Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 180 sp skidanje plastike sa glave motora  (Posjeta: 650 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline klingerit

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 368
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
180 sp skidanje plastike sa glave motora
« : 24 Travanj, 2013, 18:56:48 »
ona plastika kaj ide preko glave za hladenje ima 4 sarafa,skinem sarafe i nemogu skinut plastiku ko da ju nekaj drzi tam di je svjecica...kak se skida??

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: 180 sp skidanje plastike sa glave motora
« Odgovori #1 : 24 Travanj, 2013, 23:24:38 »
nema je sta drzat,ako si skinia crijevo vode s nje, i ono malo crijevo sta ide na glavu, mora ic vani bez  skidanja svicice, oko svicice je gumeni o-ring, mozda je brtva malo zapekla,al ide vani. uzmi malu ravnu kacavidu i stavi je izmedu brtve glave i poklopca.. znaci ne izmedu cilindra i brtve da ne ostetis cilindar i samo lagano provaj odvojit,ic ce bez problema

Offline klingerit

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 368
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 180 sp skidanje plastike sa glave motora
« Odgovori #2 : 24 Travanj, 2013, 23:43:49 »
Crijeva sam maknul,odsarafil sva 4 sarafa,skinul svijecicu...i kad primim plastiku mogu ju pomicat par milimetra ljevo desno al plastika se neda skinut,probal sam vuc i sa sarafcigerima spanat al ko da ju jos neki saraf drzi i neda se skinut..2 sata sam se mucil i nejde dole a moram brtve mjenja

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: 180 sp skidanje plastike sa glave motora
« Odgovori #3 : 24 Travanj, 2013, 23:52:24 »
Crijeva sam maknul,odsarafil sva 4 sarafa,skinul svijecicu...i kad primim plastiku mogu ju pomicat par milimetra ljevo desno al plastika se neda skinut,probal sam vuc i sa sarafcigerima spanat al ko da ju jos neki saraf drzi i neda se skinut..2 sata sam se mucil i nejde dole a moram brtve mjenja

ja inace ne skidan svicicu kad to radin jer mi zna ostat vode ispod tog poklopca,pa mi je draze da mi je prostor cilindra osiguran sa svicicon.. a neznan sta bi ti reka, jel ti motor prokuva?
 jer onda se mozda ta brtva rastopila pa zalipila pa malo teze ide,al nema sta zapet, mora ic.. ispod tog poklopca imas termostat koji se nalazi u malon kucistu di je veliko crijevo i termoindikator koji viri niti pola centimetra prema glavi, znaci nema zapet, osim zapaljene brtve,al i onda mora ic,al malo teze. O-ring je na glavi i i on brtvi s poklopcen, mozda se i on malo zalipia vise, ili je neko prije stavia diht mase koja je to sve dodatno zalipila,al nema zasto zapet, cupaj ;D

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: 180 sp skidanje plastike sa glave motora
« Odgovori #4 : 25 Travanj, 2013, 18:52:27 »
Dobro kaze Duje, cupaj van, mora dolje ne drzi nista osim 4 sarafa okolo!  :icon_thumright: