Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Blic pitanja  (Posjeta: 1830134 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline neos 123

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1819
  • Spol: Muški
  • nije bitno kako vozis vec sta vozis!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: neo s
  • Moja Kaciga: givi runer 50.1
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2620 : 28 Ožujak, 2015, 10:07:41 »
Eo vako ona 2 male tubice su sekundarno ljepilo..ona velika tie epoxy koji nakon mijesanja stvrdne u roku 5 min a nakon 24sata je potpuno suh..izolator od struje vide i spaja sve povrsine....ona bocica je kolko sam skuzio jer nevidim slova neka vrsta da odljepi to semundarno ja msn ...sve ljepo pise samo njemacki treba znat haha

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2621 : 28 Ožujak, 2015, 13:12:36 »
Eo vako ona 2 male tubice su sekundarno ljepilo..ona velika tie epoxy koji nakon mijesanja stvrdne u roku 5 min a nakon 24sata je potpuno suh..izolator od struje vide i spaja sve povrsine....ona bocica je kolko sam skuzio jer nevidim slova neka vrsta da odljepi to semundarno ja msn ...sve ljepo pise samo njemacki treba znat haha
je dobro si, ove dvije tubice, jedna je gel druga je tekuce ljepilo (flussig), ona bocica je neki 'Aktivator za sekundarno ljepilo' , a velika sprica je kako kaze jog dvokomponetno ljepilo, ja sam to dvokomponentno tako koristio da prvo malo iztisnes iz sprice i sarafcigerom malo promutim i onda istim nanesem na zeljeno mjesto. drzi vrh!  :icon_thumright:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline derbigp150

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dergi gp1 racing
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2622 : 30 Ožujak, 2015, 17:13:49 »
Pozdrav :D zanima me dal netko zna kak skinut onu crnu plastikicu oko brave di ide kljuc,da mogu maknut onu veliku crnu plastiku ispod volana?
Radi se o derbiju GP1 racing 50ccm

Nikak skuzit kak se skine ta okrugla plastikica di ide kljuc.

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16911
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2623 : 30 Ožujak, 2015, 21:34:50 »
stisnes ju prema nutra i okrenes

Offline albin1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gradačac/Zg
  • Moj Skuter: Verti Oliver BD50QT-
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2624 : 31 Ožujak, 2015, 12:24:27 »
ljudi, jel bi mi znao netko reć jel ima neki kabel poseban za nabavit za ovo il sta kako, trenutni je kabel sa tri zuba unutra  :help:
https://www.scooter-attack.com/shop/#!/en/Zjhuatian/HT50QT-6-50/Lighting/Bulbs-und-LEDs/R246510070--with-euro-approval.html

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16911
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2625 : 31 Ožujak, 2015, 16:02:06 »
mozes kupiti konektor s kablima za svjetla kod auto elektricara ili u shopovima koji su specijalizirani za tuning auta
i drze svasta

ili preko ebaya

Offline albin1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gradačac/Zg
  • Moj Skuter: Verti Oliver BD50QT-
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2626 : 31 Ožujak, 2015, 18:37:39 »
mozes kupiti konektor s kablima za svjetla kod auto elektricara ili u shopovima koji su specijalizirani za tuning auta
i drze svasta

ili preko ebaya
znaš možda kak se to točno zove na engleskom?  ;D

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16911
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2627 : 31 Ožujak, 2015, 20:37:28 »
upisi koju zarulju imas i iza nje rjec connector
ili wiring harness

Offline Kolak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SB
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 500
  • MojSpuh: Serijalović
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2628 : 01 Travanj, 2015, 04:49:46 »
Pozdrav :) razlog zašto skuter kreće iz niskih okretaja?
Radi se od Derbi GP1 50 Racing,ima 17 500km. Prije tjedan dana servisiran, zamjenjen remen,rolice,klizaći,svječica,prirubnica,crijeva,reparirana vodena,poštelan karburator i da ne nabrajam dalje... ii sada nakon 5-6km vožnje kada se zagrije, kad stanem na semafor 20-30 sekundi i kad treba krenuti on polako krece i tako do nekih 20km/h i zatim normalno dalje ubrzava. Inače dok je hladan starta ko metak. Da li je to možda do federa kvačila iako su na proslom servisu zamjenjeni?
Bio bih zahvalan ako neko može pomoći  :)

Offline Booster 1

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Mbk Booster
  • Moja Kaciga: Givi BKCR
  • MojSetup: Italkit 50
  • MojSpuh: na dane
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2629 : 01 Travanj, 2015, 10:35:59 »
Rastegne se malo remen kad se ugrije i zato nema starta pomogli bi malo tvrđi federcici kvacila

Offline dollars

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2630 : 01 Travanj, 2015, 16:41:04 »
Pozdrav,

 Kupio rabljen cpi i ponekad me u zavoju znao zanesti ko da se piga rama, danas uhvatio malo vremena da pogledam u cem problem i nasao sam u cem stvar, sad trebam taj dio kupiti ili nabaviti al neznam kak se zove i kaj tocno tu ide. Fali neki lezaj ili nesto trece jer izgleda da su "majstori" stelali nesto jel... Znaci to je dio gdje se drzi vilica zadnja s ramom. Slika ce bolje objasnit.

ps. Ujedno imam problem kad dam full gas pocne se gusiti, moram mu oprezno dozirati kad ga vozim, jel falsa negdje zrak, jer mi airbox cudan, kao prvo nije imal nutra spuzve (neku sam nabavio), kao drugo nema šelnu koja bi ga dobro stisnula na karb..?

http://i62.tinypic.com/10gb6oj.jpg


btw. skuzio da je to selen, uglavnom nema ga nutra, koje dimenzije mi treba za taj cpi i gdje kupit ovdje lokalno u RH? Lp

« Zadnja izmjena: 01 Travanj, 2015, 17:41:18 dollars »

Offline speed11

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2631 : 01 Travanj, 2015, 20:29:28 »
Imam problem, dakle skuter(speedfight2) nece da upali, provjerio sam struju iskru baca dalje gorivo dolazi ili bar ja mislim posto je svjecica mokra ali koliko god kurblam nece da upali.
Sjetio sam se da izvadim svjecicu i nalijem benzina uradio sam to zakurblo upalio iz druge ali kada se upali samo digne obrtaje i ugasi se i tako svaki put.  :help: :help:

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6731
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2632 : 01 Travanj, 2015, 22:16:45 »
Pozdrav,

 Kupio rabljen cpi i ponekad me u zavoju znao zanesti ko da se piga rama, danas uhvatio malo vremena da pogledam u cem problem i nasao sam u cem stvar, sad trebam taj dio kupiti ili nabaviti al neznam kak se zove i kaj tocno tu ide. Fali neki lezaj ili nesto trece jer izgleda da su "majstori" stelali nesto jel... Znaci to je dio gdje se drzi vilica zadnja s ramom. Slika ce bolje objasnit.

ps. Ujedno imam problem kad dam full gas pocne se gusiti, moram mu oprezno dozirati kad ga vozim, jel falsa negdje zrak, jer mi airbox cudan, kao prvo nije imal nutra spuzve (neku sam nabavio), kao drugo nema šelnu koja bi ga dobro stisnula na karb..?

http://i62.tinypic.com/10gb6oj.jpg


btw. skuzio da je to selen, uglavnom nema ga nutra, koje dimenzije mi treba za taj cpi i gdje kupit ovdje lokalno u RH? Lp
pa jesi raskopo taj nosač i izmjerio koje su dimenzije rupe, i koji je promjer šerafa, za širinu češ lako samo da se nađe selen po ovim dvjema dimenzijama..
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline dollars

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2633 : 01 Travanj, 2015, 23:33:57 »
nisam nista kopao jer burazu skut treba svaki dan na poso.. zato i pitam da mogu narucit i jedno popodne brzo stavit gore. ako tko zna bilo bi super, ak ne bum izmjerio kad bu skut mogao cekat u komadima. lp

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6731
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2634 : 02 Travanj, 2015, 00:14:01 »
nisam nista kopao jer burazu skut treba svaki dan na poso.. zato i pitam da mogu narucit i jedno popodne brzo stavit gore. ako tko zna bilo bi super, ak ne bum izmjerio kad bu skut mogao cekat u komadima. lp
pa nema tu puno mudrolije, 5 min ti treba da odšarafit te šarafe koji drže nosač, spustiš mašinu dole i šublerom izmjeriš selen, vratiš sve nazad i voziš dalje :D dok ne kupiš novi selen :)
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline dollars

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2635 : 02 Travanj, 2015, 13:46:34 »
bit ce posla :)

A ovo kaj se duši dok dam gas do kraja? previsa zrak vuce jel?

Offline Licda.04

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2636 : 02 Travanj, 2015, 14:31:10 »
Aprilia sr 50 1998. zablokira kurbla i nece nigdje, kad skinem dekl normalno sve ide. jel imo ko slican problem da ne kupujem napamet ili ako se moze sta s onim zubcima napravit isturpijat ili nesto.

Offline speed11

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2637 : 02 Travanj, 2015, 15:12:04 »
Imam problem, dakle skuter(speedfight2) nece da upali, provjerio sam struju iskru baca dalje gorivo dolazi ili bar ja mislim posto je svjecica mokra ali koliko god kurblam nece da upali.
Sjetio sam se da izvadim svjecicu i nalijem benzina uradio sam to zakurblo upalio iz druge ali kada se upali samo digne obrtaje i ugasi se i tako svaki put.  :help: :help:

Offline dollars

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2638 : 02 Travanj, 2015, 17:40:33 »
Sad buraz doso s posla pogledo nes sitno cini mi se da tu nejde selen di sam mislio, tu nesto drugo ide, neka kosuljica tj cahura il nest trece. Ne preostaje mi nista drugo nego u sub rastespsti to i pogledati s druge strane kaj je tu nutra, selen je mislim ispod toga bas na kucistu od motora, ovo je iznad di se spaja rama.. neznam nagadam jer nikad taj skut nisam imao u rukama. fala bogu pa imam tokarilicu i glodalicu pa cemo istikarit od mesinga il bronce kosuljicu i zasarafit :)

Offline nomad

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1013
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Mlaka
  • Moj Skuter: Aprilia SR GT 200
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2639 : 02 Travanj, 2015, 20:19:51 »
Imam problem, dakle skuter(speedfight2) nece da upali, provjerio sam struju iskru baca dalje gorivo dolazi ili bar ja mislim posto je svjecica mokra ali koliko god kurblam nece da upali.
Sjetio sam se da izvadim svjecicu i nalijem benzina uradio sam to zakurblo upalio iz druge ali kada se upali samo digne obrtaje i ugasi se i tako svaki put.  :help: :help:

skinut karb, oprati, propuhati, ispitati cok . Provijeriti vakum ventil.
When this baby hits 88 mph, you're gonna see some serious shit.