Kupuj preko foruma !! Kupuj povoljno preko webshopa KLIKNI ME
0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.
Jebada je jer moras skidati pumpu vode, magnet, a s druge strane kompletan prenos, starter i onda vadis pumpu ulja van da bi dosao do zadnjeg semeringa koji je izmedu pumpe ulja i bloka.Ali da blok motora se ne rastavlja.I ne zaboravi natiskati masti nutra di je osovina uljne pumpe.
Bev 500 - jel se ulja mjeri tako da se sipkica zavije ili samo umoci? Na 250 se zavije a negdi citam da se na 500 samo umociKoje ulje imate za preporuku?