Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Žuta gnjida....  (Posjeta: 2812 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline marin

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aerox R
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Žuta gnjida....
« Odgovori #20 : 02 Lipanj, 2008, 13:37:29 »
nismo niš mjerili,nego da pitam kako ga je najbolje pali na kurblu ili na gumb,mene malo zeza kod paljenja,trebam malo kombinirat dok ne upali,prvo probam na gum pa neće,onda na kurblu i ak na nju ne upali iz 3 - 4 puta onda ga opet proban na gumb i kresne iz 2 puta.

E da pitam još dali je neophodno sad kad su topli dani kurit ga na čok ili da ga palim bez čoka?
Hell was full sa I came back !

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Žuta gnjida....
« Odgovori #21 : 02 Lipanj, 2008, 13:46:42 »
Hladan skut palis sa cokom i bez gasa. Ako je akumulator u redu, pali ga na anlaser. Kad upali, skuzit ces da okretaji jako pocnu padat (skut se hoce ugasit) ako je previse benge pa onda ugasi chok.
Mozda ga po ovim vrucinam mozes i bez choka palit (ali svakako bez gasa), ali to ovisi od skuta do skuta (kako je karb postelan).

Inace, mozda ti se malo casica karba isprazni pa dok se ne nepuni bengom ne mozes upalit. Najbrze je onda bez gasa jer se tako napravi najveci podtlak i benga najbrze napuni karb.
« Zadnja izmjena: 02 Lipanj, 2008, 13:48:26 3alfa3 »

Offline marin

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aerox R
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Žuta gnjida....
« Odgovori #22 : 02 Lipanj, 2008, 13:54:13 »
ok tnx....
Hell was full sa I came back !

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: �uta gnjida....
« Odgovori #23 : 02 Lipanj, 2008, 21:56:41 »
Nije ti ni frgic najbolje postelan, mislim da ti akumulator nema snage okretati anlaser (ubrzo ce izgubiti snagu).

Nismo imali vremena pogledati u detalje, moram priznati da jaceg base setupa jos nisam vidio, brutala :icon_scratch:

Offline marin

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aerox R
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Žuta gnjida....
« Odgovori #24 : 02 Lipanj, 2008, 22:10:21 »
danas sam ga palio kako mi je alfa preporučio i nije bilo problema...ove sitnice ćemo joą doradit za vikend ak će bit ljepo vrijeme i ak ćeą imat cajta...inače danas sam poslje posla iąao nabacit neki đir i 2 puta sam se počupao sa tipom na Aprilliji Atlantic 250 tak da me tip na semaforu pitao,a kaj ti to imaą,nije mogao vjerovat kak skut ide...iskreno ni ja joą ne vjerujem...naravno lik me prestigao nakon parsto metara jer ono čudo ide ziher 130 - 140,a ovo moje ľuto čudo je navuklo 110 mjereći usporednom voľnjom uz frendov/kolegin Kawasaki Z750S.....inače skut je preąao cca 200 km pa sam si 2-3 puta danas dao kratkog oduąka  da se malo zguątam,ali fakat kratkog jer ga joą uvijek ne vozim prek 60 - 70.
Hell was full sa I came back !

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: �uta gnjida....
« Odgovori #25 : 02 Lipanj, 2008, 22:13:49 »
danas sam ga palio kako mi je alfa preporučio i nije bilo problema...ove sitnice ćemo joą doradit za vikend ak će bit ljepo vrijeme i ak ćeą imat cajta...inače danas sam poslje posla iąao nabacit neki đir i 2 puta sam se počupao sa tipom na Aprilliji Atlantic 250 tak da me tip na semaforu pitao,a kaj ti to imaą,nije mogao vjerovat kak skut ide...iskreno ni ja joą ne vjerujem...naravno lik me prestigao nakon parsto metara jer ono čudo ide ziher 130 - 140,a ovo moje ľuto čudo je navuklo 110 mjereći usporednom voľnjom uz frendov/kolegin Kawasaki Z750S.....inače skut je preąao cca 200 km pa sam si 2-3 puta danas dao kratkog oduąka  da se malo zguątam,ali fakat kratkog jer ga joą uvijek ne vozim prek 60 - 70.

Frende, tvoje zuto cudo je stvarno iznenadjujuce   ;D :dontknow:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Žuta gnjida....
« Odgovori #26 : 02 Lipanj, 2008, 22:18:45 »
čekajte dok dođe moje crno čudo sa dalekog istoka!  :toothy9:

Offline marin

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aerox R
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Žuta gnjida....
« Odgovori #27 : 02 Lipanj, 2008, 22:19:39 »
je,i mene iznenađuje moja ľuta gnjida.....moram priznat da sam za sad viąe nego zadovoljan...sam nek prođe proces razrade bez problema i sve bu 5...ak će biti ljepo vrijeme za vikend mogli bi neku voľnju nabacit...
Hell was full sa I came back !

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Žuta gnjida....
« Odgovori #28 : 02 Lipanj, 2008, 23:37:07 »
al kak ce ti malossi base izdrzat sve to?? to mene brine...ipak je to gus sa 2 karike...kak god bilo, sam pazi na pregrijavanje jer cak i due+, koji ima jednu kariku, zna dost cesto doc blizu crvenog po ovim vrucinama...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Žuta gnjida....
« Odgovori #29 : 04 Lipanj, 2008, 15:14:38 »
sad imamo siti setup osim što u mene karb 21+ e5 i nemam zvono malossi, istina za rolice trebaju oko 5.5-5.8g,u mene sad 4.7 i prevrtava ko lud a kit je prešo 1500km i sad stavljen na moj skuter. a prije na TP varimatu 3.5g trebale al tad nisam imo deltu
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Žuta gnjida....
« Odgovori #30 : 04 Lipanj, 2008, 15:20:16 »
sad imamo siti setup osim što u mene karb 21+ e5 i nemam zvono malossi, istina za rolice trebaju oko 5.5-5.8g,u mene sad 4.7 i prevrtava ko lud a kit je prešo 1500km i sad stavljen na moj skuter. a prije na TP varimatu 3.5g trebale al tad nisam imo deltu

usporedjujes tp variomat i multivar :laughing7:

sumnjam da ces naci rolice izmedju 5.5 i 5.8, imas 5.5 i 6, sad odluci. ;D

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Žuta gnjida....
« Odgovori #31 : 04 Lipanj, 2008, 15:34:25 »
valjda bude 5.5g jer ovo zbilja vrtiiiiiii
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije