Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sad pak trese SF2, pogledati na 3. zajte  (Posjeta: 4945 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Problem sa pežotom i kako spojit neonku preko kontakta
« Odgovori #20 : 21 Srpanj, 2008, 21:09:07 »
samo skini casicu i na kompresor propusi dizne i sve rupice na karbu sto postoje...tako se cisti....mene bi bilo sramota ocistit karb za 230kn
Covjek nezna,treba mu reci...kad mu kazete fala bogu da ce solo probati nego da da 200 kuna...

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sa pežotom i kako spojit neonku preko kontakta
« Odgovori #21 : 21 Srpanj, 2008, 21:51:15 »
Je, a kaj poslje, kak sam i ja to prvi put u životu rastavio skuter onak mislim jednostavno, i problemi, jeedva sam ga zapalio i sad ne radi kak treba, bolje prepustit stručnim osobama, ili ako je neko već naučio kako to ide i ima iskustva a ne ovako ko ja sam dirat to

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Problem sa pežotom i kako spojit neonku preko kontakta
« Odgovori #22 : 22 Srpanj, 2008, 06:26:43 »
Ak covijek oce preko kontakta on nek si slozi tak..uzmi multimetar ili voltmetar i mjeris na bravi di imas + kad das kontakt..i na tu zicu psojis + od neonke a minus priserafis negdje na ramu ili na - od akumulatora....
Under construction...

Offline sax

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 466
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot SF2
  • MojSetup: Nema
  • MojSpuh: Leo Vince
Odg: Problem sa pežotom i kako spojit neonku preko kontakta
« Odgovori #23 : 22 Srpanj, 2008, 06:45:09 »
samo skini casicu i na kompresor propusi dizne i sve rupice na karbu sto postoje...tako se cisti....mene bi bilo sramota ocistit karb za 230kn
kod mene je jos bio problemcic sa diznom jer je nisu mogli skinut.majstor prije je sj#bo navoj psu se malo zezali sa tim,i nova dizna pa ti to dode 230kn

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sa pežotom i kako spojit neonku preko kontakta
« Odgovori #24 : 22 Srpanj, 2008, 12:03:35 »
Ak covijek oce preko kontakta on nek si slozi tak..uzmi multimetar ili voltmetar i mjeris na bravi di imas + kad das kontakt..i na tu zicu psojis + od neonke a minus priserafis negdje na ramu ili na - od akumulatora....

Bi ja i imam multimetar al se ispraznila baterija u njemu, a to je ona mala 12v ne znam di ju nabavit

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Problem sa pežotom i kako spojit neonku preko kontakta
« Odgovori #25 : 22 Srpanj, 2008, 16:11:58 »
ima po svakavim ducnaima..cipoteka..kod urara...i svakom malo bolje opremljenom ducanu s tehnikom...
Under construction...

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sa SPIDFAJTOM neće zapalit nakon što stoji 15ak sati
« Odgovori #26 : 22 Srpanj, 2008, 18:52:00 »
Evo opet je ovaj problem kaj neće zapalit nakon što stoji, i imam osjećaj da neće ni sutra nestati jel ima netko ideju zašto

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Problem sa SPIDFAJTOM neće zapalit nakon što stoji 15ak sati
« Odgovori #27 : 22 Srpanj, 2008, 18:58:18 »
Mozda je chok (ako je elektricni) otiso i nemas dovoljno bogatu smjesu da bi upalio skuter.
Nadam se da palis skuter bez gasa jer ako ga dajes, samo dodatno osiromasujes smjesu

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sa SPIDFAJTOM neće zapalit nakon što stoji 15ak sati
« Odgovori #28 : 22 Srpanj, 2008, 22:05:34 »
Tako je palim bez gasa, neko vrijeme pokušavam ali onda probam malo i sa gasom pa opet neće, kao što sam reko slowrideru na pm, neće zapalit dok ne nalijem malo benzina u cilindar, a sad mu je trebalo samo 6 sati nevoženja da prestane palit

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Problem sa SPIDFAJTOM neće zapalit nakon što stoji 15ak sati
« Odgovori #29 : 22 Srpanj, 2008, 22:07:58 »
on je dirao i ler gas,mozda ga je previse odvrnuo pa nece da upali

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sa SPIDFAJTOM neće zapalit nakon što stoji 15ak sati
« Odgovori #30 : 22 Srpanj, 2008, 22:25:41 »
Poslje sam i vratio lergas pa je opet isto sranje bilo

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sa SPIDFAJTOM neće zapalit nakon što stoji 15ak sati
« Odgovori #31 : 23 Srpanj, 2008, 11:04:02 »
Danas je nekim čudom zapalio ujutro, jer je bio zašarafljen lergas do kraja, palio sam na anlaser i bez gasa, trebalo je neko vrijeme  da zapali(cca 5sec). Kako sad riješiti tresenje skutera, vrtenje kotača u leru, i preogromnu potrošnju, jučre napravio đir tu ppo selu progutalo trećinu spremnika

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Problem sa SPIDFAJTOM neće zapalit nakon što stoji 15ak sati
« Odgovori #32 : 23 Srpanj, 2008, 11:35:02 »
vrtenje kotaca u leru...pa smanji mu ler gas

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sa SPIDFAJTOM neće zapalit nakon što stoji 15ak sati
« Odgovori #33 : 23 Srpanj, 2008, 12:18:52 »
moj stajo jucer oko 24sata i kad sam ga upalil,i to iz prve na alnaser i prvi mi se put dogodilo tak kad je hladan da je radil na leru,i to je normalno radil kak treba...

