Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: motohappening 12.10.2008  (Posjeta: 30895 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #160 : 14 Listopad, 2008, 20:09:00 »
ma jasno mi je da hoće pogotovo na špagetarima zaraditi! ali zašto onda ne naplate odmah 36 kuna?
meni to nekako "kad smo ih već jednom ogulili ajmo još jednom"

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #161 : 14 Listopad, 2008, 20:16:02 »
ma jasno mi je da hoće pogotovo na špagetarima zaraditi! ali zašto onda ne naplate odmah 36 kuna?
meni to nekako "kad smo ih već jednom ogulili ajmo još jednom"

ma pusti ih.Đuro je zajeban igrac i lovator.A kad treba stazu malo obnovit jer je svakim danom sve gora i gora onda se nema novaca.Katastrofa. :mad0260:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #162 : 14 Listopad, 2008, 20:21:00 »
istina, oko staze kao da je nato imao vježbe sa tenkovima, wc u nikakvom stanju i smrdi gore nego luna sa 5% mješavinom! jedini + su im hrpa dobrih cura i mašina

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #163 : 14 Listopad, 2008, 20:28:57 »
istina, oko staze kao da je nato imao vježbe sa tenkovima, wc u nikakvom stanju i smrdi gore nego luna sa 5% mješavinom! jedini + su im hrpa dobrih cura i mašina

ajde bar to ak nis drugo da bar mozemo nesto posteno gledat ak to nemozemo imat. :icon_tongue:

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #164 : 14 Listopad, 2008, 21:56:51 »
istina, oko staze kao da je nato imao vježbe sa tenkovima, wc u nikakvom stanju i smrdi gore nego luna sa 5% mješavinom! jedini + su im hrpa dobrih cura i mašina

ajde bar to ak nis drugo da bar mozemo nesto posteno gledat ak to nemozemo imat. :icon_tongue:


nemres  :toothy9:
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #165 : 14 Listopad, 2008, 23:35:26 »
"u pravu si.al kaj mogu kad me dhorvat provocira a lijepo sam mu rekao da se necu utrkivat a tak i tak zna da ce izgubit. "
Dottore, jel' ovo trebalo bit pomirljivo  ??? Nije baš nešto, ali ajd'  :laughing7:

Nemojte se prepucavat na cesti !
Moja je generacija mogla griješiti... kad sam ja počinjao, kad sam preletio na suprotnu polovicu ceste, umirio bi motor (moped Tomosaki   :icon_biggrin: ) i vratio se na svoju polovicu ceste...
Auto je prolazio svakih sat vremena jedan ...  :laughing11:
Vi si to ne možete priuštit... sada je promet toliki, da svakako podletiš pod nekog... promet je neprekinutog intenziteta veći dio dana (i noći)...
Zato i jesu pune "crne kronike"... većinom (još) neiskusni, a skuteri bijesni (bar dvostruko brži i startniji od Tomosovih Automatic-a i APN-a), a s malim kotačićima, koji sasvim drukčije podnašaju neravnine (da napišem: i ne podnašaju ih ! A time automatski ne opraštaju greške neiskusnih !! )...
Live to ride, ride to live

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #166 : 14 Listopad, 2008, 23:45:16 »
Da ne bi netko od vas stigao 30 godina ranije...  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :laughing7:
A onda zadnji ima manje ručkova za plaćat...  ;D :laughing7: ;D
A vi, donori, samo (po)žurite... imali bi mnogi koristi od vas (samo potpišite karticu, da u bolnici ne gube vrijeme pregovarajući sa roditeljima) ...

Ponašate se k'o je..ni napaljeni teenage-eri... dajte malo pameti u ludaru, i uživajte u vožnji... tko se želi utrkivati neka iznajmi stazu na Grobniku !!! Ako nemate za platit stazu, onda to ne radite na javnoj prometnici !!!
A ne, da, kad izgubite kontrolu i podletite nekom kamiondžiji pod kola, unesrećite čovjeka, koj,i ni kriv ni dužan, radi svoj posao ...
Ili mislite da se to vama ne može desiti... puna su groblja takvih, kojima se to isto nije moglo desiti (da izgube kontrolu i podlete pod nekog, iz suprotnog smjera) !!!
Derišta !!!


Gle, shvaćamo mi svi tebe  :icon_thumright:

Dottore se javlja a on bude prvi pod kamijonom završil ak se ne smiri malo. @Dottore kolko put ti mene čekaš kad se vozimo po gradskim gužvama... Jer ono kaj ti radiš je samoubojstvo a ne vožnja među autima... Veliš da imaš dobru procjenu i talent... Al ovde definitivno NE vrijedi ono pravilo ko ne riskira taj ne profitira! Jer treba samo jedna mala mrlja od ulja ili nećega dok ideš među aute nagnut pod kutom i ko zna kaj se može desit...

Zato sam i reko Priobalna cesta! @Genesis, vjerojatno neznaš, to ti je jedna jako slabo prometna ravnica duga par kilometra uz obalu save sa odličnom cestom... Kad se voziš fol gas sa skuterom postane ti dosadno kolko je ravna i uopće nemaš osjećaja da se voziš tak brzo... Tamo sam ih pozval jer je to valjda najsigurnije mjesto u Zagrebu za mini race... Inače nisam baš previše za ganjanja "u nepoznato"... Stisnem gas di vidim da se mogu popelat... I to je to  :icon_thumright:

Pozdrav!
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #167 : 15 Listopad, 2008, 00:32:27 »
Ja vas neću naučit, ako to vi sami ne želite shvatiti...  :dontknow:
Ispadam kao netko, tko ima puno soli, za istresati po vašoj pameti  ;D :icon_biggrin: ;D
Definiraj mi ono "Vozi:divlje"... pa ono ispod avatara: "Divljak"
Je li ti to "image" za osvajanje cura, jer mirni dečki slabo kotiraju, ili se tako ponašaš u prometu  :icon_scratch:

Ja samo znam, da sve frendice, iz mog moto kluba, mene traže da ih vozim doma, ili kad treba negdje... znaju, da će se vozit polako (pa, ako se neko njesra i dogodi, imaju šanse)...
Naravno da ima djevojaka, koje pali adrenalin na opasnoj vožnji, ali probajte ih  (većinu ostalih) ne "plašit" (voziti umjereno)...
Začudili bi se, koliko bi cura bilo spremno sjesti iza vas, kad vas pukne glas da pažljivo vozite...

Ali... sorry dežurni moderator, otišli smo u off u 3 mačke piterine...  :toothy3:
Neću više, škole mi !  :icon_biggrin:


« Zadnja izmjena: 15 Listopad, 2008, 00:36:01 Genesis051 »
Live to ride, ride to live

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #168 : 15 Listopad, 2008, 00:43:34 »
@Dottore Veliš da imaš dobru procjenu i talent...
to provlacenje izmedju auta mi nije jasno?? Imas procenu, talenat, osecaj?? Talenat?? Da li to moze da se nazove talentom?? NE!! Definitivno! Dovoljno je da neko skrene ne gledajuci u retrovizor, ti si PATOS!! A danas se desava mnooogo takvih nesreca, krenes da pretices i uleti ti u putanju, gde ces, sta ces, ne mozes nista!! ;)
I ja se provlacim ponekad, ali samo kada kolona stoji, mada me i tada strah, i pokusam da dam do znanja vozacima da sam pored (iza) njih!
Tak da dottore get down ;)
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #169 : 15 Listopad, 2008, 01:00:13 »
@Dottore Veliš da imaš dobru procjenu i talent...
to provlacenje izmedju auta mi nije jasno?? Imas procenu, talenat, osecaj?? Talenat?? Da li to moze da se nazove talentom?? NE!! Definitivno! Dovoljno je da neko skrene ne gledajuci u retrovizor, ti si PATOS!! A danas se desava mnooogo takvih nesreca, krenes da pretices i uleti ti u putanju, gde ces, sta ces, ne mozes nista!! ;)
I ja se provlacim ponekad, ali samo kada kolona stoji, mada me i tada strah, i pokusam da dam do znanja vozacima da sam pored (iza) njih!
Tak da dottore get down ;)

Da imaš vxr sa serdarevićem promijenio bi stil vožnje :frajer:
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #170 : 15 Listopad, 2008, 01:15:25 »
Imas procenu, talenat, osecaj?? Talenat?? Da li to moze da se nazove talentom?? NE!! Definitivno!

Da imaš vxr sa serdarevićem promijenio bi stil vožnje :frajer:

2Odwaljivač:
Naravno da NE, i to definitivno !  :frajer: To je samo velika hrpa sreće, pa... dok ide-ide !
2exfreerider:
Nijedan Serdarević ni Akrapovič, ni bilo koji drugi "ič" (ić), te neće spasit, kad uđeš negdje u sendv između 2 kamiona, jer budeš mislio da ćeš proć'...
Pa što ako imaš 200 ccm sa bilo kakvim preradama... ljudi kupe custome/choppere od 650-2000 ccm, pa naprave preradu koja pređe cijenu samog tvorničkog motora, pa opet ne promijene stil vožnje...



« Zadnja izmjena: 15 Listopad, 2008, 01:17:11 Genesis051 »
Live to ride, ride to live

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #171 : 15 Listopad, 2008, 09:35:26 »
kaj se brinete.ne vozim ne ni ja bas cijelo vrijeme medju autima ko divljak.dodje mi nekad da se malo ispusem ili kad mi se negdje zuri ali to je stvarno rijetko.Kak se tu pise ja sam na kraju ispao najveci divljak a to nije istina.Volim se nekad brzo vozit al ipak sam i nekoliko puta pao sa motora tak da znam kak je to tak da se uvijek vozim sa nekim laganim oprezom. :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 15 Listopad, 2008, 09:37:42 2TDottore »

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #172 : 15 Listopad, 2008, 10:59:08 »
kaj se brinete.ne vozim ne ni ja bas cijelo vrijeme medju autima ko divljak.dodje mi nekad da se malo ispusem ili kad mi se negdje zuri ali to je stvarno rijetko.Kak se tu pise ja sam na kraju ispao najveci divljak a to nije istina.Volim se nekad brzo vozit al ipak sam i nekoliko puta pao sa motora tak da znam kak je to tak da se uvijek vozim sa nekim laganim oprezom. :icon_biggrin:

Rijetko kad...  :icon_thumright:

Ili bolje rečeno svaki drugi put kad smo zajedno u zagrebu!  :angry7:

Izgleda da nisi dost puta još opal s motora da shvatiš... Čoveće ja sam se smiril ko nikad od ovog zadnjeg...  :-[
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #173 : 15 Listopad, 2008, 12:34:01 »
Tko ne vjeruje neka posudi skut sa serdarevićem gore i neka napravi krug po gradu pa da vidi kako se auti samo razilaze a ti po gasu :headbang:

Neće te spasiti 100% ali jaaako puno pomaže :frajer:
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #174 : 15 Listopad, 2008, 14:03:16 »
Vozim brzo tamo di mogu - da. Divljanje u gradu me kostalo, sad mi je zao skutera pa sam se smirio - jer glancam ga svaki drugi dan, dajem puno novaca u njega i onda im je jednostavno glupo da taj visemjesecni trud unistim sa nepromisljenom voznjom. Ne vozim u gradu sad 30 ili 40, al definitivno vise ne ulijecem između autiju, ne letim u škarice itd. I mogu rec da se ne isplati. Neki dan neki lik sa skuterom, divlja, skoro pogine, ja vozim normalno, al ono, na nekim djelovima i 70 na sat. I di je stigao? Na crveno svijetlo na semaforu i ja stanem iza njega. Nije nis napravio, u isto vrijeme cemo stic i ja i on. Kad se vi fakeri ponapadate, i kad ulozite truda u styling skutera, nece vam bit do divljanja po gradu. Da ne kazem kakve posljedice na zdravlje mogu imati padovi, jer nije problem past, problem je sta kad padnes u spici prometa jos imas mogucnost da te pregazi kamion, auto ili tramvaj. Onda vam nece bit spasa.

Ispricavam se na offtopicu.
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #175 : 15 Listopad, 2008, 18:51:41 »
Meni je gušt divljati po gradu iako se nekad poslije pitam šta mi je to trebalo ali gušti su gušti :frajer:
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #176 : 15 Listopad, 2008, 21:02:09 »
Mislim da bi bilo dosta offa...

Ako neko ima nes pametnog za prokomentirati oko susreta ok..i neke slike metnuti..

za ostale stvari otvoriten ove teme ak ste zeljni diskusija...
Under construction...

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #177 : 16 Listopad, 2008, 00:46:06 »
Da imaš vxr sa serdarevićem promijenio bi stil vožnje :frajer:
NE bih!! Samo bih isao brze na mestu gde mi to uslovi dozvoljavaju ;)
sry bendzo
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·