Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??  (Posjeta: 21988 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline elmir

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik BiH
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • Moja Kaciga: SUOMY bargy
  • MojSpuh: serijala,uskoro sta bolje
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #60 : 13 Srpanj, 2008, 02:06:57 »
moj skuter je citav ofarban sprejem(trenutno) sam sam ga farbao..jest da je na nekim mjestima bilo  dobrih gresaka al sacekam da se osusi pa opet smirglaj pa ponovo farbaj treba puno zajebancije ali ako se nekom(kao meni)nedaju tolike pare lakireru ondaaa sprej u ruke i udri!

Offline Micky_Slick

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Ciak Majesty Bravo 1.616v
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #61 : 13 Srpanj, 2008, 21:05:10 »
dite od prvog razreda bi napisalo smisleniju rečenicu. u upustvu svake šprice piše radni tlak na kojem mora bit. Ja iman kompresor od 150 litara koji puni 10 bara, šta mi je korist kad mi netriba toliki pritisak. I ono šta nanesem boje nestane pod kolikim plakom to ide ako je previsok...i onda se samo sliva, ostaje neravno...a čisto sumljan da ovde iko ima neku ozbiljniju špricu od 200€+
I odjebite od mickeya, to je moja kuja :laughing7:
znas sta?
doc cemo ti ja i brko pa cemo te nalupat..    :toothy10: :headbang:
:icon_scratch: :icon_scratch: :confused5:
Burn your tyres,not your soul

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #62 : 14 Srpanj, 2008, 00:32:23 »
dite od prvog razreda bi napisalo smisleniju rečenicu. u upustvu svake šprice piše radni tlak na kojem mora bit. Ja iman kompresor od 150 litara koji puni 10 bara, šta mi je korist kad mi netriba toliki pritisak. I ono šta nanesem boje nestane pod kolikim plakom to ide ako je previsok...i onda se samo sliva, ostaje neravno...a čisto sumljan da ovde iko ima neku ozbiljniju špricu od 200€+
I odjebite od mickeya, to je moja kuja :laughing7:
znas sta?
doc cemo ti ja i brko pa cemo te nalupat..    :toothy10: :headbang:
:icon_scratch: :icon_scratch: :confused5:
:icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #63 : 22 Srpanj, 2008, 06:37:20 »
Sprejevi su za grafite radit...

 Potpuno seslazem...

nesto najgore kaj se moze napraviti...a s sprejem ne ispadne puno jefitinije nego da se ide lakirati...

za runnera ti treba sigurno 3-4 spreja da dobro prekrijes...zna sprej ti ode sigurno 100kn...

materijal ovisno o boji ispada dosta jeftino...Ucvrscivac 30kn...razredivac 11kn...0.5l obicne crne boje 30-40kn....mercedes srebrna 0.3l je 100kn vec...ima veliki udio metalika...uglanvom metlaik boje su skuplje nego obicne...spric kit 1l 70kn...brusni papiri 5kn list....bezbojni lak 1l 50kn.... i tak neke ovirne cijene....
Under construction...

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: FARBANjE SKUTERA--METALIK SPREJ-- ??
« Odgovori #64 : 22 Srpanj, 2008, 06:39:37 »
Previše je 24l, neću farbat brod, mislio sam si uzet neki kompresor i sam si farbat motor, sam svoj majstor,, neda mi se davat 500kn pituru za ruke rađe ga sam ofarbam a i uvijek mi nešto sjebe dođu neke točkice, nebi ga cijelog farbo nego bubrege i još neke sitnice, između nogu i dole kod stopala a šta za to da dajem neki 400, 500kn kad sam napravim tik tak i još si kupim kompresor pa ga mogu farbat koliko oću i u šta oću
premali je prakticki 24 l

Nije premali...moze i s njim se farbati...jedino je problem kaj se stalno pali gasi...bolji je 50l ali ak nemas mos i s 24l raditi...
Under construction...