Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Stalker Potrošnja goriva "6,6L"  (Posjeta: 4406 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zenicafreak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Gilera Stalker Potrošnja goriva "6,6L"
« : 04 Srpanj, 2008, 20:14:02 »
Zdravo
Kupio sam rabljenog Stalkera sa ugrađenim nekim malosi kitom 80ccm i malosi karburator sa čokom i malosi je filter zraga.
Skuter pali dobro i ide dobro.Palim ga sa čokom i onda vratim čok i gas.Ubrzanje ima strašno dobro(diže me na zadnji kad stisnem gas) max brzina je 80Km/hNapunim rezervar pun i prešo sam 60KM i hajd reko da opet naspem kad ono 4Litra mi potrošio na 60KM.Kako da malo smanjim tu potrošnju i možel ovaj skuter ići brže od 80KM/h do 80 nabije vrlo brzo uzbrdo ide isto raketa.Sve je ok samo potrošnja do bola i max brzina je pomeni mala.Koliko ovaj skuter treba da troši ulja na rezervar goriva otprilike nešto mi se čini da malo troši 2T ulja na rezervar goriva
Znal iko neki savjet
evo karburator malo je slabija slika nemam digitalca da uslikam

Offline TheBili

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 688
  • Spol: Muški
  • Da je bolje bilo bi sumljivo.........
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Makarska
  • Moj Skuter: Gilera stalker i Gilera runner vx
Odg: Gilera Stalker Potrošnja goriva "6,6L"
« Odgovori #1 : 04 Srpanj, 2008, 21:17:18 »
Hmm, pa treba vidit koja je dizna na njemu.... i vratis originalni filter zraka... ta potrosnja od 6 i nesto litara nije nista posebno...samo to treba malo bolje postelat.. ;D

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Gilera Stalker Potrošnja goriva "6,6L"
« Odgovori #2 : 05 Srpanj, 2008, 12:37:52 »
kit malossi 80ccm ? ? ? noooot

trebaš očistiti filter vazduha a bilo bi dobro da skineš celi karburator i da i njega očistiš, opereš u benzinu...Usput pogledaj kolika ti je dizna u karbu...

Možeš tu potrošnju malo spustiti, al u principu to ti je to za kit možda može trošiti oko 5litara...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline zenicafreak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera Stalker Potrošnja goriva "6,6L"
« Odgovori #3 : 05 Srpanj, 2008, 18:12:41 »
kit malossi 80ccm ? ? ? noooot

trebaš očistiti filter vazduha a bilo bi dobro da skineš celi karburator i da i njega očistiš, opereš u benzinu...Usput pogledaj kolika ti je dizna u karbu...

Možeš tu potrošnju malo spustiti, al u principu to ti je to za kit možda može trošiti oko 5litara...
5 litara bi bilo dobro
Filter zraka sam čistio,  a kako se i šta se štela na karburatoru

Offline zenicafreak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera Stalker Potrošnja goriva "6,6L"
« Odgovori #4 : 11 Srpanj, 2008, 22:49:29 »
Vergaser je Delorto 19MM
Evo slika malo bolja i kako da sad naštimam optimalno na ova dva šarafa koji služi za što.Malo me i lergas zajebaje.

Imam o ovaj Choke ugrađen i dok njega ne povučem nemoguz ni upalit.
« Zadnja izmjena: 11 Srpanj, 2008, 22:52:14 zenicafreak »