Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Treba li zamjeniti logo foruma novim?

DA
6 (42.9%)
NE
8 (57.1%)

Ukupno Glasova: 14

Autor Tema: Treba li zamjeniti logo foruma novim?  (Posjeta: 8237 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline homer_simpson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 222
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Ladu?
  • Moj Skuter: Apriliu MX125
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #20 : 22 Studeni, 2006, 13:23:33 »
pa i ako mijenjate logo, stavite neki skuter, "novijeg" doba, ne vespu, ako vam je do privlačenja ljudi, i par slikica s stuntovima ;D

to najviše privlači ovakve pubertetlije :icon_tongue:
Lopovi,ne kradite!
Država ne voli konkurenciju.

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #21 : 22 Studeni, 2006, 14:32:13 »
alo ljudi....
cemu svađa. mogli bi se malo smirit, svako ima pravo na svoje misljenje pa nije potrebna bas tako burna reakcija (filipe)
naravno da ne moze svima sviđati.  pa ako ne mozete normalno raspravljat onda bolje ni nemojte.

Offline wyeshtitza

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 425
  • Spol: Ženski
  • will turn U into a frog ]:)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zgB
  • Moj Skuter: olD nrG & Gs 250
  • Moja Kaciga: Shark
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #22 : 22 Studeni, 2006, 14:44:53 »
pa i ako mijenjate logo, stavite neki skuter, "novijeg" doba, ne vespu, ako vam je do privlačenja ljudi, i par slikica s stuntovima ;D

to najviše privlači ovakve pubertetlije :icon_tongue:

ali ovo nie stunt forum... čemu ga onda tak predstavljat...

postoje forumi koji su bas za stuntere... ovo nie =) :frajer: :glasses9:
:vjestica:

dezhurnO zayebawalO =)
 :vjestica:  :vjestica:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #23 : 22 Studeni, 2006, 15:42:20 »
ono 'pametna',šugi, ne služi Ti na čast... nemoj se Ti pravit preveć pametan, jer to pomalo iritira. forum je takav kakav jest. ima svoj identitet i uzuse koeje prihvaća većina (aktivnih) članova. Il' se pokloni, il' se ukloni!
Dugo smo svojevremeno raspravljali o logu i pronašli rješenje koje nas veseli. Mislim da doista nije vrijeme za mijenjanje loga stranice, jer upravo je on predstavlja onakvom kakvu želimo. mislim da je cijela inicijativa bez veze. eto!
možda je malo previše slobodno da govorim u ime većine ostalih, ali pretpostavljam da se slažu. Dopuštam si to kao djed. Ako to nije tako, bilo bi lijepo da se izjasne.  Meni je logo baš super!
 :drunken_smilie:

ono "pametna" nije bila uvreda i nije imalo nikakvo podznacenje,vici to zna i sigurno to nije krivo svatila jer se mi kuzimo!

sto se tice ostatka tvog teksta mislim da Tebi ne sluzi na cast jer ja ovdje cijelo vrijeme slusam o nekoj slobodi i lezernosti foruma, ja sam ovdje napisao samo ono sto se od mene trazilo (kao i od svih) a to je moje misljenje,a ti si ga svojim postom zgazio i popljuvao!

toliko o tome!prvo pred svojim pragom pocisti :icon_thumright:

zgazio i popljuvao... svidja mi se Tvoja jetka formulacija...  :jumping: :jumping: :jumping:
zabavno je kako reagiraš kada se koriste tvoje riječi i tvoj način

samo čekaj dok Te se r.e dohvati, vezano uz mogućnost uklanjanja vespice iz loga, naravno  :laughing9:

ono 'pametna' izneseno je na javnom forumu nije umjesno. kako se vi privatno kuzite to doista ovdje nije bitno...

na svaki način, lijepo je da ste upriličili anketu o logu...
vox populi, vox dei! :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 22 Studeni, 2006, 15:53:39 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #24 : 22 Studeni, 2006, 15:58:07 »
Sugi, nastup ti je isto malo agresivniji pa se ne bi trebao čuditi kada dobiješ  takav odgovor, ili kada ti se kontrira istom mjerom.
Ako ti i Filip imate što za riješiti riješite to sabljama, kuburama, na Grobniku, u pivnici i sl.

