Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: karb ili wtf  (Posjeta: 1249 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
karb ili wtf
« : 12 Srpanj, 2008, 23:43:12 »
eo neznam vise sta da radim....cijeli dan sam se jebao sa diznama na keihinu 28pwk i nikako da svjecica pokaze neku boju priblizno idealnoj..bilo koju diznu za stavim 125 ili 148 svjecica crna ko ugljen...tako isto i sa ler diznama od 35-52...znaci kad upalim motor,radi fino kao sat,no nakon voznje pocme drkat k**ra*,non stop dimi crno kao da dizel tocim...prvo sam mislio da je do ulja,al sam probao svakakva od polusintetickog do full sintetik motul...do viska goriva nikako nije posto se sa 125 diznom motor gusi na full gasu i na normalnoj voznji nekih 40-50kmh temperatura skace u crveno(sto nije slucaj sa vecom diznom-a svjecica crna...bilo da je gore filter ili ne)...da se ja vratim na stanje nakon voznje...znaci kad ugasim motor,dok se neohladi nemoze upalit bez gasa...prije tjedan dana novi klip i karike stavljeni.na ispuhu i na glavi je bilo jedno milimetar dva cadje..to sa ispolirao i nakon toga je motor radio 2 dana dobro al je opet poceo pusit crno...ajde 2T tuneri pomazite,,inace se do kraja tjedna prijavljujem u VRAPCE :laughing6:
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: karb ili wtf
« Odgovori #1 : 12 Srpanj, 2008, 23:44:34 »
btw jel ima kakve veze prirubnica pod 45° i plovak?
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4142
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: karb ili wtf
« Odgovori #2 : 13 Srpanj, 2008, 01:07:36 »
Probaj stavit gljivu pa vidi svjećicu :)

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: karb ili wtf
« Odgovori #3 : 13 Srpanj, 2008, 01:57:40 »
gore je stage 6 double layer,bio i malossi e5,i nije bilo uopce filtera a svaki put isti k**ra*
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: karb ili wtf
« Odgovori #4 : 13 Srpanj, 2008, 07:48:47 »
koja je svječica?ak imaš prehladnu ne pokazuje ti dobro čitanje svječke
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: karb ili wtf
« Odgovori #5 : 13 Srpanj, 2008, 13:19:21 »
ngk b9exv
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: karb ili wtf
« Odgovori #6 : 17 Srpanj, 2008, 17:46:52 »
konzultirajuci se sa hacom,ispalo je da je ipak bio problem nivo plovka u karbu.. al nazalost prekasno jer je gorivo ispralo ulje sa lezaja i zapekli lezaji...sad je vrijeme za novu garnituru lezaje i vodenu pumpu i vozit cu na 2.5% mjesavini
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9