Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Keeway problemi  (Posjeta: 451 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline james_007

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: Plavo-Crna :D
  • MojSetup: Leovince ZX-R uz pratecu opremu
  • MojSpuh: Leovince ZX-R
Keeway problemi
« : 21 Travanj, 2013, 20:20:20 »
Da pocnem...
Prije jedno 2 mjeseca mijenjao sam klip,karike i cilindar ima vec jedna tema o tom.(ovaj od koga sam kupio to me poslao jednom tokaru da mi skrati klip kaze bolje ce ic sad ne znam jel to uzrok sto mi skuter jedva ide)

1.Problem
Od kako sam to zamijenio skuter mi nema snage( i prije nije bio nista bolji al tada sam imao osjecaj da on razvrti na dosta obrtaja al nece da ide) a sad ni to nego kilavo, ako malo nizbrdice uhvati onda moze ic do nekih 55-60kmh.
Remen mi je dobar, rolnice su oko 4,5-5gr, variomat srednja zalost, mijenjao sam i njega stavljao drugo kvacilo drugi centralni al nema nikakvih rezultata.
On pali bez ikakvih problema, do sad mi nikad nije ovako pali znaci kad se zagrije malo bez gasa pali, hladan samo malo gasa i upali.

2.Problem
Neki dan mi bilo dosadno i odlucim da sa drugom stavim njegov karburator od tomosa bt, postavili smo i upalio je od prve samo nije isao nista bolje i tu se desi problme odjednom u voznji se ugasi i isto kao da je zaribao kurbula zablokirala nece ni na alnaser da vrti, ja mislio gotovo opet crko, kad nije procepi i opet pali al sam odma vratio svoj karb i ostavio skuter.
Opet kroz par dana sjedem ja na njega da se provozam, i nisam presao ni 1km ima neka uzbrdica mala skrzo i vidim ja njega kao da nesto vuce pomalo nazad i odjednom kao da sam ga na kljuc ugasio stade, ja upalim i samo sto sam krenuo opet stade.Pustim ga jedno minutu upalim vratim se kuci bez problema.
I danas opet krenem do benzinske i kad sam se vracao opet mi se isto desi kao da ga na kljuc ugasim stane i ja opet pali, on se ugasi i tako nekoliko puta i opet kao da zariba.Sreca nije daleko do kuce odguram ga i on opet hoce da pali.


Ja se otvorio kao da knjigu pisem al eto jbg nek ima, ako moze ko odprilike da mi kaze sta bi moglo bit i za ono prvo i za ovo drugo.Ja sam njega planiro opet rastavljat da vidim kakvo je stanje jer nisam jos plastike stavio do kako sam mijenjo klip,karike i cilindar.

Offline paprikash

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gracanica
  • Moj Skuter: benelli491, cpi, cbr
  • Moja Kaciga: šark
  • MojSetup: je polovan
  • MojSpuh: giannelli extra chrome
Odg: Keeway problemi
« Odgovori #1 : 21 Travanj, 2013, 22:48:26 »
kakvo crno skraćivanje klipa?

provjeri koje ti je boje svjećica