Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: bar na aeroxu  (Posjeta: 1931 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
bar na aeroxu
« : 11 Srpanj, 2008, 00:04:33 »
jel ovakva izvedba bara na aeroxu sigurna - mislim ono dosta je tanak taj nosač -jedino mi ostaje da ga se reze i pravi drugi jaci deblji i kvalitetnije povareniji nosač pa onda ga opizdit na vijak tamo - da se moze skinit naravno









ajd vi intelektualci koji imate nekog iskustva recite - nemojte da poginem u 12 sati  :toothy9:

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: bar na aeroxu
« Odgovori #1 : 11 Srpanj, 2008, 17:14:14 »
Neces poginut, to svi kazu joj bus pogino. Bus k**ra*... Uglavnom ovisi sto mislis radit dali samo da ti taj bar koristi znaci da stojis na njemu i za neke trikove ili se mislis spustat na njega pa po asfaltu strugat? Inace ako samo za trikove ovo ce biti dobro, a ako se mislis spustat onda se jos zavari sa svake strane po jedna kockica željeza i onda se te kockice troše i kada se potrosi sa brusilicom ih skines i zavaris nove. Samo vari ih tako da samo tocke radis, inace ako ih komlpet zavaris tesko ces ih skinut kada se potrose. Evo ovo je bar od "Vlade de Stuntera" ovdje sa foruma kojeg sam ja kupio od njega, sada vozi Aeroxa.



Ovo sto je crveno zaokruženo tu su bile kocke željeza, jos se malo vide.
« Zadnja izmjena: 11 Srpanj, 2008, 17:16:43 YamahaSpy »