Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje u vezi Plocica i federa kvacila?  (Posjeta: 1318 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Pitanje u vezi Plocica i federa kvacila?
« : 29 Svibanj, 2008, 00:57:46 »
ovako ...kupio sam EBC plocice za runnera prije nekih mjesec ,dva ...i stojale su mi nisam ih postavljo...i danas onak nesto trazio i vidim njih i reko da postavim ,kad sam skino od runnera prednje ,identicne su znaci po obliku i velicini i sve samo je razlika u ovom oznenmo na slici ,znaci na ovim EBC je taj polu krub manji a on ide na nekakvu plasticnu piksnu ,nije da ima neko mjesto da ulegne ili nesto nego samo ide okolo te piksne pola kruga i to je to...eh ja sam to odrezo na EBC ovim i stavio...jer kad pogledam kroz plocice prodju ona 2 sarafa i nemogu se mrdat osim kad kocis...i neznam koja je svrha ovog polukruga...ima neku sigurno ali ja nemogu skontat kakvu...posto sam odsjeko i stavio plocice sve super ...radi normalno..nikakvi problema,ne koci tocak niti sta...mozel mi neko reci zasta sluzi ovo sa slike :
http://img218.imageshack.us/img218/2328/28052008100qy0.jpg

i jos jedno pitanje ...jel smijem stavit zute federe malossi od serijskog kvacila na fly ...iste su duzine samo ali nisu iste debljine ...posto mi je onaj mutavi prodavac dao od serijskog kvacila federe a ja lijepo trazio za fly ....zanima me samo ocel sta bit kvacilu ? ako ne super :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Pitanje u vezi Plocica i federa kvacila?
« Odgovori #1 : 29 Svibanj, 2008, 02:39:05 »
a stavi, sta sad?

ali....ti zuti(za serijsko) su ti debeli 2,0 , a za fly su 1,8

ono sto ocu reci probaj staviti bijele federe posto su oni debeli kao zuti za fly (1,8), pa vidi kako ce biti

kad bi stavio te zute 2,0 to bi po debljini bilo kao da si stavio crvene za fly/deltu i to ti je pretvrdo


i inace nije samo prodavac mutav nego si i ti  :toothy11: (bez uvrede)

kad se kupuju djelovi onda se to trazi po kat. kod roba, a ne meni treba ovo meni treba ono, u tvom slucaju trebo si fino traziti 298746 i ne bi bio zajeb...

...laku noc

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Pitanje u vezi Plocica i federa kvacila?
« Odgovori #2 : 29 Svibanj, 2008, 03:02:59 »
Što su deblje to su tvrđe... to sam mu ja reko a to da će bit pretvrde  :laughing3: za fly kvačilo ništa nije pretvrdo i to se na njemu ne more računat da su pretvrdi, kad će mu opet kretat s malo obrtaja to je mana Fly-a. na fly kad bi stavio opruge jače za 80% to bi bilo jednako 30% oprugama na seriskom kvačilu (to je samo primjer jer zbilja je velika razlika)
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Pitanje u vezi Plocica i federa kvacila?
« Odgovori #3 : 29 Svibanj, 2008, 03:12:15 »
daj kure lupetas gluposti  :icon_tongue:

po tvom ispada da fly ne mos nikako nastelat, koliko god tvrde federe stavljo uvijek ce nisko hvatat??


sta rossi ima? rezu i sve ostalo osim kita, kao da mu trebaju ne znam koji okretaji da bi radilo kak spada
« Zadnja izmjena: 29 Svibanj, 2008, 03:18:32 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Pitanje u vezi Plocica i federa kvacila?
« Odgovori #4 : 29 Svibanj, 2008, 13:23:50 »
daj kure lupetas gluposti  :icon_tongue:

po tvom ispada da fly ne mos nikako nastelat, koliko god tvrde federe stavljo uvijek ce nisko hvatat
Upravo tako, nisi imo pa nemoj napamet govorit  :laughing7: ne reagira baš najbolje na opruge ,eto nek on javi s koliko će mu kretat sa žutim oprugama pa usporedi s koliko bi u seriskog kreto s tim oprugama...
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pitanje u vezi Plocica i federa kvacila?
« Odgovori #5 : 29 Svibanj, 2008, 13:28:02 »
Ovisi i da li variomat pocne gurat remen prije nego kuplung zahvati zvono.
Ako pocne, onda se zadnje polutke vrte brze iako su okretaji na radilici isti pa kuplung zapravo hvata na visim okretajima, ali ne onima od radilice nego zadnjih polutki.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Pitanje u vezi Plocica i federa kvacila?
« Odgovori #6 : 29 Svibanj, 2008, 13:42:51 »
Upravo tako, nisi imo pa nemoj napamet govorit  :laughing7: ne reagira baš najbolje na opruge ,eto nek on javi s koliko će mu kretat sa žutim oprugama pa usporedi s koliko bi u seriskog kreto s tim oprugama...

a odakle ti znas da ja nemam fly?

 :dontknow:

« Zadnja izmjena: 29 Svibanj, 2008, 13:46:06 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Pitanje u vezi Plocica i federa kvacila?
« Odgovori #7 : 29 Svibanj, 2008, 15:04:01 »
da se vratimo na temu

znam da mi je negdje u glavi ostalo kako je alfa stavljao slike duzine serijskih federa i federa za fly



pa mi je malo cudno kako rossi kaze da su iste duzine al dobro

a za kureea na cem si ti stelao fly, nemoj mi samo reci na shotu

na serijali sa rr-om bijeli federi koji su dosli na fly u komb sa 5.0 rolama u multivaru si mu bili taman

u komb. sa 6,0 rolama su bili premekani jer trebalo je sam malo vise da zavrti sa 1g tezim rolama

na polini gusu 6,0 rolama bijeli federi mrvicu premekani, al po mom odlicni jer ne volim da ga u startu vrti u pm

danas kad je opet 50ccm gore, zuti su mi taman

tako da ne znam koje si ti probleme imao s njim

mozda da vozim minarellija kojem trebaju 1.5-2.0g lakse role nego kod mene mozda ne bi ovako bilo kao sto sam napisao
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Pitanje u vezi Plocica i federa kvacila?
« Odgovori #8 : 29 Svibanj, 2008, 15:29:36 »
minarelli je u pitanju hehe Zx serijala al kad je stavio nakon flya deltu razlika je bila nebo i zemlja u startu
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije