Vozim piaggio fly 50 2t i prije par dana mi se počelo dešavati tokom vožnje držim gas i skuter normalno vozi i kad hoću dodati još malo gasa krene se gušiti i čuje se kako pada broj okretaja i skuter krene usporavati i čim popustim gas trzne i krene normalno voziti. Kad dodam naglo gas skuter krene bez problema ,kad držim gas u istom položaju tokom vožnje ide normalno i kad hoću do kraja okrenuti ručku gasa gubi snagu i padaju okretaji.Upalim ga na mjestu i radi normalno na leru, dodam gas do kraja i nakon par sekundi motor krene gubiti snagu i okretaje i krene se gasiti, pustim gas i ne diram ga i odjednom se broj okretaja krene povečavati kao da držim gas do kraja , a ruka mi nije na ručici gasa. Gledao sam osigurač na igli od gasa i postavljena je na drugom zubu, jel osigurač moram pomicati jel ovako vozim već pet godina i nije bilo problema. Probao sam vijak za zrak na karburatoru štimati ali opet isti problem.