanj, 2011, 10:38:59 »
dizne i turbina..koju sam takoder na 35tkm mjenjao..cijena je sitnica..dovoljno je reci da mozes kupiti novi skuter od 50ccm za te novce..dok je garancije, nema brige..iako za vw, to nije bas prikladno da takve nepouzdane motore stavljaju u auto koji je gotovo simbol vw..

sad si sve reko o vw-u...stariji modeli golf. i passat su bili dobri ali ovi 2005 na dalje su sklepe
Ko drugom jamu kopa, trećom gumu pali

:bero2:

Offline loris46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: runner vx200, runner 50sp, Yamaha xj6
  • MojSetup: =)
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #923 : 23 Siječanj, 2011, 11:31:26 »
Faba ti imaš 16god s tobom nemam šta pričat,sad bokygs koliko ti imaš???I šta ti voziš????
a sada maki225, koliko ti imas? i sta ti vozis? hah
daj se malo uozbilji.
..PRODAJEM GILERU RUNNER VXR..HITNO!!

Offline maki 225

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://youtu.be/ATEi_P_i_MM
  • Mjesto: PŽ-okolica
  • Moj Skuter: SR 50 Sport
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Nema(serijala)
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #924 : 23 Siječanj, 2011, 11:34:28 »
Ja imam 20 i nevozim ništ (od starog)al to nije moje tako da necu pametovat bezveze kao ova djecurlija s 16 čovječe kakvo je on mogo iskustvo steći???A ti si ga našao branit s 15,de ajde jesam novi al bar nepametujem a ni vi nebi trebali...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #925 : 23 Siječanj, 2011, 11:42:02 »
mir bit ce šamarelice

Offline loris46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: runner vx200, runner 50sp, Yamaha xj6
  • MojSetup: =)
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #926 : 23 Siječanj, 2011, 11:50:33 »
Ja imam 20 i nevozim ništ (od starog)al to nije moje tako da necu pametovat bezveze kao ova djecurlija s 16 čovječe kakvo je on mogo iskustvo steći???A ti si ga našao branit s 15,de ajde jesam novi al bar nepametujem a ni vi nebi trebali...
gle, na svu nesrecu upoznao sam ljude koji sa 25god imaju pamet i razmisljanje teenagera od 15god..ne branim nikoga, samo ti pokusavam objasnit da nisi sad tu neki serif da ispitujes tko koliko ima godina i sta vozi..
15? ne, ja imam 13god i vozim passata..svakako!
..PRODAJEM GILERU RUNNER VXR..HITNO!!

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #927 : 23 Siječanj, 2011, 12:33:02 »
ajde balavurdijo ;D ;D ;D nemojte ovjde spama :jerk: :jerk: napravio sam temu novu i tamo odite raspravljat i ja skupa s vama :headbang: :headbang: :headbang:

http://www.mojskuter.com/forum/index.php/board,32.0.html

Offline filip190

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 186
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krasic
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #928 : 23 Siječanj, 2011, 12:44:14 »
o cem ti..kakvi problemi s fiatima i alfama...alfa je trostruko bolja od tih opela,hondi,škoda i sta ti ja znam...pogledaj samo brera,166,156,spider,159 ..ne pricaj gluposti..jtd je isto sta i tdi
ma o cem ti..osd hondi bi jedino uzeo akordicu type-s...sta fali alfinoj kvaliteti..kad honda napravi dizela sa 175 ks i potrosnjom 6 litara onda se javi...btw kolko cesto vidjas honde a kolko alfe pa gradu :sad1:

I zato je alfa bog i batina? Jer su izmislili takav motor?  :toothy3:
PS: Mercedes ima 250 cdi (2155ccm) motor sa 204ks i potrošnjom od 5 litara...  :laughing7:
Nemam ništa protiv alfe, lijep auto... sa (meni) bezveznim interijerom... i skupim održavanjem...
Za ovo ne mogu tvrditi, ali... čujem da se jako kvare, ali i ne moraju. Jako malo ljudi koje znam je zadovoljno s alfom... Ali ima onih i koji su zadovoljni.  :)
Na naftu se ore, a na benzin se vozi!