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sa SPIDFAJTOM neće zapalit nakon što stoji 15ak sati
« Odgovori #34 : 23 Srpanj, 2008, 13:25:17 »
vrtenje kotaca u leru...pa smanji mu ler gas
Je al ak smanjim opet mi se nebude htio upalit

Offline kOvA[SP2]

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Aprilia Area 51
  • Moja Kaciga: Arai King
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Problem sa SPIDFAJTOM neće zapalit nakon što stoji 15ak sati
« Odgovori #35 : 23 Srpanj, 2008, 14:12:23 »
smanji ga onda kad ga upalis ..

i provjeri da li ti je vakum iz karburatora spojen na onu pumpicu odakle ti ide gorivo pa zato nece da vuce gorivo ... ???

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Problem sa SPIDFAJTOM neće zapalit nakon što stoji 15ak sati
« Odgovori #36 : 23 Srpanj, 2008, 15:02:26 »
vrtenje kotaca u leru...pa smanji mu ler gas
Je al ak smanjim opet mi se nebude htio upalit

Pa serafic ler gasa samo pomakne klipic u fergazeru, a to dobijes i ako das mrvicu gasa

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sa SPIDFAJTOM neće zapalit nakon što stoji 15ak sati
« Odgovori #37 : 23 Srpanj, 2008, 15:18:47 »
Ne znam zapravo što je djelomično rješilo problem nepaljenja nakon stajanja, ali sam još i skratio cjevi koje vode od dovoda benzina i vakum jer su išle gore dole ukrug, pa sam onda smanjio skoro na minimum i zavezo s onim plastičnim vezicama, možda gravitacija pomogla sad da benzin dođe dole :toothy12:
Ali još uvjek me muči jako tresenje skutera, a ovo za potrošnju više nisam siguran jel puno troši il je mali spremnik, ulio sam litru možda litru i pol, i sa rezerve se cajger popeo na pol rezervara. budem sad stavio filmić kak se trese pa onda da vi vidite jel to normalno, ja ne bi reko, nije tog bilo prvi i drugi dan

Evo pogledajte filmić kako trese, usredotočite se na kočnicu ovu ljevu šta snimam većinom
A vidi se dosta i ovo ljevo bočno "mačje oko" šta se vrti
http://www.natelki.net/video/8667/drnda

Ali to nije sve, retrovizori se tresu tak da ne vidim pročitat tablicu na autu iza sebe, dupla slika  :laughing6:  i sve plastike sve se trese.
« Zadnja izmjena: 23 Srpanj, 2008, 15:36:39 vktr »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Problem sa SPIDFAJTOM neće zapalit nakon što stoji 15ak sati
« Odgovori #38 : 23 Srpanj, 2008, 15:41:30 »
Ne znam zapravo što je djelomično rješilo problem nepaljenja nakon stajanja, ali sam još i skratio cjevi koje vode od dovoda benzina i vakum jer su išle gore dole ukrug, pa sam onda smanjio skoro na minimum i zavezo s onim plastičnim vezicama, možda gravitacija pomogla sad da benzin dođe dole :toothy12:
Ali još uvjek me muči jako tresenje skutera, a ovo za potrošnju više nisam siguran jel puno troši il je mali spremnik, ulio sam litru možda litru i pol, i sa rezerve se cajger popeo na pol rezervara. budem sad stavio filmić kak se trese pa onda da vi vidite jel to normalno, ja ne bi reko, nije tog bilo prvi i drugi dan

Evo pogledajte filmić kako trese, usredotočite se na kočnicu ovu ljevu šta snimam većinom
A vidi se dosta i ovo ljevo bočno "mačje oko" šta se vrti
http://www.natelki.net/video/8667/drnda

Ali to nije sve, retrovizori se tresu tak da ne vidim pročitat tablicu na autu iza sebe, dupla slika  :laughing6:  i sve plastike sve se trese.

Hehe, pa di si mene nasao snimati ...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sa SPIDFAJTOM neće zapalit nakon što stoji 15ak sati
« Odgovori #39 : 23 Srpanj, 2008, 15:42:14 »
Pa šta kod vas ne znači drnda=trese  :toothy9: