Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pritužba na moderatore: Grale,Steeef  (Posjeta: 7761 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Pritužba na moderatore: Grale,Steeef
« Odgovori #20 : 31 Ožujak, 2013, 22:38:50 »
ajmo ovako,
nije me bilo neko vrijeme posteno na forumu zbog milijon obveza, samo naletim na brzinu, pa mi je tesko komentirati da li se tko bahati ili ne.
iskreno sumnjam, ali jos jednom cu jasno svim moderatorima dati do znanja da to nije dozvoljeno, pogotovo zato jer su moderatori. bahatost ne volim ni ja i to ne prolazi..
bit cu aktivniji slijedecih dana na forumu, ali tu je i kolega efz, pa ce se vrlo brzo iskristalizirati da li je netko bahat i vrlo brzo cemo to dovesti u red..


za ove ostale stvari , molim neki konkretniji dokaz, bez toga ne mogu ti pomoci.
imas pijavu posta, prijavu PMa, pa kad god ti nesto ne pase, iskoristi tu mogucnost  :icon_thumright:
to vrijedi za sve  :redface:

i nitko se ne treba brinut na forumu, ako se drzi pravila foruma i pravila trznice, nadam se da je to svima jasno  :icon_thumright:
za sve ostale probleme preporucam ovaj podforum, slobodno otvorite novu temu.
u najgorem slucaju saljite mi PM ili jos bolje mejl na info@mojskuter.com  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline [R]UNNE[R]

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Banned!
  • Postova: 884
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pritužba na moderatore: Grale,Steeef
« Odgovori #21 : 31 Ožujak, 2013, 22:53:22 »
http://postimg.org/image/ixk834erj/
grale ovo je normlano ponašanje moderoatora?   :headbang:

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Pritužba na moderatore: Grale,Steeef
« Odgovori #22 : 31 Ožujak, 2013, 23:00:20 »
http://postimg.org/image/ixk834erj/
grale ovo je normlano ponašanje moderoatora?   :headbang:
Evo sad ću ti otvoreno reć pred svima:
Lažov si kakvog nema,očigledno si prenio sve sa tomos-foruma ovdje.
Kao što su me drugi upozoravali već da pripazim na tebe i tvoje muljanje,ali ja sam njim odgovaral da je tvoje ponašanje prilično ok prema drugima.
Ovo je vjerojatno izrađeno u paintu, jer sam ja tebi zadnju poruku poslal:
28 Ožujak, 2013, 13:21:51 »
I to je bil onaj dotični odgovor sa dotičnim smajlićem.
Naime, čuvam sve poslane i primljene poruke, da nebi bilo zabune.
Ako misliš da ja muljam, daj eladiu pass ili prijavi taj pm(onda ga on može valjda vidjet), pa će se vidjet ko laže.
@Zvonkec, ja nisam rekel da si diler nit niš, samo sam rekel da napišeš da ono zvono nije naraku, već kopija njega.
Ne vidim problem tu.

Fino smo riješili situaciju prek pm-a, a ti to ponovo povlačiš u pitanje.
« Zadnja izmjena: 01 Travanj, 2013, 00:14:43 Grale »
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Pritužba na moderatore: Grale,Steeef
« Odgovori #23 : 31 Ožujak, 2013, 23:04:13 »
vidi se iz aviona da je ovo los photoshop, ili paint , sta vec..
sve je bijelo u pozadini... 


trazim orginal dokaze, ne tunirane :tstnd:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pritužba na moderatore: Grale,Steeef
« Odgovori #24 : 31 Ožujak, 2013, 23:06:13 »
oke što se toga oglasa tiće to je riješeno ali si nadodao citiram "Dosta kaj švercaš dijelove, onda bar budi iskren i napiši da je kopija"   ja ljepo valsnicima kineskih skutera hoću pomoći da ne preplačuju isti kit na njuškalu za 200kn više kad im ja nudim potpuno isti taj za skoro duplo manje i ja sam onda diler i švercer   :mmmmmmdda:

kao što me i štef prozvao dilerom jer sam članu andrej.samoborec prodao 170cc za 600kn što je fantastična cijena, a član je sam ponudio stotinjak kuna profita da mu to naručim da se on ne zajebava sa tim..