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #929 : 23 Siječanj, 2011, 12:45:24 »
Jako malo ljudi koje znam je zadovoljno s alfom... Ali ima onih i koji su zadovoljni:)

Tu sam  ;D

Offline brijac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Međimurje
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
  • Moja Kaciga: noname
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #930 : 23 Siječanj, 2011, 16:03:10 »
činjenica je da je 'gnojf' idealan auto za nekog ko nije zahtjevan i tko želi na najjeftiniji mogući način stići od A do B...ali!!!!clarkson je jednom rekao:talijan je stvoren da bi se kroz cijeli tjedan na njemu šarafilo,al kad ga provozam za vikend,da mi mater umre nebi mi skinuli smiješak s face  :toothy12: ..tema je bila alfa,ferrari ,maserati,lambo..
isto tako je činjenica da su odavno u industriji skužili da nema zarade od prodaje auta,već njihovih dijelova - mercedes se prvi pohvalio da zapošljava inžinjere koji dijelove projektiraju da izdrže točno određevi rok,predviđen servisnim intervalima...šef vw-a je javno izlajao da je golf jedinica 'greška' koja se nijednoj firmi koja želi zarditi nesmije desiti...nemožeš prodat auto i nadat se da će kupcu dosaditi pa će kupiti drugi..mora se auto raspasti,inače bi danas mercedes i golf radili 5 milja km bez generalke da su nastavili s razvojem i pouzdanošću modela iz 80-tih...
ja mislim da s tim razmišljanjem postaje besmislena rasprava o tome koji je auto bolji..pitanje je koji ti se sviđa i koji zadovoljava tvoje potrebe,bilo to udobnost,potrošnja,izgled ili performanse..
btw. činjenica je da je alfa imala sva četiri diska i pet brzina u seriji dok je bmw sanjao o autima...

Offline Go-Go RUNNER

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #931 : 23 Siječanj, 2011, 16:05:29 »
i mercedes w123 je imao sva 4 diska prije 35 godina, a vjerojatno su i stariji modeli imali Tako da u to netreba uopće ulaziti  :hello:

Offline maki 225

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://youtu.be/ATEi_P_i_MM
  • Mjesto: PŽ-okolica
  • Moj Skuter: SR 50 Sport
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Nema(serijala)
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #932 : 23 Siječanj, 2011, 16:13:08 »
i mercedes w123 je imao sva 4 diska prije 35 godina, a vjerojatno su i stariji modeli imali Tako da u to netreba uopće ulaziti  :hello:
Koja kajla...XDDD

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #933 : 23 Siječanj, 2011, 16:16:01 »
činjenica je da je 'gnojf' idealan auto za nekog ko nije zahtjevan i tko želi na najjeftiniji mogući način stići od A do B...ali!!!!clarkson je jednom rekao:talijan je stvoren da bi se kroz cijeli tjedan na njemu šarafilo,al kad ga provozam za vikend,da mi mater umre nebi mi skinuli smiješak s face  :toothy12: ..tema je bila alfa,ferrari ,maserati,lambo..
isto tako je činjenica da su odavno u industriji skužili da nema zarade od prodaje auta,već njihovih dijelova - mercedes se prvi pohvalio da zapošljava inžinjere koji dijelove projektiraju da izdrže točno određevi rok,predviđen servisnim intervalima...šef vw-a je javno izlajao da je golf jedinica 'greška' koja se nijednoj firmi koja želi zarditi nesmije desiti...nemožeš prodat auto i nadat se da će kupcu dosaditi pa će kupiti drugi..mora se auto raspasti,inače bi danas mercedes i golf radili 5 milja km bez generalke da su nastavili s razvojem i pouzdanošću modela iz 80-tih...
ja mislim da s tim razmišljanjem postaje besmislena rasprava o tome koji je auto bolji..pitanje je koji ti se sviđa i koji zadovoljava tvoje potrebe,bilo to udobnost,potrošnja,izgled ili performanse..
btw. činjenica je da je alfa imala sva četiri diska i pet brzina u seriji dok je bmw sanjao o autima...
:icon_thumright: :icon_thumright:

Offline brijac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Međimurje
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
  • Moja Kaciga: noname
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #934 : 23 Siječanj, 2011, 16:19:43 »
i mercedes w123 je imao sva 4 diska prije 35 godina, a vjerojatno su i stariji modeli imali Tako da u to netreba uopće ulaziti  :hello:
ja ti govorim o alfama iz pedesetih  :frajer:
edit: 60' je čini mi se prva izašla... u to vrijeme se mercedes vozio s motorima od barem 3litre i mjenjačem s 3 brzine  :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 23 Siječanj, 2011, 17:27:54 brijac »

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #935 : 23 Siječanj, 2011, 16:21:43 »
ne znam kakvog smisla ima se prepirati ovdje kad je vecina ovog foruma zadrti vau vau fan...ja bi njemca zajedno s francuzom zadnjeg uzeo, prije tog redom idu amerikanac, talijan, japanac...

tih prica s alfama sam se naslusao pun k**ra* i toliko su izfurane da ni same ne drze vodu vise...zato ih i ima toliko po cestama...
sad mi samo fali da mi netko kaze zasto volis amerikance kad ni u zavoj ne mogu skrenut kako treba...zato jer je gust i imas osjecaj ko da vozis tenk a ne g#vn% omotano limenom folijom...

Offline Go-Go RUNNER

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #936 : 23 Siječanj, 2011, 16:22:49 »
Koja kajla...XDDD

netrebaš se stidit  :icon_thumright:

ja ti govorim o alfama iz pedesetih  :frajer:

ma nema frke, moram provjeriti koji je mercedes prvi imao, ali siguran sam da su imali i modeli prije w123
 :)

Offline brijac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Međimurje
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
  • Moja Kaciga: noname
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #937 : 23 Siječanj, 2011, 16:37:03 »
ne znam kakvog smisla ima se prepirati ovdje kad je vecina ovog foruma zadrti vau vau fan...ja bi njemca zajedno s francuzom zadnjeg uzeo, prije tog redom idu amerikanac, talijan, japanac...

tih prica s alfama sam se naslusao pun k**ra* i toliko su izfurane da ni same ne drze vodu vise...zato ih i ima toliko po cestama...
sad mi samo fali da mi netko kaze zasto volis amerikance kad ni u zavoj ne mogu skrenut kako treba...zato jer je gust i imas osjecaj ko da vozis tenk a ne g#vn% omotano limenom folijom...
:icon_thumright: sirovina

Offline luka ns

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Malaguti Madison
  • Moja Kaciga: AIROH
  • MojSpuh: je šupalj
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #938 : 23 Siječanj, 2011, 17:34:51 »
I zato je alfa bog i batina? Jer su izmislili takav motor?  :toothy3:
PS: Mercedes ima 250 cdi (2155ccm) motor sa 204ks i potrošnjom od 5 litara...  :laughing7:
Nemam ništa protiv alfe, lijep auto... sa (meni) bezveznim interijerom... i skupim održavanjem...
Za ovo ne mogu tvrditi, ali... čujem da se jako kvare, ali i ne moraju. Jako malo ljudi koje znam je zadovoljno s alfom... Ali ima onih i koji su zadovoljni.  :)

alfa nema sigurno skuplje odrzavanje od mercedesa..btw. na mercedesima su do 2002 godine limarije odlazile svake godine poslje zime farbanje..al nea veze svako ima svoj ukus
Ko drugom jamu kopa, trećom gumu pali

:bero2:

Offline filip190

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 186
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krasic
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #939 : 23 Siječanj, 2011, 17:54:34 »
i mercedes w123 je imao sva 4 diska prije 35 godina, a vjerojatno su i stariji modeli imali Tako da u to netreba uopće ulaziti  :hello:

Davne 1961. su uvedena sva 4 diska u MB 220SE...
Vidim da nisam jedini na mb forumu, vec si postavio pitanje...  :icon_biggrin:

alfa nema sigurno skuplje odrzavanje od mercedesa..btw. na mercedesima su do 2002 godine limarije odlazile svake godine poslje zime farbanje..al nea veze svako ima svoj ukus

Bolje limarija, nego mašina.  A i tu izjavu možeš okačit mačku o rep, sve ovisi o održavanju auta... Imam trenutno A klasu iz 2001, istina je - nema apsolutno nikakve zaštite osim šta je podnica pokrivena kompletna plastikom, ali auto nije nigdje trul ni hrđav...al dobro, isto ovisi i o održavanju... ima tek 100t.... Problema sa hrđom je bilo na w210 (1995-2002) :toothy12:
Al dobro, ja za svog mercedesa kupim sve svjećice za 100-150kn, kolko iste dodju za alfu? Pogotovo za one T-spark modele...  :toothy3:
Mercedesu uopće nije skupo održavanje jer ništa ne odlazi, a ne govorim ti to bezveze... Stari svako malo mjenja aute, pa vjeruj mi imao sam ih zbilja puno...
Tipa 190D 2,5 koji je kod mene napravio 1 100 000km, prodana je prije 5 godina ,bila je u jako dobrom stanju... a još i dan danas vozi... i puni kilometre i prolazi eko-test  :icon_biggrin: ...
Trenutno imam E 200 koji je nedavno napunio 400 000km, jedini kvar je bila vodena pumpa... A za motor mogu reć da je tek sad u naponu snage... Svi koji vide stanje auta se čude kad vide kolko piše na satu... Jer ni volan, ni ručica mjenjača nisu izlizani...

Mercedes je inovativan brand, tak da je normalno da prvih 2 godine uvijek ima tvorničkih greški.... koje većinu MB otklanja u svom trošku... a da ne govorim za ISP( 5 godina besplatnog održavanja) poslije kupnje vozila...  Nova S-klasa ima više mikročipova nego bojni avion... pa mora se tu nešto pokvarit...
Danas svi aute rade da izdrže 10 godina... Baš svi proizvođači... Najveća zarada je na popravcima i na rezervnim djelovima...

Mafija sused, mafija...  :toothy3:
Na naftu se ore, a na benzin se vozi!