Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: motohappening 12.10.2008  (Posjeta: 31087 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #140 : 13 Listopad, 2008, 20:46:20 »


robi prijavit ču te komadu ma štoviše izbacit ču te van iz hiže i uselit knjoj.za ovo imaš crvenu krpu na čelu.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #141 : 13 Listopad, 2008, 20:49:06 »
e mrc, jesi li ovo bio i ti na grobniku?
kako je tribina izdržala?

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #142 : 13 Listopad, 2008, 20:51:59 »
ne nisam mora da si me zamijenio ipak moja mješina nije tako velika.zato pazi kaj delaš još uvijek imaš crvenu krpu na tikvi.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #143 : 13 Listopad, 2008, 20:52:53 »
 :laughing7: :laughing7:  sva sreca pa su jace fosne postavljene  :laughing7: :laughing7:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #144 : 13 Listopad, 2008, 20:55:08 »
 :toothy10:
jesi vidio kako se rastavio ovaj motor?
čak su se i satovi razletili i stali na 33100 pređenih kilometara!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #145 : 13 Listopad, 2008, 20:58:30 »


Ova mi fosna nije bas ravna  :laughing6:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #146 : 13 Listopad, 2008, 21:13:19 »
e da u onoj hrpi motora sam uspio naći ali skroz slučajno i manu od našeg zapuđanca!


Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4123
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #147 : 13 Listopad, 2008, 21:16:47 »
Al uživo bolje izlgeda  :toothy9:        > desna tipka view image  :hello:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #148 : 13 Listopad, 2008, 21:23:44 »
daj nek netko napise na slici tko je ko ,da vidim tog famoznog slowridera  :toothy12: :toothy12: :headbang:

ja neznam o kojem ti slowrideru pricas.ja poznam jednog al taj se vozi ko manijak i tera roxa ko vrag gresnu dusu i ne opravdama svoj nadimak tak da vjerojatno ne mislimo na istog pa necu stavit sliku. :icon_tongue: :laughing11:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #149 : 13 Listopad, 2008, 22:29:35 »
Pa zato sam ja dolje i išo sam, a ti serronja bi se i mogel javit na mobitel  :icon_tongue: :icon_tongue:

Nisam platio mob i iskopcali mi pretplatu...nisam ti zato odg na sms...a nisi me zvao jer bi inace dobio sms ono tko je zvao a ja nisam nist dobil...Ivana je bila kraj mene pa ak meni ne vjerujete pitajte nju

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #150 : 13 Listopad, 2008, 23:10:50 »
Ajde, Robert... ti si ozbiljan tip, valjda možeš shvatit da su "bježali" napred... Ne moraš se zato ljutiti na njih...
I ja sam prošao Gorski Kotar sam, sa Runnericom 50 ccm... u koje doba želiš (?)... Inače mi je najomiljenije između 23:30 (Lučko - početak stare karlovačke) - (oko) 03:30 h (kući, u dvorištu) ...  :icon_biggrin: ;D :icon_biggrin: 
Tako sam 2x dolazio iz Zgb-a !!! Jedina "garancija" protiv problema s motorom mi je HAK-ova iskaznica... ma zabole me za probleme s motorom (skuterom)... nek oni mene otpreme doma kad stane, pa ću ja lako to naknadno rješavati...
A to, što mogu "nestati u noći" (negdje sletiti s ceste - nije važno iz kog razloga), to je ionako stvar sreće, i, u manjem sam riziku, sam-samcat kroz šume, nego u "gradskoj džungli", u svakodnevnom prometu...  :laughing7:


« Zadnja izmjena: 13 Listopad, 2008, 23:12:58 Genesis051 »
Live to ride, ride to live

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #151 : 14 Listopad, 2008, 00:16:49 »
daj nek netko napise na slici tko je ko ,da vidim tog famoznog slowridera  :toothy12: :toothy12: :headbang:

ja neznam o kojem ti slowrideru pricas.ja poznam jednog al taj se vozi ko manijak i tera roxa ko vrag gresnu dusu i ne opravdama svoj nadimak tak da vjerojatno ne mislimo na istog pa necu stavit sliku. :icon_tongue: :laughing11:

Baš zato opravdava svoj nadimak  :toothy3:

Znači još se ja najsporije vozim od nas trojice: dottore, slow i ja

Al mi nije jasno zakaj niste za race onda?  :icon_scratch:
Kužim dottore da je tebe strah... ali slow?  :icon_tongue:

Bumo se mi našli već... jer danas mi je skroz sve crklo, uopće svjetla ne rade više  :angry7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #152 : 14 Listopad, 2008, 11:13:34 »
daj nek netko napise na slici tko je ko ,da vidim tog famoznog slowridera  :toothy12: :toothy12: :headbang:

ja neznam o kojem ti slowrideru pricas.ja poznam jednog al taj se vozi ko manijak i tera roxa ko vrag gresnu dusu i ne opravdama svoj nadimak tak da vjerojatno ne mislimo na istog pa necu stavit sliku. :icon_tongue: :laughing11:

Baš zato opravdava svoj nadimak  :toothy3:

Znači još se ja najsporije vozim od nas trojice: dottore, slow i ja

Al mi nije jasno zakaj niste za race onda?
  :icon_scratch:
Kužim dottore da je tebe strah... ali slow?  :icon_tongue:

Bumo se mi našli već... jer danas mi je skroz sve crklo, uopće svjetla ne rade više  :angry7:

gle ak oces race nadjemo se u karlovcu i nabacimo race kroz gorski kotar pa ko zadnji dodje do grobnika placa rucak.jel oces tako.jebao te drag race.tak se i moja baba zna vozit 300 na sat.


Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #153 : 14 Listopad, 2008, 17:00:50 »
Da ne bi netko od vas stigao 30 godina ranije...  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :laughing7:
A onda zadnji ima manje ručkova za plaćat...  ;D :laughing7: ;D
A vi, donori, samo (po)žurite... imali bi mnogi koristi od vas (samo potpišite karticu, da u bolnici ne gube vrijeme pregovarajući sa roditeljima) ...

Ponašate se k'o je..ni napaljeni teenage-eri... dajte malo pameti u ludaru, i uživajte u vožnji... tko se želi utrkivati neka iznajmi stazu na Grobniku !!! Ako nemate za platit stazu, onda to ne radite na javnoj prometnici !!!
A ne, da, kad izgubite kontrolu i podletite nekom kamiondžiji pod kola, unesrećite čovjeka, koj,i ni kriv ni dužan, radi svoj posao ...
Ili mislite da se to vama ne može desiti... puna su groblja takvih, kojima se to isto nije moglo desiti (da izgube kontrolu i podlete pod nekog, iz suprotnog smjera) !!!
Derišta !!!
« Zadnja izmjena: 14 Listopad, 2008, 17:11:24 Genesis051 »
Live to ride, ride to live

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #154 : 14 Listopad, 2008, 18:34:20 »
Da ne bi netko od vas stigao 30 godina ranije...  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :laughing7:
A onda zadnji ima manje ručkova za plaćat...  ;D :laughing7: ;D
A vi, donori, samo (po)žurite... imali bi mnogi koristi od vas (samo potpišite karticu, da u bolnici ne gube vrijeme pregovarajući sa roditeljima) ...

Ponašate se k'o je..ni napaljeni teenage-eri... dajte malo pameti u ludaru, i uživajte u vožnji... tko se želi utrkivati neka iznajmi stazu na Grobniku !!! Ako nemate za platit stazu, onda to ne radite na javnoj prometnici !!!
A ne, da, kad izgubite kontrolu i podletite nekom kamiondžiji pod kola, unesrećite čovjeka, koj,i ni kriv ni dužan, radi svoj posao ...
Ili mislite da se to vama ne može desiti... puna su groblja takvih, kojima se to isto nije moglo desiti (da izgube kontrolu i podlete pod nekog, iz suprotnog smjera) !!!
Derišta !!!


tocno :icon_thumright:
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #155 : 14 Listopad, 2008, 19:12:37 »

pa od kad placaju motoristi happening. :sad1:

Na Grobničkom polju (ali ne uz stazu, nego kraj aerodromske zgrade) možeš doć' na moto-susret (npr. MK Muff Divers, polovicom kolovoza, mogu potvrdit datum u proljeće, kad ga "definiramo") (čak i sa skutom), a da ne platiš upad... a automotodrom se uvijek plaća(o)... samo iznimno ne, kad pojedini (auto)moto klubovi zakupe samu stazu za neke treninge... onda je, ustvari, slobodan ulaz skroz do iza boksova, a zaštitari čuvaju samo stazu... ali to je rijetko...
Live to ride, ride to live

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #156 : 14 Listopad, 2008, 19:53:18 »
ali sranje je da duplo naplaćivaju ulaz! na početku ti drapnu 25 kuna pa onda ako hoćeš unutra do onih recimo restorana ili wc-a moraš još jednom 11 kuna platiti i dobiješ onaj najskuplji komad papira!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #157 : 14 Listopad, 2008, 20:00:49 »
Da ne bi netko od vas stigao 30 godina ranije...  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :laughing7:
A onda zadnji ima manje ručkova za plaćat...  ;D :laughing7: ;D
A vi, donori, samo (po)žurite... imali bi mnogi koristi od vas (samo potpišite karticu, da u bolnici ne gube vrijeme pregovarajući sa roditeljima) ...

Ponašate se k'o je..ni napaljeni teenage-eri... dajte malo pameti u ludaru, i uživajte u vožnji... tko se želi utrkivati neka iznajmi stazu na Grobniku !!! Ako nemate za platit stazu, onda to ne radite na javnoj prometnici !!!
A ne, da, kad izgubite kontrolu i podletite nekom kamiondžiji pod kola, unesrećite čovjeka, koj,i ni kriv ni dužan, radi svoj posao ...
Ili mislite da se to vama ne može desiti... puna su groblja takvih, kojima se to isto nije moglo desiti (da izgube kontrolu i podlete pod nekog, iz suprotnog smjera) !!!
Derišta !!!


u pravu si.al kaj mogu kad me dhorvat provocira a lijepo sam mu rekao da se necu utrkivat a tak i tak zna da ce izgubit.

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #158 : 14 Listopad, 2008, 20:04:08 »
da, 36kn ti treba za pristup na sve površine pored staze, a gle to je 5€, talijanu je jeftina piva u kafani tako da ono...a na točno takvu klijentelu gađa Đuro...
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #159 : 14 Listopad, 2008, 20:07:46 »
da, 36kn ti treba za pristup na sve površine pored staze, a gle to je 5€, talijanu je jeftina piva u kafani tako da ono...a na točno takvu klijentelu gađa Đuro...

onda nek ciganima talijanima naplacuje 5eura a ak treba i 10 a nas nek pusti po nekoj simbolicnoj cifri jer tak i tak nema bas neke zarade od ulaznica nego od treninga i utrka.