Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: auspuh mhr replica  (Posjeta: 7158 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
auspuh mhr replica
« : 19 Srpanj, 2008, 15:16:56 »
Evo imam navedeni auspuh i uz njega još multivar 2000,kevlar belt, red sponge i rolice 5.7gr pa bih vas zamolio da napišete koji bi te kit stavili ( da li malossi sport, mhr replicu, top trophy ili eventualno ostali na serijali)?
Ove dijelove još nisam stavio, a blokade skidam idući tjedan (prošao 362km) jer me nerviraju, stalno me auti zaobilaze a mene i bratića povuče po uzbrdici 25 km/h.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #1 : 19 Srpanj, 2008, 15:51:55 »
Mhr replicu kit i karb 19, radilicu nemoraš mjenjat jer se ne vrti puno... usput koji skuter u pitanju?
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #2 : 19 Srpanj, 2008, 16:04:45 »
Derbi gp1 open

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #3 : 19 Srpanj, 2008, 16:09:08 »
Ma mislio sam malossi sport jer bi onda ostavio dellorto 17.5 i serijsku radilicu i struju, ali ću onda mhr replicu i stavit karb 19, a radilicu i struju ne! Hvala na odgovoru

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #4 : 19 Srpanj, 2008, 16:14:02 »
malossi sport i 19mm karb...replica spuh je preslab za replicu kit
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #5 : 19 Srpanj, 2008, 16:17:40 »
replica spuh je preslab za replicu kit

nije, moze to komotno radit. Isto ili bolje od base kita, a alu kit koji ima bolje hladjenje i manje muke oko zagrijavanja

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #6 : 19 Srpanj, 2008, 16:28:38 »
Nije preslab radi on dosta KS na malossi sportu 10.4 ks a replica kit ide dobro i sa ZX koji je slabiji. a s tim auspuhom će taj kit dugo trajat jer neće ić u neke obrtaje kao sa nardom
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #7 : 19 Srpanj, 2008, 16:39:14 »
Na malossi stranici piše da je napravljeno jedno za drugo (te da onda mhr replica spuh daje najbolji zvuk i performanse), a ja sam čitao po forumima kako je za mhr replicu najbolji yasuni r, pa nardo... da ne pišem previše onda ide dellorto 19 i mhr replica!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #8 : 19 Srpanj, 2008, 16:43:03 »
Na malossi stranici piše da je napravljeno jedno za drugo (te da onda mhr replica spuh daje najbolji zvuk i performanse), a ja sam čitao po forumima kako je za mhr replicu najbolji yasuni r, pa nardo... da ne pišem previše onda ide dellorto 19 i mhr replica!

Naravno da ce na malossi stranici pisati da je mhr replica najbolji auspuh, sigurno nece pisati da nije preporucljivo stavljati...
vidim da je zvuk bitniji od performansi  ::) ja to ne bih zrtvovao...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #9 : 19 Srpanj, 2008, 16:43:42 »
A stavi replicu auspuh pa nardo pa ćeš vidit koja razlika u snagi.. al nardo kida taj kit radi na puno obrtaja al izlači max snagu iz njega, yasuni R nekako najbolji za taj kit ne kida ga previše a ide dobro
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #10 : 19 Srpanj, 2008, 17:38:12 »
Ej SlowRider po tebi bi onda trebao staviti malossi sport ili??? Zvuk mi je jednako bitan kao i performanse, ne želim da prdecka a niti da se svi okreću jer urla!

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #11 : 19 Srpanj, 2008, 17:55:48 »
replica spuh je preslab za replicu kit

nije, moze to komotno radit. Isto ili bolje od base kita, a alu kit koji ima bolje hladjenje i manje muke oko zagrijavanja

nisam rekao da nemoze nego da je slab..frend je imao replicu kit i spuh,isao je motor solidno al kad je npr shot stavio  performanse su dosta porasle
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #12 : 19 Srpanj, 2008, 18:07:31 »
Ej SlowRider po tebi bi onda trebao staviti malossi sport ili??? Zvuk mi je jednako bitan kao i performanse, ne želim da prdecka a niti da se svi okreću jer urla!

Stavi ti sto god hoces, zvuk ti ne odredjuje kit koliko auspuh. Jednom sam cuo mhr replicu sa spaljenom vunom u topu i zvuk je strava, cujes se u krugu od 1km.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #13 : 19 Srpanj, 2008, 18:16:39 »
Pa da kad je shot pravi midrace auspuh kao i nardo,polini forrace dok je mhr replica više base, ali jedni govore da ide na serijalu, drugi na base, treći da je najbolja uz mhr repliku (midrace) kit jer radi najbolje na višim okretajima (10300-10800) pa da nije dobra za malossi sport!!! A neznam ni  sam šta više napraviti...

Offline kecbaya

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: metkovi?
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon
  • MojSpuh: Malossi MHR Replica
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #14 : 19 Srpanj, 2008, 18:22:47 »
znam kako je to kad se cuje na 1km,ja sad opce neam vune i mogu ti rec da se cuje jos dalje haha....dobar je auspuh punim i za zvuk i za perfomanse bar meni....prijatelj mi ima zx na gp1 i ide mu dobro drugo nista nije mjenjo i ja mislim da je reko da mu ide preko 100,tako da ne znam šta želiš brzinu,zvuk ili šta.....za taj motor bi ja napravio samo ubrzanje znaci da sa 70-100 okrene u sec idi na to jebla te krajnja brzina....iskoristi fino taj lanac i zateži ga i podmaži svako cc5000km

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #15 : 19 Srpanj, 2008, 18:25:40 »
Pa nema tu šta puno se razmišljat Mhr replicu auspuh sam imo i znam kakav je i kako se ponaša neke neznalice samo govore da je to ko ZX auspuh koji je slabiji za 1Ks. najbolje za serijalu jest replica ako gledamo po performasama (base auspusi izlače max iz serijale) al onda je za base najbolji shot ili nardo a za midrace su i nardo i shot slabi ako se gleda izvuć maxium. ja bih na tvojem mjestu uzeo karb 19. i kit Mhr replicu ,taj stari karb prodo iće ti ko neki base sa nardom a vrtit će se na manje obrtaja pa će i duže trajat. Mhr replica je base auspuh
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #16 : 19 Srpanj, 2008, 18:38:35 »
Ma dobro normalno je da svi hoće da im se dobro čuje ali mi je cilj postići da skuter ide kojih 100 km/h (realnih) da netrebam pola dijelova poskidat (struja,radilica,karb i td...) nego staviti ovo šta imam i kit npr. da ima snage na uzbrdici za dvojicu dobro povući a ne 25 ili 35 km/h i najvažnije da mi traje(kit) barem 15000km uz normalnu vožnju i održavanje! Ja nemam racing s lancem nego open koji je isti kao nrg i runner!

Offline kecbaya

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: metkovi?
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon
  • MojSpuh: Malossi MHR Replica
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #17 : 19 Srpanj, 2008, 18:52:13 »
a jbg onda,stavi due+ ljubičasti stavi yasuni r karb 21 i ice ti ko avion,ako ti ne more derbi sa dvojicom na uzbrdnici preko 40 baci u smece to....ja sam na 6% uzbrdnici koja je duga nekih 3km sa serialom ito motorom iz 1998 godine,išo sam preko 45...
bez karb možeš zaboravit na kit sta ce ga napajat kura* bez toga nista,onda variomat nemoš sa serialom da ti ide prave 100 ,promjenit kvacilo stavi bjele federe i bjeli centralni za krajnju ako oces ili stavi zeleni centralni za srednju

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #18 : 19 Srpanj, 2008, 18:57:22 »
a jbg onda,stavi due+ ljubičasti stavi yasuni r karb 21 i ice ti ko avion,ako ti ne more derbi sa dvojicom na uzbrdnici preko 40 baci u smece to....ja sam na 6% uzbrdnici koja je duga nekih 3km sa serialom ito motorom iz 1998 godine,išo sam preko 45...
bez karb možeš zaboravit na kit sta ce ga napajat kura* bez toga nista,onda variomat nemoš sa serialom da ti ide prave 100 ,promjenit kvacilo stavi bjele federe i bjeli centralni za krajnju ako oces ili stavi zeleni centralni za srednju

LOL
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: auspuh mhr replica
« Odgovori #19 : 19 Srpanj, 2008, 19:01:59 »
Ide na uzbrdici nekih 30 do 35 km/h ja i bratić zajedno imamo oko 150kg i IMA BLOKADE (koje idući tjedan u servisu dole) neće mi sa blokadom na 50 ići po uzbrdici 50 a kada se skinu bi mogao ići 50.
Drugo nije problem zamijenit karb možda i hoću odnosno sigurno hoću ako stavim mhr replicu ali kažem da je za malossi sport savim dovoljan 17.5 dellorto (ispravite me ako pišem krivo) koji je došao serijski sa skuterom!!!