Offline [R]UNNE[R]

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Banned!
  • Postova: 884
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pritužba na moderatore: Grale,Steeef
« Odgovori #25 : 31 Ožujak, 2013, 23:08:38 »
ajde grale stavi slike di sma ti poslao samo ove smajliće  :fingerr:
p.s primjećujem već finiji stil pisanja..vidiš da možeš ti bez bahatosti.. ;)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Pritužba na moderatore: Grale,Steeef
« Odgovori #26 : 31 Ožujak, 2013, 23:11:15 »
ova tema je rjesena, runner, imas javno upozorenje , jer ovo friziranje PMa je jako jako loše!


ostali ce otvoriti svoje teme ukoliko imaju potrebu ili probleme.. vec sam temu jasno zakljucio:

ajmo ovako,
nije me bilo neko vrijeme posteno na forumu zbog milijon obveza, samo naletim na brzinu, pa mi je tesko komentirati da li se tko bahati ili ne.
iskreno sumnjam, ali jos jednom cu jasno svim moderatorima dati do znanja da to nije dozvoljeno, pogotovo zato jer su moderatori. bahatost ne volim ni ja i to ne prolazi..
bit cu aktivniji slijedecih dana na forumu, ali tu je i kolega efz, pa ce se vrlo brzo iskristalizirati da li je netko bahat i vrlo brzo cemo to dovesti u red..


za ove ostale stvari , molim neki konkretniji dokaz, bez toga ne mogu ti pomoci.
imas pijavu posta, prijavu PMa, pa kad god ti nesto ne pase, iskoristi tu mogucnost  :icon_thumright:
to vrijedi za sve  :redface:

i nitko se ne treba brinut na forumu, ako se drzi pravila foruma i pravila trznice, nadam se da je to svima jasno  :icon_thumright:
za sve ostale probleme preporucam ovaj podforum, slobodno otvorite novu temu.
u najgorem slucaju saljite mi PM ili jos bolje mejl na info@mojskuter.com  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Pritužba na moderatore: Grale,Steeef
« Odgovori #27 : 31 Ožujak, 2013, 23:12:40 »
oke što se toga oglasa tiće to je riješeno ali si nadodao citiram "Dosta kaj švercaš dijelove, onda bar budi iskren i napiši da je kopija"   ja ljepo valsnicima kineskih skutera hoću pomoći da ne preplačuju isti kit na njuškalu za 200kn više kad im ja nudim potpuno isti taj za skoro duplo manje i ja sam onda diler i švercer   :mmmmmmdda:

kao što me i štef prozvao dilerom jer sam članu andrej.samoborec prodao 170cc za 600kn što je fantastična cijena, a član je sam ponudio stotinjak kuna profita da mu to naručim da se on ne zajebava sa tim..
No i kak ti meni veliš dilersku vagu više iz žargona, jer znam di si uzel zvono jer sam se razgovaral prek moba s drugim članom dok ste išli u dućan ga kupit. Ja sam rekel ako prodaješ nekaj da napišeš kaj to točno je i navel ti primjer da nemreš prodavat kopiju iphone-a, a napišeš da prodaješ iphone(iako nije u tim zvonima tolka razlika u kvaliteti ko u iphonima ali zna se srž problema).
ajde grale stavi slike di sma ti poslao samo ove smajliće  :fingerr:
p.s primjećujem već finiji stil pisanja..vidiš da možeš ti bez bahatosti.. ;)



Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Pritužba na moderatore: Grale,Steeef
« Odgovori #28 : 31 Ožujak, 2013, 23:56:58 »
za početak kaj se tiče dijalekta,svako govori na svom dijalektu i bu bi onda trebali svi ispravit to..neznam kakve veze imaju s tim naše teme,u svakoj ima neke zezancije i rasprave,ono kaj je bitno jasno je napisano (kaj se radi po skuteru itd).

a ovo za vrijeđanje i prijetnje il kaj si već rekel da si doživjel od mene,fino stavi pm-ove da vidimo di sam ja ijdenu riječ rekel u tom tonu i kontekstu..
sve kaj si pital i kaj te interesiralo dobil si odgovor,uvijek ko i svatko drugi.
također za dilanje dijelova,neznam kome sam ja to kaj dilal po forumu?

a ovo sve je zbog situacije na drugom forumu di si bannal člana zato jer se niste dogovorili oko trgovine..
a i po drugim forumima se vidi tvoje djelovanje i lažim koima se baviš i tad i sad.

Citat:
********** LIČKO LEŠĆE
« : Kolovoz 27, 2012, 23:13:33 »
0
Što napravit s ovim stvorenjem.
Maky 25.12.2012
M-aky
maky back
makujac
[R]UNNE[R]
nikola 92
matik96
crni35
markol
DRLE
jopa
stipe-last
ApN6_faN
a-p-n
stipe speedy srsen

Profila previše .
Iza kojih se krije imenom i prezimenom .
****************
Najveća sramota ovog foruma ikad.
Prevarant,muljator,lažljivac .Bez srama i bez imalo morala.
http://www.tomos-riders.com/predstavljanje-novih-clanova/marijan-vasarevic-licko-lesce-45640/msg477152/#msg477152

Pozivam članove koji su ili će pokušatri trgovati sa gore spomenutim likom,neka prijave novi (nove) profile koje će otvoriti.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)