Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ebay / Aliexpress  (Posjeta: 307391 )

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ebay
« Odgovori #340 : 06 Veljača, 2013, 16:27:55 »
kineski tablet - čitaj "suvo g#vn%" je u zg-u po mojem viđenju
sutra - prekosutra bi paket trebao doć za osijek i najvjerovatnije iza vikenda na lokaciji

šaljem sliku/video primljenog

I meni to isto piše! :)

Jel ti paypal išta odgovorio od onog zadnjeg da će oni donijet odluku i da će vidjet što je s tracking brojem ?


Jel da se nadam tim novcima !?

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Ebay
« Odgovori #341 : 06 Veljača, 2013, 17:14:21 »
I meni to isto piše! :)

Jel ti paypal išta odgovorio od onog zadnjeg da će oni donijet odluku i da će vidjet što je s tracking brojem ?


Jel da se nadam tim novcima !?

odgovor od paypal assistenta nakon moje brige za pajdaša od kojeg imam pive dok ne nabreknem ako mu izvučem pare

If you paid with a credit card, there's a chance the credit card issuer may be able to assist.  Can't hurt to ask.  Scammers are smart and know the policies better than most folks.

While you have a "Being reviewed by PayPal" status after you receive the item you can change your reason for this claim by clicking on "Claim Details" but....  DO NOT OPEN the package without recording the received package, tracking # and the item within the package (must be a video file, pictures can't allowed because of the policy of the company)

Good luck and all the best!

prevodit mi se neda no i dalje postoje šanse....

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ebay
« Odgovori #342 : 06 Veljača, 2013, 17:16:31 »
Znači kad dođe paket moram ga otvorit i snimit sve da se vidi šta je unutra, a šta nije !?

Koja koma, ja se isto uvalim  :toothy11:

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Ebay
« Odgovori #343 : 06 Veljača, 2013, 17:23:04 »
Znači kad dođe paket moram ga otvorit i snimit sve da se vidi šta je unutra, a šta nije !?

Koja koma, ja se isto uvalim  :toothy11:

upravo to, snimiš si paket, u cijelosti -> zumiraš na tracking # -> otvaraš paket dok ti neko drži kameru (ako imaš stalak stavi na nj) -> ako imaš komentara na proizvod engliš priča -> upload na net u opciji "change your claim" -> opet čakanje ..... -> nada za povrat para nakon konačne odluke paypal-a -> ako nebude para odeš hebat nadu jer ipak je ona kurwa

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: Ebay
« Odgovori #344 : 06 Veljača, 2013, 22:58:12 »
Danas opet sranje sa ebay-om  :angry7:

Dolazim kuci/doma  :icon_biggrin: sa faxa, stara mi daje paket, zuti kineski prepoznatljivi. Dimenzije cirka 15x8, ocekujem neke stvari, al nista tih dimenzija.

Otvaram, kad imam sta i vidjeti, u paketu komad stiropora dimenzija paketa i kovanica, fakin' kovanica! Nikakve kovanica niti sta ja nisam narucio. Ovakva:

http://museumvictoria.com.au/collections/itemimages/537/545/537545_large.jpg

Razgledam paket, pise moja adresa, moje ime, sve kao i uvijek, na ostatku paketa sve na kinsekom, nista ne mogu desifrovati. Prodnadjem datum, pise da je poslano 21.1., udjem na ebay, pogledam i nadjem da mi je bas na taj datum shippovano nesto sto sam za djevojku narucio, neka dva lanica i kosulja, od dva prodavaca.

Posto je na paketu sve kinesko, nemam pojma ni ko salje ni da li je greska ni nista. U spisku stvari koje sam kupio, nema nikakve kovanice. Sta bi mogao sada uraditi  :dontknow:?

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Ebay
« Odgovori #345 : 07 Veljača, 2013, 00:39:19 »
Haha, a ubaci ih u jukebox štaš drugo...ak je gore tvoje ime onda je to slano tebi... a sad zašto je kovanica unutra to je druga stvar! Ja mislim da ti nema pomoći oko toga...
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline road_runner

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: SR 50 r
  • Moja Kaciga: IXS HX 246
Odg: Ebay
« Odgovori #346 : 07 Veljača, 2013, 10:35:06 »
možda vrijedi masu love ak nije čokoladna  :dontknow:

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: Ebay
« Odgovori #347 : 08 Veljača, 2013, 11:59:30 »
Zar ne postoji tamo neka opcija zaljenja da nisi dobio ono sto si kupio?

Posto sam taj dan narucio tri stvari, kosuljicu i dva lancica, od dva prodavaca, kontam sacekati da bilo sta od toga doci, tako da cu znati da je kovanica dosla od onog drugog prodavaca i onda se zaliti na ebay/paypal. Jel to opcija?

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Ebay
« Odgovori #348 : 08 Veljača, 2013, 13:56:37 »
edva cekam da vidim kaj bu doslo

trenutno sam na poslu a preko moba nemogu poslat sliku, no da vas obavjestim stigo tablet u obliku kovanice veličine dlana iz republice boliviane izdanje 1835 godina

slika vrijedna ejpelovog tableta





Zar ne postoji tamo neka opcija zaljenja da nisi dobio ono sto si kupio?

Posto sam taj dan narucio tri stvari, kosuljicu i dva lancica, od dva prodavaca, kontam sacekati da bilo sta od toga doci, tako da cu znati da je kovanica dosla od onog drugog prodavaca i onda se zaliti na ebay/paypal. Jel to opcija?

imaš foru i na paypal-u i na ebay-u kad pokrećeš reklamaciju Item not received or not as described

priložiš sliku kuverte (pored ravnalo da se vidi koliko je veliko) i slikaj i ono što si dobio unutar nje te im daš link onoga što si naručio pa nek si oni razmisle dal košulja stane u kuvertu 15x8cm, a ako je lančić u pitanju valjda on može stat u to kuveru pa je upitno kakav će bit rezultat
« Zadnja izmjena: 08 Veljača, 2013, 22:27:11 balicdim »

Offline osvetnik88

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivanic-Grad
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • MojSetup: Malossi
  • MojSpuh: Zx-black
Odg: Ebay
« Odgovori #349 : 09 Veljača, 2013, 15:41:00 »
Na ebay-u ti je sad sve puno tih kakti "jeftinih" tableta i home tv-a(na android platformi) tako da ako ti nije cijena realna citaj komentare od kupaca koji su kupovali taj isti proizvod prije tebe!
Malossi Red Sponge
Leo Vinci Zx-black

Prodajem suplemente za teretanu i sport ako ste zainteresirani javite mi se na PM ili na https://www.facebook.com/olimp.suplementi

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Ebay
« Odgovori #350 : 09 Veljača, 2013, 18:08:42 »
Na ebay-u ti je sad sve puno tih kakti "jeftinih" tableta i home tv-a(na android platformi) tako da ako ti nije cijena realna citaj komentare od kupaca koji su kupovali taj isti proizvod prije tebe!

nema pravila po feedbacku, lik ima 10-20 korisničkih računa (slučaj aukcijskih proizvoda) i sam sebi daje pozitivnu ocijenu, ili je prije prodavao naušnice, lančiće, kojekakve đinđurije i nabio si je pozitivne komentare i odjednom prodaje informatičku opremu

prošle godine sam lupio digitalac panasonic lumix s1 za 40$ sa shippingom novi neotvaran, kutija u foliji i još sam gratis dobio "tvrdu futrolu", platio porez i evo dan danas je ispravan, dok je kod nas taj isti model koštao oko 800kn bez kartice i futrole koja kod nas nije ispod 100kn

Offline kkihalic

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Baotian Rocky
  • Moja Kaciga: AGV Strada
  • MojSetup: 82ccm
  • MojSpuh: poliran :D
Odg: Ebay
« Odgovori #351 : 10 Veljača, 2013, 01:01:29 »
zato ja nikad ne kupujem od tih levata sa +- 500 feedbacka...minimalno par tisuća feedova i onda je dobar  :icon_thumright:

