Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: minimum na karburatoru  (Posjeta: 894 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mate123

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: piaggio x9 180
minimum na karburatoru
« : 13 Lipanj, 2008, 12:27:11 »
Kada upalim skuter(piaggio x9 180 amalfi) počeo mi se gasiti,broj okretaja mu padne na oko 1200 i ugasi se,namjestio sam da kad se upali radi odmah na 1600(ne gasi se više) ali zadnje kolo mu se lagano okreće(u priručniku od x9 sam pročitao da se zadnje kolo ne smije okretati kad skuter radi na minimumu) jeli to uredu? isto neki dan u vožnji se kao zagušio kad sam mu dodao gas u jednom trenu počeo se gušiti nije se gasio ali nije mogao povući te sam morao pričekati nekih 15 minuta da bi ga mogao upaliti.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: minimum na karburatoru
« Odgovori #1 : 13 Lipanj, 2008, 12:38:59 »
zadnje kolo se nebi trebalo okretat ak misliš na zvono, to šta si gasi na malim obrtajim očisti filter zraka provožaj se malo i onda napravi da radi na niskim obrtajim i nebi se trebo gasit
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: minimum na karburatoru
« Odgovori #2 : 13 Lipanj, 2008, 16:35:54 »
operi filter zraka i ler stelaj na zagrijanom motoru, znaci provozaj se jedno 5,6 km zagrij ga i onda stelaj ler!

jer ler ti je uvijek manji kad je topla masina neg kad je hladan!