"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #25 : 22 Studeni, 2006, 16:02:32 »
nedirati ono što je naše starci dignimo revoluciju protiv reakcije i anti skuteraša ako im nepaše logo neka mijenjaju forum.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #26 : 22 Studeni, 2006, 16:08:01 »
nemam ja što rješavati... samo diskutiram, ali ako se treba boriti, definitivno odabirem pivnicu. u tom sam okruženju nepobjediv!  :bacva: :old: :punicemi:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #27 : 22 Studeni, 2006, 16:14:01 »
Ali nekako je Vaspica postala s vremenom zastitni znak ovoga foruma i mislim da bi to tako trebalo ostati barem jos neko vrijeme a onda staviti jedno pet skutera da prolaze sa vespicom na gornjoj traci...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #28 : 22 Studeni, 2006, 16:25:39 »
I to isto dobro...
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #29 : 22 Studeni, 2006, 16:31:40 »
vespa je majka svih skutera i dugo je bila sinonimom za tu vrstu vozila. htjeli mi to ili ne, ona je najslavnija od svih i najprepoznatljivija i najbolje reprezentira sve skutere... s kontinuitetom od 60 godina proizvodnje baznog modela definitivno je najprikladnija i za logo...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #30 : 22 Studeni, 2006, 16:33:54 »
vespa je majka svih skutera i dugo je bila sinonimom za tu vrstu vozila. htjeli mi to ili ne, ona je najslavnija od svih i najprepoznatljivija i najbolje reprezentira sve skutere... s kontinuitetom od 60 godina proizvodnje baznog modela definitivno je najprikladnija i za logo...

Pa zato i je na vrhu...  :happy6:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #31 : 22 Studeni, 2006, 16:56:29 »
možda bi neki radje vidjeli baotiana na zadnjem!  :laughing9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline rogi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 194
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medulin
  • Moj Skuter: Kymco
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #32 : 22 Studeni, 2006, 17:07:28 »
Po meni je logo ok , točno je da je Vespa prvi skuter i tako treba biti , prepoznatljivo je , ali popunite prazninu između naslova i loga npr. reklame , skupovi,
najzaslužniji
NERA-MEDULIN

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #33 : 22 Studeni, 2006, 17:26:43 »
ponavljam sta sam rekao dan kad sam se regao ovdje-samo zelim pomoci!

iskreno me bole jaja kak ce zgledat logo jer to nije moja briga!

kako ja reagiram na stvari je moj problem i kada sam ja u pravu iskazat cu to sto jace mogu(kao i svi mi),filip je meni napisao onaj ajmo rec "agresivni" post zato sto mu se nisu svidjele neke moje reakcije i odgovori u drugim temama(u kojim sam bio u pravu i tako ih i napisao),ako se ja njemu ne svidjam meni to nimalo ne smeta,svak moze imati svoje misljenje o pojedincima,ja protiv tebe nemam nis protiv i tak ce i ostati jer smo ovdje da se druzimo i da si budemo dobri!

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #34 : 22 Studeni, 2006, 17:35:06 »
ponavljam sta sam rekao dan kad sam se regao ovdje-samo zelim pomoci!

iskreno me bole jaja kak ce zgledat logo jer to nije moja briga!

kako ja reagiram na stvari je moj problem i kada sam ja u pravu iskazat cu to sto jace mogu(kao i svi mi),filip je meni napisao onaj ajmo rec "agresivni" post zato sto mu se nisu svidjele neke moje reakcije i odgovori u drugim temama(u kojim sam bio u pravu i tako ih i napisao),ako se ja njemu ne svidjam meni to nimalo ne smeta,svak moze imati svoje misljenje o pojedincima,ja protiv tebe nemam nis protiv i tak ce i ostati jer smo ovdje da se druzimo i da si budemo dobri!
Sugi ae pusti ih,vish da bash ne kuže svi cilj ovoga...Neka svi znaju da treba poštivati tuđe mišljenje...
Chisto sam želio provesti anketu tko što želi...ako vam smeta ja se izvinjavam...
Odgovorite DA ili NE i. Nemorate nekoga napadati što nema mišljenje isto kao vi. :frajer:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #35 : 22 Studeni, 2006, 17:51:34 »
Joj gdje je sve ovo otislo...

Decki i cure i oni koji se tako osjecaju, svi prijedlozi i unapredjenja su dobrodosli, ali tko je dobar u photoshopu neka se potrudi pa ponudi neka rjesenja postojeceg "problema"...

Takodjer smatram da je prevelika praznina izmedju lijeve i desne strane naslova, ali nije moja stranica da ja o tome odlucujem...

Mozda bi bilo najbolje tu prazninu popuniti sa razl. modelima skutera, vespi, motocikala... Sam naziv stranice MOJSKUTER govori dovoljno o svom sadrzaju, zato bi ipak trebalo malo upotpuniti tu prazninu sa skuticima... no o tome svemu odlucuje vlasnik, mi mozemo pomoci ili dati savjet... That's it!

Nemojte da vidim kako se netko prepire, odmah idemo u krcmu to zabetonirati!!!  :occasion14:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #36 : 22 Studeni, 2006, 18:40:21 »
 u piksu marmelade.ali ipak kak je bilo do sad nek bude i dalje osim ako nemate bolji logo.ako imate priložite ga pa da o tome odluče svi a pogotovo eladio ipak je on big bos.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #37 : 22 Studeni, 2006, 23:03:44 »
a neki kompromis?
vespa i kraj nje neki nabrijanko  :laughing7:

nije mi jasno, dečki, zakaj je to vama tako važno. nije li bolje održati neki kontinuitet i radije se pozabaviti preglednošću prednjeg dijela sitea? ima tu posla kao u priči! to će privući članove i sponzore. logo je najmanje važan, a kako pretpostavljam, većini je ok.

kao prvo dobar logo nije lako napravit, tako da, prvo napravite pa predlozite  :laughing7: , pa budemo vidjeli  :laughing9:

kao drugo, treba uistinu naci nekog dobrog s CSSom i opcenito s web dizajnom  da se sredi izgled portala, to i ja kazem!  :glasses9:

ja jos nisam vidio neki konkretno napravljeni prijedlog  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #38 : 22 Studeni, 2006, 23:07:14 »
to što sam i zašto ja napisao znam samo ja i ne trebam tumačenja mojih poriva, niti ih imam potrebu tumačiti. osim toga, ne radi se o tome tko se meni svidja ili ne svidja, već o tome svidja li mi se ili ne ono sto je ovdje napisano. a na to onda i reagiram. ako netko misli da je u pravu, čak i ako jest, ne treba to izražavati iritantno. svak svoje zna!
npr. jako je pristojno napisat za nekoga ili neke da ne kuže 'cilj ovoga', a samo rečenicu potom nadodati da treba poštivat tuđe mišljenje. za mene to u logičkom smislu zvuči kao skok u vlastita usta. Onda se postavlja pitanje i tko koga napada i tko je tu agresivan? ako malo proanalizirate dinamiku, shvatit ćete da je moja inicijativa bila tek reakcija, krajnje dobronamjerna, u cilju osvještavanja vašeg načina. ako sam bio suviše oštar, primite moju ispriku!

Dakle,
već sam napisao da mi je ideja o anketi posve ok!
Isto tako zbog pokretanja ankete nitko razuman ne bi očekivao ispriku!
takodjer se slažem s mišlju da bi si trebali bit dobri i družit se, ali to pretpostavlja međusobno uvažavanje te poštivanje duha ovog foruma. vjerujem i da će svako grafičko rješenje, bolje od postojećeg, ako se svidi vlasniku foruma biti objeručke prihvaćeno.
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Treba li zamjeniti logo foruma novim?
« Odgovori #39 : 22 Studeni, 2006, 23:07:53 »
samo riječi i niš drugo
Piaggio X9 250  Black Box