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Ebay
« Odgovori #352 : 10 Veljača, 2013, 12:57:08 »
Evo ovako naručio sam set kacavidica i platio ih 3.1. i isti dan su i poslane. Današnjim danom već prolazi 40 dana od toga i odlučio sam otići na Paypal resolution i otvoriti pritužbu il kako se već to kaže. I koja je sad dalje procedura. Paypal će kao kontaktirati prodavatelja i on će mi vratit novce ? Međutim tu se javlja problem jer je prodavatelj odsutan do 17.2. E sad jel bitno što će za vrijeme ove trakavice isteći tih zakonskih 45 dana dok oni stupe u kontakt s njim il je bitno samo na koji dan sam podnio pritužbu ? Logično bi bilo ovo drugo al pitam za svaki slučaj.  :binkybaby:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ebay
« Odgovori #353 : 10 Veljača, 2013, 13:01:07 »
Evo ovako naručio sam set kacavidica i platio ih 3.1. i isti dan su i poslane. Današnjim danom već prolazi 40 dana od toga i odlučio sam otići na Paypal resolution i otvoriti pritužbu il kako se već to kaže. I koja je sad dalje procedura. Paypal će kao kontaktirati prodavatelja i on će mi vratit novce ? Međutim tu se javlja problem jer je prodavatelj odsutan do 17.2. E sad jel bitno što će za vrijeme ove trakavice isteći tih zakonskih 45 dana dok oni stupe u kontakt s njim il je bitno samo na koji dan sam podnio pritužbu ? Logično bi bilo ovo drugo al pitam za svaki slučaj.  :binkybaby:
ja sam imo slučaj isto tak da nije niš dolazilo preko 45 dana, ali prodavač mi je vratio novce, i taj paket koji sam od njega kupio stigo mi je za 3 mjeseca od dana naruđbe :?  di je tu logika?

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Ebay
« Odgovori #354 : 10 Veljača, 2013, 13:55:54 »
ja sam imo slučaj isto tak da nije niš dolazilo preko 45 dana, ali prodavač mi je vratio novce, i taj paket koji sam od njega kupio stigo mi je za 3 mjeseca od dana naruđbe :?  di je tu logika?
Oni to pošalju pa tko zna di se to zametne tijekom puta. Još pogotovo ako naručuješ ovo za 10-ak kuna http://www.ebay.com/itm/270986681545?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 A ništa ja sam otvorio slučaj na Paypalu pa će valjda vratiti novce. Kad i ako stigne to na moja adresu dat ću mu tih 10-ak kuna. Eto ako i dalje netko zna što će bit sa ovim slučajem nek javi.  :binkybaby:
« Zadnja izmjena: 10 Veljača, 2013, 13:59:20 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ebay
« Odgovori #355 : 10 Veljača, 2013, 14:01:56 »
zakaj si to tam kupovo, pa toga ima u zg taj set ti košta 11kn..

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Ebay
« Odgovori #356 : 10 Veljača, 2013, 14:04:10 »
zakaj si to tam kupovo, pa toga ima u zg taj set ti košta 11kn..

Znam našao sam ih i ja u Splitu poslije za 10-ak kuna al to sam u naletu jedan dan kupovao 4-5 stvari sa Ebaya pa već kad sam sve živo kupio reko sebi idem i te kacavidice  :toothy10:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline petarpan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 539
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ebay
« Odgovori #357 : 10 Veljača, 2013, 16:03:31 »
sve probleme na ebayu koje sam imao uspjesno sam rjesavao sa prodavacima bez ikakvih prituzbi evayu il paypalu
pa vam cisto predlazem da prije tak neceg ak vam predmet ne dolazi prvo kontaktirate prodavaca koji ce u vecini slucaja izaci u susret

druga stav su zaj...bi tipa onih tableta di je bas muljaza u pitanju

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Ebay
« Odgovori #358 : 11 Veljača, 2013, 20:29:46 »
i jeste dobili te svoje tablete?

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Ebay
« Odgovori #359 : 16 Veljača, 2013, 12:52:09 »
i jeste dobili te svoje tablete?

imaš gore sliku tableta, samo još nisam skontao kako ga upalit

a ovo mi je još bolje što sam našao  :toothy3: :toothy3: :toothy3: :toothy3: