Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SR 150 problem  (Posjeta: 809 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
SR 150 problem
« : 27 Svibanj, 2008, 19:33:53 »
znaci kad krenem prvih par km sve super,vozi normalno,onda nakon 5 km na punom gasu zna zatrokat na tren al odmah nastavi vozit,znaci ko da ostaje bez struje,prekida valjda...neznam sta bi vise moglo bit:ocistio sam karb,filter benzina,novu svijecicu i original i s drugima sam pokusavo...itd,ugl sve je bilo normalno i jedan dan poceo tako trokirat,skinem lulicu kad ono onaj vrh od svijecice koji se da odvidat osto i uglavio se u lulicu,to sam izvukko van,stavio novu svijecicu i opet ista prica...neznam sta vise probat,da nisu lamelice na usisu ili sta?? :dontknow:

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: SR 150 problem
« Odgovori #1 : 27 Svibanj, 2008, 19:37:38 »
e da,promijenio sam i zicu od bobine jer je bila malo otopljena,ugl mogu se normalno vozit a smijem samo dat pun gas pa pustit pa dat i onda sve u redu,cim drzim malo duze onda zatroka al nastavi odmah i ako ga cijelo vrijeme drzim pun gas onda sve jace troka i troka...gljiva je na njemu al je sve postelano i normalno je radio bez ikakvih problema