Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aprilia area  (Posjeta: 613 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
aprilia area
« : 23 Srpanj, 2008, 22:58:25 »
zanima me di se fixira mortizer na masinu....
htio bi to napravit na sr50... izgledalo bi predobro.
🙈

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: aprilia area
« Odgovori #1 : 23 Srpanj, 2008, 23:08:25 »
centralni amortizer na foru gp1... kolko mi se cini da mu je amortizer zasarafljen na sredisjni greben i nosac masine(gore)
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: aprilia area
« Odgovori #2 : 24 Srpanj, 2008, 14:06:23 »
area ima drugacije... listam po netu i neuspjevam bas nac puno... primjetio sam na blokovima morini. da imaju na svakom bloku kao dva nosaca jedan ispred drugog. pa predpostavljam da se na to fixira nosac mortizera od masine a negdje na rami ima fixsator i to je to. . iz zahebancije sam stavio komad drva da drzi ramu i sr izgleda prekrasno... bas joj je visak ovaj mortizer  :happy3:

mislim da sam i nasao kak ide. i da uopce nema mortizer nego ima pomocu selen blokova jer mina ima gore nosace i gledam vidim na svakoj skoro selen blokove dole povezane sa sipkom na blok.  sad kad cu raskopat sr-ku cu pogledat di bi se dalo to ubacit.
« Zadnja izmjena: 24 Srpanj, 2008, 14:23:05 ive_91 »
🙈