Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SP bocna plastika  (Posjeta: 3272 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ivan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • M696
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Oto?ac
  • Moj Skuter: Gilera Runner 180SP
Odg: SP bocna plastika
« Odgovori #20 : 11 Srpanj, 2008, 13:21:02 »
Mali update... ako nekoga zanimaju cijene.

Plastike (prednja desna crvena, velika bočna i rep) popravak -600kn (Nova bočna je 710kn plus farbanje)
Nešto sam uzeo polovnih dijelova, a u Rijeci u Sprintu sljedeće:

Bubrezi - 84kn komad
Podnica desna - 89kn
Žmigavac prednji desni (komplet) - 73kn
Desni retrovizor - 170kn
Ulje za kočnice (piše nešto brake 4) - 40kn
Remen uljne pumpe - 109kn
Agip ulje - nekih 96kn

Još da mi [SB]Replica 180 pošalje felgu i posudu za ulje od kočnice i sljedeći tjedan idem na tehnički. Juhuuuu

I jedno pitanjce ako netko zna.... što bi sve trebao promijeniti/provjeriti na 10000km jer trenutno je malo preko? Ulje u prijenosu? Ima li to neki tutorijal?

Remen je novi serijski, svjećica stavljena prije 500km zajedno sa 13.5g rolicama, variomat je serijski ali sljedeći mjesec planiram staviti polini ili malossi. Ulje u kočnicama ide novo, prirubnicu cu uzet novu i spužvu za airbox.
Bilo bi lijepo očistiti karb, ali budući nikad nije skidano bojim se da ne userem jer tko će ga onda uštelat kasnije. Gledao sam na http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=1761.0 ali tu nema sličica kako uopće skinut karb.

Nema veze.. budem to sutra popodne sve rastavio i poslikao pa ako nešto sje*em pitat ću ovdje za pomoć :)
« Zadnja izmjena: 11 Srpanj, 2008, 13:38:26 Ivan »
Bolje izgubiti sekundu u životu, nego život u sekundi...

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: SP bocna plastika
« Odgovori #21 : 11 Srpanj, 2008, 23:41:31 »
uz moje duboke isprike moram odustai od prodaje felge :'( :'( :'(

daanas mi je dosla moja felga s lakiranja i lakirer je otkrio napuknuca na krakovima....
sad nisu strasna , ali moram vidjeti u kojem smjeru ce se to odvijati sada....   jos jednom mi je zao  :'(

napominjem da te casica ceka, imai rucka ako ti treba, adesu imam, sam trebas odobriti pojeindacno slanje
« Zadnja izmjena: 12 Srpanj, 2008, 00:39:37 [SB]Replica 180 »
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline Ivan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • M696
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Oto?ac
  • Moj Skuter: Gilera Runner 180SP
Odg: SP bocna plastika
« Odgovori #22 : 12 Srpanj, 2008, 09:21:39 »
mhm... znači morat ću ispeglat ovu svoju.. ma nema veze. Samo ti u ponedjeljak pošalji tu čašicu, a felgu ću ja već nekako sredit. Danas još stavim žmigavac i podnicu, pa onda idem vidjet što je s tim karburatorom.

pozz i šalji tu čašicu prije nego skužiš da ti treba  :icon_biggrin:
Bolje izgubiti sekundu u životu, nego život u sekundi...