Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: iPod Touch 2g "zamrzavanje"  (Posjeta: 621 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
iPod Touch 2g "zamrzavanje"
« : 03 Prosinac, 2012, 11:40:35 »
e ovako neki dan sam dobio ovo čudo od apple-a da ga popravim

imao je puknut ekran i vlasnik ga je non stop morao palit-gasit da bi radio 10-15 minuta normalno i poslije pušiona, ušteka i neće ništa osim restarta

ekran se riješio u roku od manje od 5 minuta i sad je ostalo pitanje iOs-a

prvo i osnovno što sam vidio jest to da je jailbreak-an sa greenpoison-om što mi je automatski dalo asocijaciju da je možda do jailbreak-a (a vlasnik ne skida aplikacije ni preko iTunes-a a kamoli preko cydie ili intalous-a)

nakon što se upalio iz 10og pokušaja uspio sam ući u postavke i vidit da je 4.2.1. iOs vezija firmaware-a

skinio sam najnoviji iTunes i sa SHIFT+Click opcijom napravio "tvornički restore" na gore navednu verziju

iPod se upalio, prošao je Apple logo ušao u iOs bez ikakvih postavki jezika, vremena, ili reg. na iTunes ponudio mi je "otključavanje - slide-to-unlock" na hrvatski i sve je to radilo jedno 10-15 minuta i opet ista stvar - zaštekao je

tako sam probao par puta da ga oživim i uvijek ista procedura i uvijek isti "kraj"

kontam da je možda do matične, baterija drži 3-4 dana, nema pregrijavanja kućišta, sve se čini uredno

dal neko zna do čega bi moglo bit ili da kažem liku da ga proda i kupi si neki drugi mp3 player